Mouchy a připomínky k Foru

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Mouchy a připomínky k Foru

Příspěvekod Fénix » 18 srp. 2004, 09:23

Poprosím vás o vaše postřehy k (ne)fungování fora, je sice v testovacím režimu a už vím o spoustě věcí co vylepšit nebo změnit, ale pro případ že by mi něco uniklo...
Btw. nepište o kódování, o tom už vážně víme :)

( Tak jsem tenhle thread trochu pročistil. Vyřešené věci zmizely a nevyřešené se řeší :P )
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

fotky

Příspěvekod Qido » 24 srp. 2004, 08:57

Nedaly by se zpřístupnit fotky ze srazu aspoň registrovaným uživatelům? Jako pozorovatele a občasného účastníka diskusí na staré dýmce.tk by mě docela zajímaly, ale nějak se mi nechce ucházet se jen kvůli tomu o vstup do klubu...
Jestli jsou přístupné a chyba je jen v tom, že já jsem se tu ještě nezorientoval, tak nic :)
Qido
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 52
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Re: fotky

Příspěvekod Fénix » 24 srp. 2004, 12:59

Qido píše:Nedaly by se zpřístupnit fotky ze srazu aspoň registrovaným uživatelům? Jako pozorovatele a občasného účastníka diskusí na staré dýmce.tk by mě docela zajímaly, ale nějak se mi nechce ucházet se jen kvůli tomu o vstup do klubu...
Jestli jsou přístupné a chyba je jen v tom, že já jsem se tu ještě nezorientoval, tak nic :)
Qido


Qido, když se podíváš do seznamu členů PIPe-clubu, uvidíš, že je to 5/6 celkového počtu registrovaných uživatelů - takže podmínky členství opravdu nejsou nijak přísné :D Takže prostě zažádej a + - seš "in"
Fotky zůstanou kde jsou, je to alespoň určitá úroveň soukromí pro členy, jak to tak v oblasti internetu jde...
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Qido » 24 srp. 2004, 13:40

TAk už jsem se přihlásil. Jasně že jsem se nebál přísnosti podmínek :lol: , ale říkal jsem si "kulový blesk nekoulíš, vzorky nehodnotíš, na srazy nejezdíš, tak se jim tam přece nebudeš cpát jen kvůli možnosti koukat na fotky!" Ale jestli klub nemá nic proti... 8) Zkrátka už jsem tam.
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 52
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod Twineryy » 24 srp. 2004, 13:45

Qido píše:TAk už jsem se přihlásil. Jasně že jsem se nebál přísnosti podmínek :lol: , ale říkal jsem si "kulový blesk nekoulíš, vzorky nehodnotíš, na srazy nejezdíš, tak se jim tam přece nebudeš cpát jen kvůli možnosti koukat na fotky!" Ale jestli klub nemá nic proti... 8) Zkrátka už jsem tam.


Tak na srazy vyraž, kulový blesk kouli a vzorky hodnoť :D . Je to paráda občas, když nemáš co dělat něco zplodit, co ostatním pomůže. V klubu budeš mít jen výhody :lol: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod tuton » 27 srp. 2004, 08:33

Vlastne to ani snad chyba neni, protoze vzdy dosahnu chteneho vysledku, ale tohle http://web.quick.cz/aldik/chyba.JPG (nebo neco podobneho) mi prohlizec hlasi vzdy, kdyz uploaduju nejaky obrazek do galerie. Davam to sem proto, ze bych rad prisel veci na kloub. Treba bude stacit nejaka zmena v nastaveni prohlizece...
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Fénix » 02 zář. 2004, 11:09

OPRAVENO:

Nyní už by pouhé otevření seznamu "Zobrazit příspěvky od vaší poslední návštěvy" nemělo automaticky označit příspěvky v něm uvedené jako přečtené.
Při vynechání zobrazení některých příspěvků (respektive threadů ve kterých nové příspěvky jsou) by se v seznamu měly tyto příspěvky objevit i příště, respektive tak dlouho, dokud si je opravdu nepřečtete (nezobrazíte jejich thread).
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Fénix » 02 zář. 2004, 11:14

Fénix píše:OPRAVENO:

Nyní už by pouhé otevření seznamu "Zobrazit příspěvky od vaší poslední návštěvy" nemělo automaticky označit příspěvky v něm uvedené jako přečtené.
Při vynechání zobrazení některých příspěvků (respektive threadů ve kterých nové příspěvky jsou) by se v seznamu měly tyto příspěvky objevit i příště, respektive tak dlouho, dokud si je opravdu nepřečtete (nezobrazíte jejich thread).


Tedy alespoň doufám, ještě je potřeba to přezkoušet :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Fénix » 03 zář. 2004, 23:18

Pokud by vás můj nový avatar rušil při čtení, napište a já ho změním, chtěl jsem si to jen vyzkoušet.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod piter » 04 zář. 2004, 09:14

Fénix píše:Pokud by vás můj nový avatar rušil při čtení, napište a já ho změním, chtěl jsem si to jen vyzkoušet.


No reknu ti, ze je krasny, ale pravda kdyz jsou ty tri tve prispevky po sobe trosku z toho prechazeji oci . . . ale to nebyva casta situace, ja nejsem proti.
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 04 zář. 2004, 10:07

piter píše:No reknu ti, ze je krasny, ale pravda kdyz jsou ty tri tve prispevky po sobe trosku z toho prechazeji oci . . . ale to nebyva casta situace, ja nejsem proti.


Ale jo, ruší... tak si ho aspoň tady vystavím :D

Obrázek
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod dix » 04 zář. 2004, 18:33

Aj moj avatar rusil...tak som tam strelil krajsieho....tento je nerusivy :wink:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Fénix » 04 zář. 2004, 19:05

dix píše:Aj moj avatar rusil...tak som tam strelil krajsieho....tento je nerusivy :wink:


Je to zase hrůza a běs, ale upřímně - tamtoho asi nic nepřekoná, byl vážně děsivý. Vážně :? :D
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Graveir » 05 zář. 2004, 09:46

dix píše:Aj moj avatar rusil...tak som tam strelil krajsieho....tento je nerusivy :wink:


Jo je to oneco lepsi dixi :D :shock:
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod Dutch » 07 zář. 2004, 16:05

Jenom takovy navrh. Nebylo by mozne pocitat cas straveny na dymka.net jednotlivym uzivatelum. Mohlo by to zvysit navstevnost. Jeste kdyby se treba vzdycky na sraze vyhlasil vitez, ktery by byl po zasluze ocenen.
:D
Uživatelský avatar
Dutch
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 77
Registrován: 27 črc. 2004, 08:45
Bydliště: Sádek

Další

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků