Mouchy a připomínky k Foru II.

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Příspěvekod Simon » 18 lis. 2005, 15:42

Fénix píše:
dick píše:
Fénix píše:
dick píše:Na mém PC je 11:43 SEČ

v Nastavení Fora, nemá to s PC časem nic co dělat. Nastavení/profile/profile settings

SEČ=GMT+1 pokdu vím. A tak to mám nastaveno.


Musíš mít nastaveno GMT, už se to tu řešilo po změně letního času.


ma pravdu ... GMT cas by spravne mel bezet na foru a kazdej soudruh by mel aktualne mit GMT+1 .... az na archduka, samozrejme :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod dick » 18 lis. 2005, 15:52

Nerozumím tomu :shock: , ale beru na vědomí. :pipe1:

2simon: Dík, tak tomu rozumím :lol:
Uživatelský avatar
dick
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 921
Věk: 69
Registrován: 23 dub. 2005, 07:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 18 lis. 2005, 16:26

dick píše:Nerozumím tomu :shock:


Nemáš ty nějaký přehnaný poždavky ? :lol: Kdybys byl rád že to funguje :lol:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod dick » 18 lis. 2005, 18:31

Jsem už takový zvídavý podivín :wink:
Uživatelský avatar
dick
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 921
Věk: 69
Registrován: 23 dub. 2005, 07:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bigdragon » 29 lis. 2005, 14:05

upozorňuji návštěvníky, že dvojí registrace se dá zjistit a při prohřešcích na sebe následky nedají dlouho čekat :wink: :twisted:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Honzk » 29 lis. 2005, 14:09

bigdragon píše:upozorňuji návštěvníky, že dvojí registrace se dá zjistit a při prohřešcích na sebe následky nedají dlouho čekat :wink: :twisted:


:lol: , tuším, odkud vítr vane..........
Uživatelský avatar
Honzk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 777
Věk: 49
Registrován: 11 dub. 2005, 12:33
Bydliště: Brno

Příspěvekod bigdragon » 29 lis. 2005, 14:10

Bingo :twisted:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod piter » 29 lis. 2005, 16:03

es25 píše:
es25 píše:JA SA TAK TVARIT NEMUSIM ..JA UZ SOM ..KONIECKONCOM ZAUJAL SOM TA NIE ..

ještě jednou použiješ KŘIK a budu tvé příspěvky mazat upravil Bigdragon

CO MAS ZA PROBLEM ..?

tohle si pro priste odpust - piter


CO SAKRA ..BUD KONKRETNY ..CO TI VADI ..ZE PISEM VEKMI PISMENAMI ..ALEBO ZE VYJADRUJEM SVOJ NAZOR ..SPECIFIKUJ CO TI VADI ..OK ..


co se tyce me tak mi vadi:

1) bigdragon ti rekl at nepises velkymi pismeny - a ty si ho stejne neuposlechl

2) a rozmysli si jakym tonem s moderatorem mluvis, on nema zadny problem, jen te pozadal o zmenu tveho pisma - a to vcelku jasne, cili neni duvod pro zadne dalsi otazky
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod es25 » 29 lis. 2005, 16:11

piter píše:
es25 píše:
es25 píše:JA SA TAK TVARIT NEMUSIM ..JA UZ SOM ..KONIECKONCOM ZAUJAL SOM TA NIE ..

ještě jednou použiješ KŘIK a budu tvé příspěvky mazat upravil Bigdragon

CO MAS ZA PROBLEM ..?

tohle si pro priste odpust - piter


CO SAKRA ..BUD KONKRETNY ..CO TI VADI ..ZE PISEM VEKMI PISMENAMI ..ALEBO ZE VYJADRUJEM SVOJ NAZOR ..SPECIFIKUJ CO TI VADI ..OK ..


co se tyce me tak mi vadi:

1) bigdragon ti rekl at nepises velkymi pismeny - a ty si ho stejne neuposlechl

2) a rozmysli si jakym tonem s moderatorem mluvis, on nema zadny problem, jen te pozadal o zmenu tveho pisma - a to vcelku jasne, cili neni duvod pro zadne dalsi otazky


1. CO MAS PROTI VELKEMU PISMU ..JE TO MOJ SPOSOB PISOMNEHO PREJAVU A NEVIDIM DOVOD PRECO BY SOM TO MAL MENIT

2. POZIADAL SOM LEN O VYSVETLENIE PROBLEMU ..NEMAM ZAUJEM VYTVARAT ZIADNE NAPETIE ..

VDAKA ZA POCHOPENIE MOJHO STANOVISKA ..
es25
 

Příspěvekod piter » 29 lis. 2005, 16:18

es25 píše:NEVIDIM DOVOD PRECO BY SOM TO MAL MENIT


protoze jsme te o to pozadali
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod LUBO » 29 lis. 2005, 16:18

takze priatelko:
toto je forum kamaratov, ktori sa radi stretavaju osobne na roznych akciach a preto tu nie je ziaduce, aby niekto na opakovanu ziadost moderatorov, ktori to tu spravuju dlhi cas a niektori od zaciatku, neuposluchol ich upozornenie. pokial nechces, aby si nikto nezelal sa raz s tebou stretnut, tak ukonci tento sposob komunikacie.
toto je v prvom rade forum pre fajkarov, cigary su tu len vedlajsi objekt zaujmu. pokial nechces vychadzat s fajkarmi, tak sa rozhodni pre ine forum. existuju tu urcite dlhodobo zauzivane pravidla, ktore sa respektuju a hlavne sa respektuju zelania moderatorov.
bud to akceptuj, alebo sa tu nezucastnuj diskusii.
ja sice tiez mam nick velkym pismenom, ale to bolo len nedopatrenie, ze som mal pri registracii zapnutu velku klavesnicu, nic som tym nechcel ani povedat a ani naznacit. dnes som si uz na to zvykol, ako aj ostatni kamarati.
ostatnych by som poprosil dalej tieto provokacie ignorovat a neodpovedat.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod es25 » 29 lis. 2005, 16:38

LUBO píše:takze priatelko:
toto je forum kamaratov, ktori sa radi stretavaju osobne na roznych akciach a preto tu nie je ziaduce, aby niekto na opakovanu ziadost moderatorov, ktori to tu spravuju dlhi cas a niektori od zaciatku, neuposluchol ich upozornenie. pokial nechces, aby si nikto nezelal sa raz s tebou stretnut, tak ukonci tento sposob komunikacie.
toto je v prvom rade forum pre fajkarov, cigary su tu len vedlajsi objekt zaujmu. pokial nechces vychadzat s fajkarmi, tak sa rozhodni pre ine forum. existuju tu urcite dlhodobo zauzivane pravidla, ktore sa respektuju a hlavne sa respektuju zelania moderatorov.
bud to akceptuj, alebo sa tu nezucastnuj diskusii.
ja sice tiez mam nick velkym pismenom, ale to bolo len nedopatrenie, ze som mal pri registracii zapnutu velku klavesnicu, nic som tym nechcel ani povedat a ani naznacit. dnes som si uz na to zvykol, ako aj ostatni kamarati.
ostatnych by som poprosil dalej tieto provokacie ignorovat a neodpovedat.


OK ..KED ZDVORILO TAK ZDVORILO ..OK AMIGO BEREM NA VEDOMIE TVOJE STANOVISKO A ROZHODNE HO AKCEPTUJEM ..SNAD SA SA NAM PODARI DOSPIET KU KONCENZU ..TAK

1. NECHAPEM OPAKUJEM NECHAPEM VASU, TYM MYSLIM TVOJU AKO AJ MODERATORSKU AVERZIU VOCI PISANIU VELKYMI PISMENAMI ..POVAZUJEM TO ZA VEC OSOBNEHO A JEDINECNEHO PREJAVU KAZDEHO CLOVEKA AKO SA CHCE VYJADROVAT, ALE AKO SA ZDA NEVIETE TO POCHOPIT TUDIS SA BUDEM MUSIET PRISPOSOBIT VASEMU NATLAKU

2. BUDEM NAOZAJ NESKONALE RAD KED MI PORADIS STRANKU VENOVANU DOISKUSII FAJCIAROV CIGAR, VEDZ ZE NEMA NAJMENSU ZAUJEM STRACAT TU CAS AK SA MI PODARI NAJST SI PODOBNE ZAMERANE DISKUSNE FORUM ..

3.NEMAM POCIT ZE BY SOM NEJAK ZLE VYCHADZAL Z "FAJKARMI" ..NAKOLKO KAZDE STANOVISKO KTORE MI BOLO ZASLANE SA TYKALO LEN A LEN GIGAR A ICH FAJCENIA AKO AJ MOJICH NAZOROV NA NE ..

4. BUDEM NAOZAJ RAD KED MI UVEDIET ODKAZ KDE SI BUDEM MOCT PRECITA PRAVIDLA KTORE SU TU ZAZIVANE ...

5. NEHLADAM TU "LUDI NA POSEDENIE" .. NEMAM NATO CAS ANI CHUT ..MAM SNAHU LEN ZISKAT INFORMACIE KTORE MA ZAUJIMAJU A DUFAL SOM ZE PRI KOMUNIKACII S OSTANYMY PODOBNE ZAMERANYMI LUDMI SA MI TO PODARI ..

6. TOTO JE POSLEDNA SPRAVA KTORU PISEM VELKYM PISMOM ...
es25
 

Příspěvekod Šimi » 29 lis. 2005, 16:45

es25 píše:..............
2. BUDEM NAOZAJ NESKONALE RAD KED MI PORADIS STRANKU VENOVANU DOISKUSII FAJCIAROV CIGAR, VEDZ ZE NEMA NAJMENSU ZAUJEM STRACAT TU CAS AK SA MI PODARI NAJST SI PODOBNE ZAMERANE DISKUSNE FORUM ..

...


Myslím že nejde o averzi, ale jen o zvyk a zažitý stav, který tady všem vyhovuje. Byl jsi slušně požádán a ty nic.
Je to stejné, jako by ti přišel na návštěvu někdo, kdo je zvyklý si 2x za minutu usrat a říhnout a dělal to přesto, že ho požádáš aby tak nečinil.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod es25 » 29 lis. 2005, 16:52

Šimi píše:
es25 píše:..............
2. BUDEM NAOZAJ NESKONALE RAD KED MI PORADIS STRANKU VENOVANU DOISKUSII FAJCIAROV CIGAR, VEDZ ZE NEMA NAJMENSU ZAUJEM STRACAT TU CAS AK SA MI PODARI NAJST SI PODOBNE ZAMERANE DISKUSNE FORUM ..

...


Myslím že nejde o averzi, ale jen o zvyk a zažitý stav, který tady všem vyhovuje. Byl jsi slušně požádán a ty nic.
Je to stejné, jako by ti přišel na návštěvu někdo, kdo je zvyklý si 2x za minutu usrat a říhnout a dělal to přesto, že ho požádáš aby tak nečinil.


Ako som slubil odpoviem ti uz klasickym pismom ..

1. Vzity stav? Vzitu u koho ..myslel som si ze sa jedna o dynamicke forum ktore je ochotne akceptovat aj nazor inych ..konieckoncom co takto vytvorit k tomu diskusiu ja sa jej nebranim .. a rad sa chopim inicativy v tomto duchu ... dovolim si tiez polemizovat ze co je stare musi byt dobre / okrem havan samozrejme/ ..

2. Ok prirovnavas ma k drzemu hostovi .. mas svoj nazor ..co takto pocuvat aj nazor druhych ..ci to nie je prer teba?

staci ..nateraz ale kludne sa mi ozvy ..pokecame ..
es25
 

Příspěvekod Fénix » 30 lis. 2005, 00:30

es25 píše:1. NECHAPEM OPAKUJEM NECHAPEM VASU, TYM MYSLIM TVOJU AKO AJ MODERATORSKU AVERZIU VOCI PISANIU VELKYMI PISMENAMI ..POVAZUJEM TO ZA VEC OSOBNEHO A JEDINECNEHO PREJAVU KAZDEHO CLOVEKA AKO SA CHCE VYJADROVAT, ALE AKO SA ZDA NEVIETE TO POCHOPIT TUDIS SA BUDEM MUSIET PRISPOSOBIT VASEMU NATLAKU

4. BUDEM NAOZAJ RAD KED MI UVEDIET ODKAZ KDE SI BUDEM MOCT PRECITA PRAVIDLA KTORE SU TU ZAZIVANE ...


Ad1 - je to jako přijít k někomu na návštěvu A ZAČÍT TAM ŘVÁT Z PLNÝCH PLIC jen aby ses zviditelnil.

Ad4 - http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=767

Ad5 a vůbec - jsi tu vítán, doutníkům se tu určitě většina lidí nebrání, ovšem přesto jsme z principu forum dýmkařské :puffy:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 101 návštevníků