Mouchy a připomínky k Foru II.

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

Příspěvekod Bob76 » 05 lis. 2015, 20:21

Každý ať si zamete před svým prahem a každý mladý muž to v životě daleko nedotáhne, jestliže nedostal pár do nosu. Sir Winston Churchill.
Uživatelský avatar
Bob76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2256
Věk: 47
Registrován: 31 led. 2012, 21:23
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

Příspěvekod pitrson » 06 lis. 2015, 13:52

Gimli píše:Vyznívá to pořád stejně, stejně jako pořád hledáš chybu jen u Scalexe :smoke3: .

Tak jestli si fakt myslis, ze tebou vykousnutej kousek vyzniva stejne jako kompletni diskuze, tak bys imo. mohl uspesne pracovat v nasich novinach, nebo televizi.. :puffy:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

Příspěvekod Gimli » 06 lis. 2015, 16:32

Ještě jednou, mám zato, že ta diskuze a hlavně její závěr měly zásadní vliv na to, že Scalex skončil. Třeba se mýlím a skončil kvůli něčemu jinému. Jak si to omlouváš ty je tvoje věc.
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

Příspěvekod pitrson » 06 lis. 2015, 19:20

Jo takhle tys to myslel. To si to mel napsat rovnou a ne se to snazit nenapadne podsouvat. Doufam, ze po tomhle mem prispevku nehodlas taky udelat neco, z ceho bys me pak moh obvinit.. :palm: (kecam, je mi to fuk)
Btw. co zas mas s omlouvanim? Nejdriv ze Scalexe porad z neceho obvinuju, pak ze si neco omlouvam. Nevim odkud cerpas tato moudra. Proste jsem doplnil souvislosti, kde tys citoval jen zaver. No, aspon uz vim, ze to byl tvuj zamer..
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

Příspěvekod Copatej » 06 lis. 2015, 19:48

:shock: :shock: ...hoši, hoši...hlavně klid a nohy v teple :puffy: ...Skála má dlouhodobě špatně naladěnou formu na tohle fórum, něchtějte se vzájemně kvůli tomu rozhádat....
:arrow: Gimli
Zavolej mu a zeptej se ho, jak na tom je a nech si hodinu vykládat 3 minuty o nesmyslech na dýmka.netu a zbytek o naší vládě, prezidentovi a ostatních věcech. Nerad bych aby to vyznělo, že se zastávám Pítra, ale jsou někdy věci, kterým sám nikoliv nerozumím, ale NEHOLDUJI a tím pádem vypouštím ze svého podvědomí a něšťourám se v kýblu sraček... :wink:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

Příspěvekod Gimli » 06 lis. 2015, 20:10

for Copatej

Když jsem odpověď Pítrsonovi odklepával , naskočil tvůj přípěvek. Tak jsem ji smázl, nechci vyvolávat flame.
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

Příspěvekod pitrson » 06 lis. 2015, 20:42

Skoda, mohl's mi to poslat do sz. Bez obav, flame nebude. Na tohle vlakno uz to stacilo azaz..
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

Příspěvekod Copatej » 07 lis. 2015, 09:06

Psal mi Scalex a požádal mě o postnutí tohoto příspěvku. Tak tedy činím a věřím, že to nebude námětem pro další dohady.

Když jsem opouštěl fórum, nechtěl jsem žádné patetické odcházecí řeči nebo sáhodlouhé řešení toho, "proč". Chtěl jsem se vypařit v tichosti, po anglicku. Nu, bohužel mi bylo řečeno, že se to tu mohutně řeší, takže jsem poprosil o tlumočení mých slov a stejně se tomu patosu a žvanění nevyhnu.

Důvodů pro odchod z fóra bylo poměrně dost, rozhodně za to nemůže jedna konkrétní debata - ta byla jen jedním z mnoha kamínků postupně skládané mozaiky. To podstatné je, že na základě některých letošních událostí a zážitků se mi poněkud přestavěly žebříčky hodnot a začal jsem být poněkud citlivější na styk s lidmi, kteří mají ty žebříčky diametrálně odlišné. Možná je to moje pohodlnost, ale holt mi moje sociální bublina vyhovuje a stejně jako každý kouří na svoji hubu, tak každý debatuje na svoji hubu - a já se rozhodl ten svět lidí, se kterými debatuju, poněkud profiltrovat. Možná vám moje filtry budou připadat divné, ale mé "hubě" plně vyhovují.

Asi to vážně je nějaká moje přecitlivělost, ale na některé lidi jsem začal být alergický. Nedokázal jsem oddělit jejich názory a hodnoty od jiných debat. Zkrátka jsem se s takovými lidmi už nedokázal bavit ani o věcech, které jsme měli společné, protože jsem si vždy vybavil ty věci, ve kterých jsme byli velmi rozdílní. Například mi nesmí přes práh žádná dýmka "vlasákovka", protože ač jsou to řemeslně dobré kousky, autora těch dýmek považuju za lidskou zrůdu.

Na Facebooku se to řeší snadno, prostě šup dotyčného na blocklist a mám Facebook podle svých představ. Na zájmovém fóru, jako je dymka.net, je to obtížnější a na ty lidi narážím v různých vláknech neustále. Proto jsem časem viděl svůj odchod jako něco dobrého pro moji duševní hygienu, byť to může být jen můj pohled na věc a ostatním může naopak přijít, že mi hráblo.

Těch důvodů pro odchod bylo nakonec víc. Tak nějak jsem čím dál víc cítil, že to, že mám s někým stejného koníčka, neznamená vůbec nic a že jsou jiná souznění, která jsou pro mě podstatnější. Bavilo mě to tu čím dál méně, přispíval jsem čím dál méně, přestalo mě lákat jezdit na klubové akce, nebavily mě klubovky, nebavila mě nějaká pravidla na fóru, která považuju za nesmyslná (ano, třeba ceny v inzerátech), nebavila mě tu řada lidí, řečeno Svěrákovými slovy z Vratných lahví: "Tady já už bych nebyl rád."

Myslím, že ke kouření dýmky nepotřebuju být organizovaný a nepotřebuju už o něm debatovat. Naplodil jsem o něm už dost písmenek a přišlo mi, že se na fóru stále dokola točí pořád ta samá témata, o kterých už se nechtělo psát ani takovému grafomanovi, jakým jsem. Viděl jsem, že je tu spousta nových příchozích a že se jich vždy lidé ujmou. Fórum jako takové je skvělé, funguje tak, jak má a jednoho ukecaného strejce zas tak nutně nepotřebuje.

Tak díky, že tu debatu brzy utnete a už to nebudete rozpatlávat. S těmi z vás, se kterými jsem kontakt přerušit nechtěl, jsem ho nepřerušil, máme na sebe čísla, maily, fejsbůky a tak podobně.
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

Příspěvekod kocour100 » 23 lis. 2015, 22:20

Jsem tady sice nový, ale už se tady začínám cítit trochu nesvůj. :roll:
Proč mám prostě na některých fórech pocit, že někteří admini mají božský komplex?
Měl jsem za to, že pravidla platí pro všechny stejně, zdá se, že na tomhle fórum nikoliv.
Uživatelský avatar
kocour100
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 173
Registrován: 17 říj. 2015, 20:26
Bydliště: Brno

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

Příspěvekod Bob76 » 23 lis. 2015, 23:10

Co konkrétně Ti vadí ? Jinak je to plácnutí do vody.Mě třeba štve prodávání bez udané ceny.
Uživatelský avatar
Bob76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2256
Věk: 47
Registrován: 31 led. 2012, 21:23
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

Příspěvekod kocour100 » 23 lis. 2015, 23:14

Vadí mě to, že jsem dostal upomínku za něco co tady někteří provozují běžně a nemají za to očividně tresty.
Konkrétně za to, že jsem nesloučil dva příspěvky do sebe. Ano přiznávám je to v pravidlech, že se to nemá dělat.
Když si ale přečtu nějaké vlákno, tak je to velmi častý jev.
No je to blbost, co bych vykládal. Zrovna na tomhle fóru jsem tohle nečekal, že se někdo bude vozit po nováčcích kvůli takové ptákovině. Já jen že mě to namíchlo :D
Mimochodem nikde v pravidlech jsem neobjevil, za kolik trestných bodíků se vyhazuje. Si říkám jestli nemám raději odejít sám.
Uživatelský avatar
kocour100
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 173
Registrován: 17 říj. 2015, 20:26
Bydliště: Brno

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

Příspěvekod Jerry1 » 24 lis. 2015, 01:10

Buď v klidu, vydýchej to, nikam neodcházej. Ono se to časem poddá.
Uživatelský avatar
Jerry1
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3202
Věk: 52
Registrován: 26 zář. 2010, 11:31
Bydliště: Mokrá, Brno - venkov

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

Příspěvekod kocour100 » 24 lis. 2015, 01:21

Když to říká brňák.
Ještě chvilku počkám, než mě někdo na brňenském srazu naučí kouřit dýmku.
Uživatelský avatar
kocour100
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 173
Registrován: 17 říj. 2015, 20:26
Bydliště: Brno

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

Příspěvekod JaN » 24 lis. 2015, 08:56

K tomu nemusíš chodit na fórum :). Ne nadarmo máme příspěvky o přítomnosti v konkrétních hospodách ve veřejné části fóra. Chodí i někteří lidé, kteří nejsou členové klubu nebo nejsou ani na dýmce zaregistrovaní.
Uživatelský avatar
JaN
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 523
Věk: 40
Registrován: 01 čer. 2010, 11:51
Bydliště: Brno

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

Příspěvekod RottenFox » 24 lis. 2015, 09:53

image_id: 21926
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků