Mouchy a připomínky k Foru II.

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Příspěvekod Fénix » 26 srp. 2005, 12:03

LUBO píše:no co by bolo, jednoducho automatika na serveri rovno posiela obrazok Tvojej manzelky na web-stranku Miss 2006. :wink:


no nebylo by se čemu divit :shock:

harel: 1. gratuluji :lol: 2. stačí změnit velikost, testnul jsem to na 1000x999 a je to OK album_personal.php?user_id=4&sort_method=pic_time&sort_order=ASC&start=12 - test2 Kupodivu nestačí změnit velikost na < 1200 x 1200 - proč, na to jsem nepřišel. Možná to má co dočinění s tím, že photoshop měl nějaké problémy s přečtením původního souboru, fakt nevím - ale hlavně že to jde.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Fénix » 26 srp. 2005, 12:05

harel píše:
Fénix píše:
harel píše:...no clovece skusal som vsetko mozne a nic. Proste rebus. Ak sa da len, tak zo spasu, posli mi maila na sukromnu spravu a ja ti poslem tu fotku a skus ju zavesit ty. Mne fakt vsetky idu okrem tejto a nemam sajn preco.


Tobě se v mém profilu (nebo u příspěvků) nezobrazuje můj mail? To by byla další moucha ! mail je dymka.tk@seznam.cz

v profilu asi ano ale u prispevku ee - no - nie


divný, "Vždy zobrazovat mou emailovou adresu" mám zapnuté :?
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod harel » 26 srp. 2005, 12:14

Fénix píše:
LUBO píše:no co by bolo, jednoducho automatika na serveri rovno posiela obrazok Tvojej manzelky na web-stranku Miss 2006. :wink:


no nebylo by se čemu divit :shock:

harel: 1. gratuluji :lol: 2. stačí změnit velikost, testnul jsem to na 1000x999 a je to OK album_personal.php?user_id=4&sort_method=pic_time&sort_order=ASC&start=12 - test2 Kupodivu nestačí změnit velikost na < 1200 x 1200 - proč, na to jsem nepřišel. Možná to má co dočinění s tím, že photoshop měl nějaké problémy s přečtením původního souboru, fakt nevím - ale hlavně že to jde.

Ok a dik
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod Šimi » 26 srp. 2005, 14:17

Asi se budu opakovat, ale nevíte jak to vypadá se SKYPE odkazem v profilu?
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Fénix » 26 srp. 2005, 15:02

Šimi píše:Asi se budu opakovat, ale nevíte jak to vypadá se SKYPE odkazem v profilu?


Je to jedna z věcí kterými je zaúkolovaný Simon ale nějak se k tomu nedostává
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Fénix » 01 zář. 2005, 08:51

LUBO píše:tu otazku myslim vazne. predpokladam, ze niekde je chyba, lebo aj ini su clenmi klubu a nie vsetci to tam maju vypisane. zaujimalo ma to len ciste z toho hladiska, ze ked ideme robit klubovu fajku, tak som mal dojem, ze Nevill nie je clenom klubu, (co sa mi nejak nezdalo) a preto mu boli nepristupne clanky v klubovej sekcii. potom som sa mu pozrel do profilu a zistil som, ze clenom klubu je.


To je nějaká haluz, Nevill (stejně jako třeba ty) má pod jménem "Zasloužilý člen". Piter tam má zase Vrchní modrátor.

Někdo další to nevidí ?
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod LUBO » 01 zář. 2005, 08:58

tak z toho som trochu zmateny. nejak ma nenapadlo, ze 3 hviezdicky znamenaju CLEN PIPE CLUBU.
a potom je dalsia kategoria zasluzily clen.
znamena to, ze vsetci od 3 hvieziciek vyssie su automaticky clenmi nasho pipe clubu?
pokial ano, tak ma to doteraz nenapadlo.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Fénix » 01 zář. 2005, 09:00

LUBO píše:tak z toho som trochu zmateny. nejak ma nenapadlo, ze 3 hviezdicky znamenaju CLEN PIPE CLUBU.
a potom je dalsia kategoria zasluzily clen.
znamena to, ze vsetci od 3 hvieziciek vyssie su automaticky clenmi nasho pipe clubu?
pokial ano, tak ma to doteraz nenapadlo.


Je to samozřejmě tak :puffy:
viz čistě například http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t ... c&start=90 příspěvek z 8.8. 13:49
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Fénix » 01 zář. 2005, 09:04

Nevill píše:
LUBO píše:tu otazku myslim vazne. predpokladam, ze niekde je chyba, lebo aj ini su clenmi klubu a nie vsetci to tam maju vypisane. zaujimalo ma to len ciste z toho hladiska, ze ked ideme robit klubovu fajku, tak som mal dojem, ze Nevill nie je clenom klubu, (co sa mi nejak nezdalo) a preto mu boli nepristupne clanky v klubovej sekcii. potom som sa mu pozrel do profilu a zistil som, ze clenom klubu je.


Mno já už jsem dokonce zasloužilým členem (ani nevím jak jsem si to zasloužil :oops: ) - akorát že u moderátorů a zasloužilých členů se tato jejich funkce zobrazuje nahoře nad ikonkou a "člen pipE-clubu" se tam už pod ikonkou z nějakého důvodu nezobrazuje... Ty tam třeba také nemáš "člen pipE-clubu"...


he? copak se někomu "člen pipE-clubu" zobrazuje POD avatarem?
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod LUBO » 01 zář. 2005, 09:06

ja uz sa na to nepamatam, ale zda sa mi, zo do klubu som sa sam prihlasil. a najnovsie sa tusim vyzaduje aj suhlas so stanovami. cize keby som sa do klubu nehlasil, tak by som sa tu stale potuloval s 2 hviezdickami? (aj ked ja nie som zberatel hviezdiciek)
a na druhej strane ak by som mal 3 hviezdicky, ktore priraduje vedenie dymky, stal by som sa clenom pipe clubu aj bez toho, ze by som sa sam z vlastnej vole do klubu hlasil?
lebo zatial na to nikde nevidim odpoved.
a clen pipe clubu sa zobrazuje pod avatarom Zdendovi.
mna vtedy len napadlo, ze aha, vlastne hned clovek vidi, kto ma pristup do klubovych diskusii, ale ono je to asi o inom, ked to ma niekto pod avatarom napisane.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Fénix » 01 zář. 2005, 09:11

LUBO píše:ja uz sa na to nepamatam, ale zda sa mi, zo do klubu som sa sam prihlasil. a najnovsie sa tusim vyzaduje aj suhlas so stanovami. cize keby som sa do klubu nehlasil, tak by som sa tu stale potuloval s 2 hviezdickami? (aj ked ja nie som zberatel hviezdiciek)
a na druhej strane ak by som mal 3 hviezdicky, ktore priraduje vedenie dymky, stal by som sa clenom pipe clubu aj bez toho, ze by som sa sam z vlastnej vole do klubu hlasil?
lebo zatial na to nikde nevidim odpoved.


jak se stát členem klubu je tady: http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=477

víc o uživatelských hodnoceních je zde:
http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=35

slovní odpověď - pokud by ses nepřihlásil do Klubu tak bys měl hvězdičky 2. Do Klubu tě teoreticky admin může přiřadit bez tvé žádosti (= je to možné technicky) ale pochopitelně se tak ještě nestalo.

Jinak hvězdičky jsou řazené hierarchicky a stejně tak práva jejich nositelů (více viz "Nově příchozí čtěte" výše) od pouze registrovaných uživatelů s < 5 příspěvky až po adminy a moderátory s nejvyššími právy. Všichni s +3 hvězdičkami jsou automaticky členy Klubu.
Naposledy upravil Fénix dne 01 zář. 2005, 09:12, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Nevill » 01 zář. 2005, 09:12

Fénix píše:
he? copak se někomu "člen pipE-clubu" zobrazuje POD avatarem?


To né, moje chyba - jsem koukal na Zdendu, kterej nemá avatara, takže první věc pod jménem je "člen pipE-clubu"...je to samozřejmě nad... Ale nějak netuším v čem je vlastně problém...? :roll:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Fénix » 01 zář. 2005, 09:14

Nevill píše:Ale nějak netuším v čem je vlastně problém...? :roll:



Problém může být jedině v tom, že se LUBOvi nezobrazují uživatelská hodnocení od čtyř hvězdiček výše. Ale spíš jde jen o nedorozumění..?
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod LUBO » 01 zář. 2005, 09:36

ale zobrazuju. ja som len myslel, ze u kazdeho clena pipe clubu by sa mohlo zobrazovat pri avatarovi, ze clenom pipe clubu je, aby som nemusel skakat do jeho profilu a tam sa pozerat, ci je clenom klubu.
ale myslim, ze som tymto :

"ja uz sa na to nepamatam, ale zda sa mi, ze do klubu som sa sam prihlasil. a najnovsie sa tusim vyzaduje aj suhlas so stanovami. cize keby som sa do klubu nehlasil, tak by som sa tu stale potuloval s 2 hviezdickami? (aj ked ja nie som zberatel hviezdiciek)
a na druhej strane ak by som mal 3 hviezdicky, ktore priraduje vedenie dymky, stal by som sa clenom pipe clubu aj bez toho, ze by som sa sam z vlastnej vole do klubu hlasil? "

dost jasne povedal, o co ide.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Fénix » 01 zář. 2005, 09:42

LUBO píše:ale zobrazuju. ja som len myslel, ze u kazdeho clena pipe clubu by sa mohlo zobrazovat pri avatarovi, ze clenom pipe clubu je, aby som nemusel skakat do jeho profilu a tam sa pozerat, ci je clenom klubu.
ale myslim, ze som tymto :

"ja uz sa na to nepamatam, ale zda sa mi, ze do klubu som sa sam prihlasil. a najnovsie sa tusim vyzaduje aj suhlas so stanovami. cize keby som sa do klubu nehlasil, tak by som sa tu stale potuloval s 2 hviezdickami? (aj ked ja nie som zberatel hviezdiciek)
a na druhej strane ak by som mal 3 hviezdicky, ktore priraduje vedenie dymky, stal by som sa clenom pipe clubu aj bez toho, ze by som sa sam z vlastnej vole do klubu hlasil? "

dost jasne povedal, o co ide.


Teď jen nevím jestli vysvětluješ svůj původní dotaz nebo si ještě stále nerozumíme - počítám ale s tím prvním :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků