Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

30 lis. 2015, 21:32

Tenhle obrázek je na českém internetu snad nesmrtelný. Vždy mi ale spraví náladu babi jedna. :D

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

26 bře. 2016, 21:31

Mám sto chutí ke svému inzerátu na hodulovku uvést cenu.Dávám Scalexovi za pravdu,že toto pravidlo je ....no ......na prd. Stejně se tu vyskytlo pár inzerátů,kde dotyční cenu uvedli a co se stalo ? No nic /byli napomenuti/.

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

27 bře. 2016, 06:46

Myslím, že se to tu probíralo do nekonečna. Dal jsem návrh na změnu a byl jsem přehlasován. Takže platí původní pravidla, která, jako všichni ostatní respektuji. Pokud ti to nevyhovuje, prodávej jinde, dělám to tak také :smoke1: ...

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

27 bře. 2016, 08:34

Nebaví mě odpovídat na jeden dotaz pořád dokola a tím je cena.Pravidlo respektují.

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

27 bře. 2016, 08:54

Chápu, musí to být otrava, dej jí na aukro nebo jinam a je to.

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

28 bře. 2016, 08:39

Bob76 píše:Nebaví mě odpovídat na jeden dotaz pořád dokola a tím je cena.Pravidlo respektují.

Co je pořád dokola? Desetkrát, stokrát?

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

28 bře. 2016, 08:50

Když se mne stokrát zeptají na cenu a nekoupí, tak asi bude chyba v ceně, protože komu se nelíbí, ten se ani neptá. :think:
Znám to z nakladatelství. Autor má stovky lajků a spousty obdivovatelů, ale když začne být řeč o penězích, tak prodá pár kousků za výrobní cenu.

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

28 bře. 2016, 19:20

klasik51 píše:Co je pořád dokola? Desetkrát, stokrát?

Myslím,že kluci o ceně jako takové to nebylo /byla pod cenou mistra Hoduly o cca 1/3 / a ano mohlo to být nějak kolem 10 dotazů. Asi někdo očekává,že ji směním za paklík Kentuckého ptáka :mryellow:

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

30 bře. 2016, 14:18

Dobrý den,
přiznám se, že jsem chtěl taky zjišťovat cenu, dýmka to je ve své kategorii pěkná. Asi je nutno koncipovat nabídku konkrétnějším způsobem typu : vyměním dýmku X za 62 lahve Budvar ležáku nebo 56 Pilsner urq. Tímto je cena plus minus 20,-Kč jasná všem. Ale nevím, jestli neporušuji jiná pravidla tohoto fora. :puffy:

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

30 bře. 2016, 22:23

Právě jsem nechtěl omezovat nabídku jen za to či za ono.Každý máme nějaké dýmky co nekouříme,či tabáky které bychom rádi vyměnili.Jsem otevřen diskusi.Pokud se Vám líbí,napište.Díky.

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

31 bře. 2016, 09:48

Dejmal píše:Myslím, že se to tu probíralo do nekonečna. Dal jsem návrh na změnu a byl jsem přehlasován. Takže platí původní pravidla, která, jako všichni ostatní respektuji. Pokud ti to nevyhovuje, prodávej jinde, dělám to tak také :smoke1: ...

Normalni jev. Obvykle ty nejpitomejsi pravidla maji nejtuzsi korinek :puffy:
Proste neprodavat kolegum, to je tu nezadouci (btw. se divim, ze treba cena klubovek je uvedena, cekal bych, ze se bude taktez sdelovat individualne jen na pozadani kazdeho konkretniho zajemce :twisted: ).
Nebo to udelat jako je to v tom vousatym zidovskym vtipu (pointa): "vcera jsem u smradu zapomnel xyz,-Kc, poctivemu nalezci daruji tuto dymku.." :think:

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

31 bře. 2016, 12:06

Pánové, ta diskuze je opravdu pěkná, ale bohužel i zbytečná, tohle je neprůstřelné, zkoušel jsem to a není dostatečná vůle to změnit ....
Berte to tak, že vzhledem k tomu, že forum je nekomerční, tak je tady, jakékoli obchodování nežádoucí a je tu v zásadě za určitých podmínek tolerováno a trpěno.

Jak jsem psal, pokud vám to nevyhovuje /stejně jako mě/ tak prodávejte své přebytky a odložené dýmky jinde /stejně jako já/, nebo se přizpůsobte daným podmínkám. Protože třeba na Aukru nejde prodávat tabák, který není opravdu starý.
Naposledy upravil Dejmal dne 31 bře. 2016, 12:33, celkově upraveno 1

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

31 bře. 2016, 12:20

Dejmal píše:......./, nebo se přizpůsobte danným podmínkám......

:offtopic1: ve slově "daným" je jenom jedno n :wink: :plaster: no jo, už mlčim

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

31 bře. 2016, 12:34

ale jo, jsem si to po sobě ani nepřečetl, no...

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

22 kvě. 2016, 06:22

Nevím jak vám, ale odešlu příspěvek a ono mi to napíše, že byl odeslán, ale už ho neotevře, jako to bylo před tím.
Musím zvolit, jestli ho chci otevřít, nebo jestli chci pokračovat na forum
Odeslat odpověď