Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

26 črc. 2005, 10:53

Milan Zabloudil píše:Návrhy:
1) Co udělat jeden kmen RECENZE a rozdělit větve na jednotlivé tabáky ke kterým psát recenze. Vím, že jsou na dýmka.tk, na tabáky.cz atd... ale proč pořád někam přeskakovat a hlavně, pak by se recenze dali použít do dýmky.net.
2) Dodělat třídění tabáků - připadá mi, že to nějak umřelo.


Proč ne. Alespon to bude vsechno na foru.
Myslim si, ze nejen tabaky by se tu daly takto rozclenit, ale i dymky, zapalovače apod.

26 črc. 2005, 10:59

Panove, skoncete dokud je cas . . . citim v kostech ze to spatne dopadne :lol:

26 črc. 2005, 11:11

piter píše:Panove, skoncete dokud je cas . . . citim v kostech ze to spatne dopadne :lol:


Asi tak :lol:

to milan - recenze na tabaky.cz budou součástí Dýmky.net. Proč je pak přesouvat odtamtud, z Dýmky.tk a teď ještě z Fora?? Zvlášť když je tam už vytvořený fungující systém.
Pokud jde o třídění, tak máš úplnou pravdu! Ale když se podíváš do inkriminovaného threadu http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=464&start=30 uvidíš, že žádný návrh jaksi nezískal dostatečnou podporu. IMHo tady chybí nějaký odborník přes tabákovou terminologii.

26 črc. 2005, 11:13

Milan Zabloudil píše:Návrhy:
1) Co udělat jeden kmen RECENZE a rozdělit větve na jednotlivé tabáky ke kterým psát recenze. Vím, že jsou na dýmka.tk, na tabáky.cz atd... ale proč pořád někam přeskakovat a hlavně, pak by se recenze dali použít do dýmky.net.
2) Dodělat třídění tabáků - připadá mi, že to nějak umřelo.


To je zajímavý, ale přesně tohle už mně taky párkrát napadlo. Vždycky, když jsem popisoval své dojmy z některého tabáku ze Smokingpipes. Osobně bych se za to přimlouval, pokud se to nějak inteligentně vymyslí...

26 črc. 2005, 23:40

Není to až tak moucha, ale spíš nedokonalost:
Pokud máte v profilu své www stránky, je potřeba uvést kompletní adresu, včetně http://
!!

01 srp. 2005, 12:36

Fénix píše:Není to až tak moucha, ale spíš nedokonalost:
Pokud máte v profilu své www stránky, je potřeba uvést kompletní adresu, včetně http://
!!


Těm z vás, kteří ještě měli odkaz bez http jsem to s dovolením (vlastně bez dovolení :twisted: ) opravil. Pokud na to narazím v budoucnu tak to opravím už bez upozornění.

02 srp. 2005, 06:39

Tak jeden dotaz na adminy. Marne hledam, jak nakonfigurovat vlastni uzivatelskou skupinu a do ni nahazet vsechny mnou zvolene uzivatele a odesilat jim SZ vsem najednou. Nepovedlo se mi to ani pres Friends, mozna to jen neumim, nebo musim pozadat o zalozeni Admina ?

02 srp. 2005, 07:12

Darkstar píše:Tak jeden dotaz na adminy. Marne hledam, jak nakonfigurovat vlastni uzivatelskou skupinu a do ni nahazet vsechny mnou zvolene uzivatele a odesilat jim SZ vsem najednou. Nepovedlo se mi to ani pres Friends, mozna to jen neumim, nebo musim pozadat o zalozeni Admina ?


to by mě taky zajímalo, jednou jsem zkoušel poslat SZ dvěma lidem současně (shodou okolností Darkovi a Patricii :) )ale nešlo to.
Jsem enem hlupy ostravak nebo to fakt nejde?

02 srp. 2005, 09:11

Darkstar píše:Tak jeden dotaz na adminy. Marne hledam, jak nakonfigurovat vlastni uzivatelskou skupinu a do ni nahazet vsechny mnou zvolene uzivatele a odesilat jim SZ vsem najednou. Nepovedlo se mi to ani pres Friends, mozna to jen neumim, nebo musim pozadat o zalozeni Admina ?


Tak uživatelské skupiny jsou něco trochu jiného a pochopitelně je mohou zakládat jen admini.
Pokud jde o Friends, tak ty jsou snad už funkční, ale taky nenabízejí odesílání SZ na víc účtů. Podle mě Forum nic takového neumí. Ale otázka je spíš na Simona.

02 srp. 2005, 09:21

Fénix píše:
Darkstar píše:Tak jeden dotaz na adminy. Marne hledam, jak nakonfigurovat vlastni uzivatelskou skupinu a do ni nahazet vsechny mnou zvolene uzivatele a odesilat jim SZ vsem najednou. Nepovedlo se mi to ani pres Friends, mozna to jen neumim, nebo musim pozadat o zalozeni Admina ?


Tak uživatelské skupiny jsou něco trochu jiného a pochopitelně je mohou zakládat jen admini.
Pokud jde o Friends, tak ty jsou snad už funkční, ale taky nenabízejí odesílání SZ na víc účtů. Podle mě Forum nic takového neumí. Ale otázka je spíš na Simona.


Tak me to nedalo a rozbehal jsem si pokusne stejne forum na svem serveru na platforme win32, php5.x IIS a na SQL2000. No, neni to tak slozite, je to cesky a o skupinach uz vim, jen to mam nainstalovane teprve asi hodinku, takze ted jen zkoumam, co to vsechno dovede :twisted:

02 srp. 2005, 11:30

Tak jsem to prozkoumal a bohuzel, toto forum nedokaze odesilat vice uzivatelum naraz:-(

02 srp. 2005, 16:32

Darkstar píše:Tak jsem to prozkoumal a bohuzel, toto forum nedokaze odesilat vice uzivatelum naraz:-(


Nevadí, ono zase to člověk nepotřebuje tak často a když, tak trochu manuální práce (CtrlC - AltTab - CtrlV) taky neuškodí :wink:

03 srp. 2005, 20:39

Vazeni, mel bych jeden dotaz.
Dnes rano zde bylo 232 clenu a ted jich je "jen" 230.
Je to chyba pocitadla nebo se fakt nekdo odhlasil.
Slo by to pro informaci nejak zjistit ?

03 srp. 2005, 22:37

Vojtěch Regazzo píše:Vazeni, mel bych jeden dotaz.
Dnes rano zde bylo 232 clenu a ted jich je "jen" 230.
Je to chyba pocitadla nebo se fakt nekdo odhlasil.
Slo by to pro informaci nejak zjistit ?



Nejspíš proběhla nějaká "proskribce".

04 srp. 2005, 10:56

Šimi píše:
Vojtěch Regazzo píše:Vazeni, mel bych jeden dotaz.
Dnes rano zde bylo 232 clenu a ted jich je "jen" 230.
Je to chyba pocitadla nebo se fakt nekdo odhlasil.
Slo by to pro informaci nejak zjistit ?



Nejspíš proběhla nějaká "proskribce".


Tak tak (více méně) viz http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=408&start=60 hlavně 26.7. 5:28
Odeslat odpověď