Diskuse o urovni Fora

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Příspěvekod bigdragon » 14 led. 2006, 21:05

Simon píše:hele ty rudej polointeligente, ja te nenapadam, jen sem poprve souhlasil s tim cos napsal ;)


dost dobrý, obdivně smekám a souhlasím :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Alferi » 14 led. 2006, 21:17

Jak to pozoruju, threadu Diskuse o politice by rovněž slušelo přidělení návěstidla "Na vlastní nebezpečí".
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod Milos Cerman » 14 led. 2006, 21:26

Alferi píše:Jak to pozoruju, threadu Diskuse o politice by rovněž slušelo přidělení návěstidla "Na vlastní nebezpečí".


Já si myslím, že úroveň "diskuze o politice" a úroveň tohohle threadu nepotřebuje (alespoň pro moji maličkost) varovný návěstidlo.
Já je prostě přestanu navštěvovat.
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Alferi » 14 led. 2006, 21:52

Gris píše:nemuzu za to, ze nekteri lide se nedokazi vyrovnat s tim, ze nekdo muze mit jiny nazor, i kdyby to byla uplna blbost.


„Dějiny nejsou nic jiného, než otřesená jistota daného smyslu.“
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod Crash » 16 led. 2006, 11:40

Gris píše:Nemyslis, ze to je moje vec, jestli se chci z nabidnutych argumentu poucit? Nebo je to tady duvod k tomu, abyste mne napadali jako nejakeho menecenneho pitomce a hrozne se divili, kdyz vam to vratim?



Jako nezúčastněný mohu jen říci, že napadat si začal ty (viz 10. ledna): "Kdybyste rekli hned, ze sem muze prispivat pouze par vyvolenych arogantnich snobu, tak jsem opravdu nemusel ztracet cas. Tim pro mne koncim tuto diskuzi."

Napadání není to, že ti zbytek přednese argumenty, napadání je to, co děláš ty = hospodské argumenty nepodložené vyřvávání silných řečí. Prostě levičácké chování, levičácký slovník a levičácká řešení (viz Musílková apod.).

Slib, že diskusi končíš, zkus dodržet a bude klid.

Nikomu nic nevracíš jen pokřikuješ. Zkus si vyjet své příspěvky, přečti si je a uvidíš.
Crash
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 112
Věk: 48
Registrován: 10 srp. 2004, 14:11
Bydliště: Praha

Příspěvekod seng » 16 led. 2006, 13:40

Crash píše:Napadání není to, že ti zbytek přednese argumenty, napadání je to, co děláš ty = hospodské argumenty nepodložené vyřvávání silných řečí. Prostě levičácké chování, levičácký slovník a levičácká řešení (viz Musílková apod.).


Celou diskuzi dokazu sledovat nezaujate, protoze mi nezajima, ale obavam se, ze chovani, ktere jsi popsal (a ktere jsem videl) nema s politickou orientaci co delat. Stejne resi i vyrvavaji pravicaci. Jestli o neco jde, tak o miru radikalismu/extremismu, pripadne o osobni deficit, ktery muze byt vrozeny anebo (v ty hospode) ziskany alkoholem atd. atp.

Jinak ja jdu zase v klidu mlcet a z povzdali sledovat, zda tu nepadne neco, co by mne zajimalo, jak OT v teto nezajimave vedene debate :wink:
Uživatelský avatar
seng
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 45
Registrován: 29 led. 2005, 13:44
Bydliště: Slaný

Příspěvekod Crash » 16 led. 2006, 15:04

seng píše:
Crash píše:Napadání není to, že ti zbytek přednese argumenty, napadání je to, co děláš ty = hospodské argumenty nepodložené vyřvávání silných řečí. Prostě levičácké chování, levičácký slovník a levičácká řešení (viz Musílková apod.).


Celou diskuzi dokazu sledovat nezaujate, protoze mi nezajima, ale obavam se, ze chovani, ktere jsi popsal (a ktere jsem videl) nema s politickou orientaci co delat. Stejne resi i vyrvavaji pravicaci. Jestli o neco jde, tak o miru radikalismu/extremismu, pripadne o osobni deficit, ktery muze byt vrozeny anebo (v ty hospode) ziskany alkoholem atd. atp.

Jinak ja jdu zase v klidu mlcet a z povzdali sledovat, zda tu nepadne neco, co by mne zajimalo, jak OT v teto nezajimave vedene debate :wink:


s tím souhlasím
Crash
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 112
Věk: 48
Registrován: 10 srp. 2004, 14:11
Bydliště: Praha

Příspěvekod Gris » 16 led. 2006, 15:10

Nj, moudrejsi ustoupi. Sice se necitim vinen prvni urazkou, ale budiz. Omlouvam se vsem zucastnenym za mnou uvedene vyroky, jen dodavam ze i kdyz mozna nejsem politicky na urovni, moudry clovek by se mne snazil presvedcit, ne urazit.

:roll:
Uživatelský avatar
Gris
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 253
Věk: 52
Registrován: 28 pro. 2005, 01:36
Bydliště: Kobylnice u Brna

Příspěvekod mirek » 16 led. 2006, 15:49

Gris píše:... moudry clovek by se mne snazil presvedcit, ne urazit.

:roll:

Že jsem tak smělý, jak se přesvědčuje člověk absolutně nepřístupný jakýmkoli argumentům? Tví oponenti ti jich snesli dost, a ty se ani neobtěžuješ je vyvracet, prostě je ignoruješ. Pak se diskutuje dost těžko.
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Gris » 16 led. 2006, 16:01

mirek píše:
Gris píše:... moudry clovek by se mne snazil presvedcit, ne urazit.

:roll:

Že jsem tak smělý, jak se přesvědčuje člověk absolutně nepřístupný jakýmkoli argumentům? Tví oponenti ti jich snesli dost, a ty se ani neobtěžuješ je vyvracet, prostě je ignoruješ. Pak se diskutuje dost těžko.


Argument spojeny s urazkou nema tu spravnou vahu, nemyslis?
Uživatelský avatar
Gris
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 253
Věk: 52
Registrován: 28 pro. 2005, 01:36
Bydliště: Kobylnice u Brna

Příspěvekod Šimi » 16 led. 2006, 16:05

Nějak to tady vypadá jak přešlapování v hov.. . :?
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Simon » 16 led. 2006, 16:11

Gris píše:
mirek píše:
Gris píše:... moudry clovek by se mne snazil presvedcit, ne urazit.

:roll:

Že jsem tak smělý, jak se přesvědčuje člověk absolutně nepřístupný jakýmkoli argumentům? Tví oponenti ti jich snesli dost, a ty se ani neobtěžuješ je vyvracet, prostě je ignoruješ. Pak se diskutuje dost těžko.


Argument spojeny s urazkou nema tu spravnou vahu, nemyslis?


nemyslim si, cislo je porad cislo at to reknes v hole vete, rozvite vete ci uplne jine vete
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod imagoo » 16 led. 2006, 16:16

Sorry, že se seru, nejsem zastánce Grisových názorů ani postojů, ale kus dortu se dá podat na talířku se lžičkou nebo vzít do hrsti a plesknout na držku a pořád je to ten stejný dort.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Simon » 16 led. 2006, 16:22

imagoo píše:Sorry, že se seru, nejsem zastánce Grisových názorů ani postojů, ale kus dortu se dá podat na talířku se lžičkou nebo vzít do hrsti a plesknout na držku a pořád je to ten stejný dort.


je, jen ve druhem pripade uz nemas moznost existenci onoho dortu prehlednout
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod bromden » 16 led. 2006, 16:28

Simon píše:
imagoo píše:Sorry, že se seru, nejsem zastánce Grisových názorů ani postojů, ale kus dortu se dá podat na talířku se lžičkou nebo vzít do hrsti a plesknout na držku a pořád je to ten stejný dort.


je, jen ve druhem pripade uz nemas moznost existenci onoho dortu prehlednout


Nadto, je-li nezbytno podati dortu praseti, jeví se způsob druhý jako podstatně vhodnější... :twisted: :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků