Diskuse o urovni Fora

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Příspěvekod archduke » 23 říj. 2005, 19:28

Jde o zarazene prdy? :roll: Chapu, neni to nic prijemneho, i mne se to stalo.

(jenom tady projizdim na koni a nic vic)
Uživatelský avatar
archduke
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 678
Věk: 68
Registrován: 26 lis. 2004, 01:23
Bydliště: Hajovna u Lesa

Příspěvekod Fénix » 23 říj. 2005, 21:42

archduke píše:(jenom tady projizdim na koni a nic vic)


Obrázek
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod LUBO » 24 říj. 2005, 07:24

DIX:
no, som naozaj prekvapeny, ze zrazu po velmi dlhej dobe si sa tu zrazu objavil. zrovna na tvoje meno som daval pozor, ci sa tu predsa len niekedy neobjavis a nezapojis sa opat do diskusii, ako volakedy, ale nikdy som ani len raz nezbadal, ze by si tu este niekedy cital prispevky. viem, aky razantny bol vtedy tvoj odchod a ako radikalne si to vsetko ukoncil. myslim, ze nikto, snad okrem Machiavelli-ho neurobil tak razny a rychly rez nad vsetkym vratane vtedajsieho pre mna necakaneho utoku na novsich clenov, akym bol vtedy aj drak. a ten konflikt sa vtedy neukoncil, ako by sa mal, ale jednoducho si zavrel dvere a odisiel si. uz je to davno a myslim, ze dnes na to nemysli ani Drak a ani nikto iny. v takych pripadoch si ovsem myslim, ze ci je to ten, alebo onen, kazdy, kto sa rozhodne takymto sposobom nahle odist, rozhodol sa sam a je to jeho osobna vola, cize moze za to sam, ze tu viac nie je. hlavne v tom pripade, ak to cele vlastne zbytocne vzniklo nafuknutim niecoho, co nebolo vyznamom az take dolezite.
ale to je len rekapitulacia toho, na zaklade coho som napisal slova minuly tyzden drakovi. to neznamena, ze ked tu znovu zacnes pisat a diskutovat, ze ma to nepotesi. hlavne, ked si teraz zavital takymto sposobom, ktory je na urovni. takze tesim sa, ze si tu a verim, ze ked sa niekedy vsetci stretneme, napriklad keby si aj ty prisiel do Trebica, ze by sme sa vsetci dobre spolocne zabavili. btw, myslim, ze zatial ta este nikto nevidel, alebo sa mylim?
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Simon » 25 říj. 2005, 14:04

LUBO píše:DIX:
no, som naozaj prekvapeny, ze zrazu po velmi dlhej dobe si sa tu zrazu objavil. zrovna na tvoje meno som daval pozor, ci sa tu predsa len niekedy neobjavis a nezapojis sa opat do diskusii, ako volakedy, ale nikdy som ani len raz nezbadal, ze by si tu este niekedy cital prispevky. viem, aky razantny bol vtedy tvoj odchod a ako radikalne si to vsetko ukoncil. myslim, ze nikto, snad okrem Machiavelli-ho neurobil tak razny a rychly rez nad vsetkym vratane vtedajsieho pre mna necakaneho utoku na novsich clenov, akym bol vtedy aj drak. a ten konflikt sa vtedy neukoncil, ako by sa mal, ale jednoducho si zavrel dvere a odisiel si. uz je to davno a myslim, ze dnes na to nemysli ani Drak a ani nikto iny. v takych pripadoch si ovsem myslim, ze ci je to ten, alebo onen, kazdy, kto sa rozhodne takymto sposobom nahle odist, rozhodol sa sam a je to jeho osobna vola, cize moze za to sam, ze tu viac nie je. hlavne v tom pripade, ak to cele vlastne zbytocne vzniklo nafuknutim niecoho, co nebolo vyznamom az take dolezite.
ale to je len rekapitulacia toho, na zaklade coho som napisal slova minuly tyzden drakovi. to neznamena, ze ked tu znovu zacnes pisat a diskutovat, ze ma to nepotesi. hlavne, ked si teraz zavital takymto sposobom, ktory je na urovni. takze tesim sa, ze si tu a verim, ze ked sa niekedy vsetci stretneme, napriklad keby si aj ty prisiel do Trebica, ze by sme sa vsetci dobre spolocne zabavili. btw, myslim, ze zatial ta este nikto nevidel, alebo sa mylim?


lubo, mas tuhle slunickovou a kvetinovou hippie naladu a pristup k zivotu porad nebo jen obcas??

p.s. to neni rejpani ani nic proti, abys to zase spatne nepochopil, jen cista zvedavost

...btw s tim nevidel se mylis, minimalne imagoo dixe videl :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod LUBO » 25 říj. 2005, 14:30

preco, hladam len spolocnu rec s kazdym, kto o to stoji. okrem kriminalnikov. ale ti sa tu medzi nami, pevne dufam, nenachadzaju.
ale teraz vaznejsie, vzhladom na moj vek si mozem dovolit povedat, ze vela veci sa aj samo casom riesi a lieci a ze ludia nicia vztahy kvoli veciam, ktore neskor po rokoch budu povazovat za malicherne. ved sa aj ty pamatas na volakedajsiu bitku medzi nami a kde to uz je. predsa sa nebudeme kvoli takym volovinam hryzt. obycajne ma kazdy nejaku svoju pravdu. skratka, niekedy sa objavia slovne skraty, ktore sa potom skratovo aj riesia z oboch stran a po odstupe casu je to vsetko len prkotina, ktora nebola nutna. navyse to mnohokrat obe strany mrzi. a pritom islo obycajne o zbytocnu zadrapku, ktora nemusela byt.
mna trapia ine veci, ako nejake roztrzky na internete. tu sme jedno spolocenstvo a ja zo skusenosti viem, ze ked sa vsetci stretneme, zase bude fajn, Simi s Drakom budu rozpravat vtipy, pokecame pri pive ci vine, Ajdzi nam ako novy clen ukaze dalsie svoje nove fajky,ktore mu rychlo pribudaju, ja si dam jednu temu s Meduardom, na ktoru som zvedavy, dame si nejaku dobru veceru a vsetkym nam bude dobre.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod bigdragon » 14 led. 2006, 20:06

Gris píše:Poslys kamarade, ja jsem s ostrymi slovy nezacal. A chovam se ke kazdemu tak, jak se on chova ke mne, je mi celkem jedno kdo to je a kolik mu je. Za sebe mohu rict ze se jen branim stejnou minci, vetsinou jde stejne a naprostou malichernost vytrzenou z kontextu.

A k tomu vrazeni dymek do krku nebo kam, no, castecne to asi svedci o urovni zdejsi komunity nemyslis? Ja jsem se sem plny nadseni prihlasil, a vse bylo bez problemu dokud jsem nenapsal svuj nazor do politiky. Podle meho nemuzu za to, ze nekteri lide se nedokazi vyrovnat s tim, ze nekdo muze mit jiny nazor, i kdyby to byla uplna blbost.


asi bude zbytečné se k tomuto vyjadřovat protože o patro výš to říká LUBO docela hezky.

ale s tímhle se opravdu asi nevyrovnám

Gris píše:nemuzu za to, ze nekteri lide se nedokazi vyrovnat s tim, ze nekdo muze mit jiny nazor, i kdyby to byla uplna blbost.


a pokud někdo nemá snahu se poučit z nabídnutých argumentů protistrany, takového člověka je mi líto, což už jsem vyjádřil v příslušném threadu
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Gris » 14 led. 2006, 20:16

Nemyslis, ze to je moje vec, jestli se chci z nabidnutych argumentu poucit? Nebo je to tady duvod k tomu, abyste mne napadali jako nejakeho menecenneho pitomce a hrozne se divili, kdyz vam to vratim?
Uživatelský avatar
Gris
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 253
Věk: 52
Registrován: 28 pro. 2005, 01:36
Bydliště: Kobylnice u Brna

Příspěvekod Gris » 14 led. 2006, 20:17

a kdyz uz kopirujes, tak komplet:

bigdragon píše:di do prdele Grisi :evil:
Uživatelský avatar
Gris
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 253
Věk: 52
Registrován: 28 pro. 2005, 01:36
Bydliště: Kobylnice u Brna

Příspěvekod bigdragon » 14 led. 2006, 20:20

některé věci se nemusí říkat dvakrát :wink:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Gris » 14 led. 2006, 20:25

bigdragon píše:některé věci se nemusí říkat dvakrát :wink:


to je fakt. Ale nejak mi nedoslo, za co to bylo.
Uživatelský avatar
Gris
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 253
Věk: 52
Registrován: 28 pro. 2005, 01:36
Bydliště: Kobylnice u Brna

Příspěvekod bigdragon » 14 led. 2006, 20:34

tak nějak za všechno, hlavně za to, že se nechceš poučit, prostě si to nějak přeber abych Tě k něčemu nenutil :)
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Simon » 14 led. 2006, 20:34

Gris píše:Nemyslis, ze to je moje vec, jestli se chci z nabidnutych argumentu poucit? Nebo je to tady duvod k tomu, abyste mne napadali jako nejakeho menecenneho pitomce a hrozne se divili, kdyz vam to vratim?


ano, presne to ses bez ohledu na svuj politicky nazor ;)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod imagoo » 14 led. 2006, 20:41

Gris píše:Nemyslis, ze to je moje vec, jestli se chci z nabidnutych argumentu poucit? Nebo je to tady duvod k tomu, abyste mne napadali jako nejakeho menecenneho pitomce a hrozne se divili, kdyz vam to vratim?

Grisi, je to Tvoje věc a jako méněcenného Tě nevidím.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gris » 14 led. 2006, 20:42

Á pozor, dalsi inkvizitor. :lol:

Holt vsichni nemuzeme byt tak prudce inteligentni jako vy, to uz by tu byl ten komunismus :D

Ale tesi mne, ze jsem se nesnizil k podobnym urazkam jako vy, intelektualni extratrida, ktera vsechno vi a jedine tak je to spravne.
Uživatelský avatar
Gris
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 253
Věk: 52
Registrován: 28 pro. 2005, 01:36
Bydliště: Kobylnice u Brna

Příspěvekod Simon » 14 led. 2006, 20:55

Gris píše:Á pozor, dalsi inkvizitor. :lol:

Holt vsichni nemuzeme byt tak prudce inteligentni jako vy, to uz by tu byl ten komunismus :D

Ale tesi mne, ze jsem se nesnizil k podobnym urazkam jako vy, intelektualni extratrida, ktera vsechno vi a jedine tak je to spravne.


hele ty rudej polointeligente, ja te nenapadam, jen sem poprve souhlasil s tim cos napsal ;)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků