Jak sem dostat nového člena

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Příspěvekod selmer » 03 říj. 2006, 21:59

tak je sem neber,treba jsou spokojeni s tim jak to bylo do ted.
...a bud k tomu dojdou a nebo take ne...
Uživatelský avatar
selmer
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 188
Věk: 40
Registrován: 01 říj. 2006, 23:45
Bydliště: Alej míru 636, Týn nad Vltavou 37501

Příspěvekod Baker » 04 říj. 2006, 13:26

martin_100 píše:Týýý jo a co tak pořádat hony na neorganizovaný dýmkařě? Se sítěma odchytovýma tyčema s okem nebo uspávací puškou.
Nazval bych to chyť si svého dýmkaře :twisted: :twisted: :twisted:
Podle se sem každej dostal z vlastní vůle nebo že to někde viděl a chtěl to tu zkusit.
Já sem dostal link od kamaráda, napsal regnul se abych si tu napsal o radu a víc sem neplánoval.
No a teď sem lezu skoro denně :idea: :wink:

-zs-


já jsem se též původně zaregistroval jen kvůli radě ( jak zpravit dýmku) a od té doby tu stráším pořád



spolužák též někdy se mnou zablafe dýmku, ale on to nebere tak vážně, měl jsem snahu ho sem natáhnout, ale ...
Uživatelský avatar
Baker
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 415
Věk: 36
Registrován: 11 kvě. 2006, 19:35

Příspěvekod ypres.bass » 01 čer. 2007, 19:31

Milos Cerman píše:Naopak ! Řekni jim, že dostat se mezi nás je strašně těžký. A že se musej móóóc snažit, a sami škemrat !
Jinak to pro ně nebude taková čest a vzácnost :smoke5:
já třeba abych dodal svému zákmu na oficialitě používám machrování, že jsem se KONEČNĚ stal registrovaným členem pipe clubu...to se na to tvoje zamořování ovzduší hnedka dívají jinak...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod mihra » 02 čer. 2007, 08:49

Jsou různí dýmkaři. Někteří vystačí s jednou dýmkou a "tabákem" na vykuřování skleníků (jeden bydlí v protějším domě), další si myslí, že o dýmce ví všechno, ale chce si to vzít do hrobu. Takové sem nedostanete. No a do dýmkařského fóra se přihlásí ti, kteří začínají a chtějí se dovědět víc a ti zkušení, kteří hledají stále další informace a se svými znalostmi se neváhají podělit i s ostatními. Ty stačí uvědomit, že dýmkařské fórum vůbec existuje.
Uživatelský avatar
mihra
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1810
Věk: 91
Registrován: 14 kvě. 2007, 10:59
Bydliště: Roudnice nad Labem

Příspěvekod kovářskej » 05 říj. 2007, 14:56

No, lidičkové, já si to tady našel až poté co mi kamarád dýmkofil napsal nějaké internetové odkazy na stránky o dýmkách a dýmkomilech.Koukl jsem, zalíbilo se mi tady a tož jsem se tu mezi váma zaregistroval.Ale potkat na ulici někoho s dýmkou je opravdu (tedy asi mimo velká města) celkem vzácnost.Natož do něj hučet že jsou internetové dýmkové stránky (nemusí být zrovna příznivcem interšmejdu).
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2920
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Příspěvekod POGO » 05 říj. 2007, 15:05

kovářskej píše:No, lidičkové, já si to tady našel až poté co mi kamarád dýmkofil napsal nějaké internetové odkazy na stránky o dýmkách a dýmkomilech.Koukl jsem, zalíbilo se mi tady a tož jsem se tu mezi váma zaregistroval.Ale potkat na ulici někoho s dýmkou je opravdu (tedy asi mimo velká města) celkem vzácnost.Natož do něj hučet že jsou internetové dýmkové stránky (nemusí být zrovna příznivcem interšmejdu).


Tak tě tu zdravím kovářskej Mirku.Vidím že se budeme shledávat na dvou společných fórech.

POGO-Vlasta
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

Příspěvekod kovářskej » 05 říj. 2007, 15:30

Jééé AHOJ, já Tě hledal leč nenašel....svět je malej a kovářů ještě míň 8)
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2920
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Předchozí

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků