Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

Opuštění Dýmky.net

15 říj. 2005, 12:25

Zasloužilý člen pipE-clubu Kyri se rozhodl z důvodu ochrany zdraví skončit s dýmkou. Požádal mě zároveň o zrušení svého účtu na Dýmce.net. Ač mě Kyriho odchod mrzí, plně respektuji jeho přání. Toto píšu pro vaši informaci, abyste jej zbytečně nesháněli a nehledali v seznamu uživatelů. Jeho dosavadní příspěvky budou z technických důvodů označené jako "Anonymní".
Měj se Kyri !

15 říj. 2005, 12:27

:cry: :cry: :cry:

Tak se kyri mej hezky a at ti vsechno v zivote vychazi podle predstav, bude nam tu po tobe smutno :cry:

15 říj. 2005, 12:34

jj kyri měj se fajn my už sme si to vysvětlili pře emaily a tvé rozhodnutí naprosto chápu.
jen je škoda, že se nám rozpadá už takhle málo početná jihočeská buňka.
Tak musíme držet prapor alespoň já s graveirem.

Ještě jednou jen vše nej v životě :wink:

15 říj. 2005, 13:39

Co k tomu rict.
Asi jen, ze Ti preji do zivota, at se Ti plni vse dle Tveho prani a Tvych pozadavku.

15 říj. 2005, 17:38

Chtěl jsem si dnes zapálit na Kyriho zdraví, ale protože jsem musel sklízet asi půl tuny jablek, tak na to nedošlo. Možná je to dobře, aspoň ten čin nebude působit tak bizarně.

15 říj. 2005, 22:52

tomsoyer píše:jj kyri měj se fajn my už sme si to vysvětlili pře emaily a tvé rozhodnutí naprosto chápu.
jen je škoda, že se nám rozpadá už takhle málo početná jihočeská buňka.
Tak musíme držet prapor alespoň já s graveirem.

Ještě jednou jen vše nej v životě :wink:


Tak tak. Slysel jsem co te potkalo tak se ti ani nedivim. Doufam ze i presto na nas nezanevres a zajdes s nami obcas aspon na jedno byt bez dymky.

17 říj. 2005, 05:21

když člověk musí opustit co má rád je to vždy smutné, pokud to,ale udělá kvůli svému zdraví nemůže se mu nikdo divit. Přeji Ti Kyri abys nemusel už nikdy nic opouštět. A nezapomeň opouští se činnost né kamarádi :wink:

29 bře. 2006, 13:16

neviete nahodou, co je s Dogturkom? posielal som mu mail a vratil sa naspat, ze adresa uz neexistuje. ani som ho tu davno nevidel.

29 bře. 2006, 13:30

LUBO píše:neviete nahodou, co je s Dogturkom? posielal som mu mail a vratil sa naspat, ze adresa uz neexistuje. ani som ho tu davno nevidel.

Nevím, ale tady byl docela nedávno
"Last visit time: út březen 28, 2006 12:44 pm"

29 bře. 2006, 13:47

tak potom dobre, chcel som mu poslat aj SZ, ale to odo mna neprechadza, lebo ma asi kolecko nad U a mena s diakritikou u mna neprechadzaju.

29 bře. 2006, 14:59

LUBO píše:neviete nahodou, co je s Dogturkom? posielal som mu mail a vratil sa naspat, ze adresa uz neexistuje. ani som ho tu davno nevidel.


Myslím že psal něco o přestavbě bytu či stěhování.Zkus přelouskat jeho příspěvky. :wink:

10 kvě. 2007, 20:13

Bohemundovi jsem dnes, na jeho nezvratné přání, definitivně deaktivoval účet. Torzo účtu bylo zachováno z technických důvodů.

10 kvě. 2007, 20:34

Amen ....

10 kvě. 2007, 20:38

Zapálím si na jeho počest klubovku 2005 - původně měla být jeho .

10 kvě. 2007, 21:01

bohužel neznám každopádně ať se daří chlape :smoke5: (zdraví je nejdůležitější ) :wink:
Odeslat odpověď