TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce VII.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod JardaS » 19 úno. 2007, 12:55

" Popisoval jsem jen svůj přístup a v rámci toho se pokusil reagovat na tvé podivení o tom, že "asi nikdo nemá pohodový večer a nic nekouří , protože nic nepíše co má v dýmce"

Já chtěl říci , že jsem jej měl po vymalování a úklidu konečně pohodový . A tak jsem chtěl vědět jsteli jej má taky někdo pohodový . Jen jsem se moooc podivil kolik lidí to nepochopilo nebo , že by ........ ?
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Fénix » 19 úno. 2007, 13:00

JardaS píše:Já chtěl říci , že jsem jej měl po vymalování a úklidu konečně pohodový . A tak jsem chtěl vědět jsteli jej má taky někdo pohodový .


Tak jsme si to vyjasnili :puffy:

JardaS píše:Jen jsem se moooc podivil kolik lidí to nepochopilo nebo , že by ........ ?


Když si to po sobě přečteš, uvidíš, že to tak úplně nevyznělo.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Visna » 19 úno. 2007, 13:17

bigdragon píše:
JardaS píše:Každé mé kouření je zážitek nebo tvůj není ?

no musím se popravdě přiznat že občas úplně není :oops: ale snažím se to vylepšovat :D


to som mal ja cez vikend :(
sobota Gowrie
nedela Hall
nejako mi nesadli a este som si aj faju napalil :?
Uživatelský avatar
Visna
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 298
Věk: 45
Registrován: 25 srp. 2006, 11:17
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Šimi » 19 úno. 2007, 13:20

JardaS píše:-někdo sem píše jen tehdy, jestliže má nějaký extra zážitek s tabákem, o který se chce podělit, nebo když udělal s nějakým tabákem zajímavou zkušenost a chce ji sdělit ostatním.

Každé mé kouření je zážitek nebo tvůj není ?


No a stalo se to, čeho jsem se obával. Vzal sis to jako narážku na sebe, A to je špatně, darebáku :twisted:. Jen jsem konstatoval stav věci. Přispívej podle libosti a chuti se podělit o své zážitky :wink: .
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod JardaS » 19 úno. 2007, 13:26

Šimi píše:
JardaS píše:-někdo sem píše jen tehdy, jestliže má nějaký extra zážitek s tabákem, o který se chce podělit, nebo když udělal s nějakým tabákem zajímavou zkušenost a chce ji sdělit ostatním.

Každé mé kouření je zážitek nebo tvůj není ?


No a stalo se to, čeho jsem se obával. Vzal sis to jako narážku na sebe, A to je špatně, darebáku :twisted:. Jen jsem konstatoval stav věci. Přispívej podle libosti a chuti se podělit o své zážitky :wink: .


Tak jo tedy jsem pro TEBE darebák . Mooc děkuji a úpřimně se klaním a šoupu nohama
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Fénix » 19 úno. 2007, 13:29

JardaS píše:
Šimi píše:
JardaS píše:-někdo sem píše jen tehdy, jestliže má nějaký extra zážitek s tabákem, o který se chce podělit, nebo když udělal s nějakým tabákem zajímavou zkušenost a chce ji sdělit ostatním.

Každé mé kouření je zážitek nebo tvůj není ?


No a stalo se to, čeho jsem se obával. Vzal sis to jako narážku na sebe, A to je špatně, darebáku :twisted:. Jen jsem konstatoval stav věci. Přispívej podle libosti a chuti se podělit o své zážitky :wink: .


Tak jo tedy jsem pro TEBE darebák . Mooc děkuji a úpřimně se klaním a šoupu nohama


Zapomněls na smajlíka, takhle by to mohlo vypadat, žes vzal Šimiho příspěvek jako vážně míněný :idea:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod dh » 19 úno. 2007, 13:32

No, tak já vám povím, jak to vidím já. Já sem nepíšu pokaždé, ale taky ne jen kvůli novým nebo zvláštním zážitkům.

Já sem píšu hlavně tehdy, když na to mám náladu.
Uživatelský avatar
dh
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 807
Věk: 56
Registrován: 16 črc. 2005, 12:18
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvekod piter » 19 úno. 2007, 13:37

chlapci jen piste, uz se tesim na jubilejni TOP FIVE X. :twisted:

jinak co se tyce me tak je to v soucasne dobe zhruba 4-5x Club Blend denne , obcas prolozeny Fishermanem, cili se toho moc nezmenilo :puffy:

jo a btw budu to tady v dohledne dobe zamykat, je cas na novy thread (az to tu vecer utichne)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Šimi » 19 úno. 2007, 14:07

JardaS píše:.........Tak jo tedy jsem pro TEBE darebák . Mooc děkuji a úpřimně se klaním a šoupu nohama



:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Alfik » 20 úno. 2007, 10:58

Včera jsem "Milosrdný" sraz pojal vyloženě jako testovací: Zahájil jsem ho Full Virginia Plugem (jediný můj vlastní :wink:), pokračoval jsem "Moganem" od Nevilla, pak jsem testnul od stejného výrobce "Rubelite", poměrně zajímavý a příjemný to aromatik (díky, Milane), a na závěr jsem ještě ochutnal předsedův Fribourg&Treyer "Vintage". Na tom jsem si včera pochutnal asi nejvíc, což je v konkurenci takových dobrot opravdu pozoruhodný výkon.
Celkově to byl moc prima večer, jen dneska mám v puse poněkud vyšmirglováno :)
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod basa333 » 20 úno. 2007, 12:44

Na příští sraz přinesu a věnuji zdarma prvnímu zájemci planta black and bright (téměř plný) a HD mango vanille - nehlaste se všichni - pokud se nikdo nepřihlásí, poputují do věčných tabákových lovišť

sorry za OT
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod Breer » 20 úno. 2007, 12:59

basa333 píše:.. pokud se nikdo nepřihlásí, poputují do věčných tabákových lovišť


moj BB tam uz skoncil :twisted:

dnes prijemne posedenie v praci s Erinmore Flake :smoke1:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod littlebull » 20 úno. 2007, 13:02

Breer píše:
basa333 píše:.. pokud se nikdo nepřihlásí, poputují do věčných tabákových lovišť


moj BB tam uz skoncil :twisted:

dnes prijemne posedenie v praci s Erinmore Flake :smoke1:

...já jsem před časem získal darem Erinmore Mixture, ale na samém kraji vysušení, dovlhčil jsem a nechávám odležet a jsem zvědav jak si budem rozumnět.
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Příspěvekod mirek » 20 úno. 2007, 13:22

littlebull píše:...já jsem před časem získal darem Erinmore Mixture, ale na samém kraji vysušení, dovlhčil jsem a nechávám odležet a jsem zvědav jak si budem rozumnět.

Apropos EM, taky jsem dostal od Šimiho vzorek, taky dovlhčovaný, a přišel mi takový "plochý". Možná, že jen potřebuje víc odležet, uvidíme.
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod natan » 20 úno. 2007, 13:38

Po aromaticko-neutrálním týdnu jsem dnes otevřel dokořán okno pracovny a nacpal svou směsku latakiových zbytků. Jaro je tady. :twisted:
Uživatelský avatar
natan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 285
Věk: 47
Registrován: 02 srp. 2006, 17:27
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


cron