TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce VII.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod JardaS » 18 úno. 2007, 20:58

No já tedy nevím , ale asi nikdo nemá pohodový večer a nic nekouří , protože nic nepíše co má v dýmce . Nevadí , ale já mám a to s Choco.flake od SG
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Zababa » 18 úno. 2007, 22:09

Dneska borůvkova planta. Dokonce jsem se vyfotil. Viz fotosoutěž na téma dýmka.
Uživatelský avatar
Zababa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 810
Věk: 43
Registrován: 31 led. 2006, 12:21
Bydliště: Lipsko

Příspěvekod JardaS » 18 úno. 2007, 22:22

Tak jsem si před spaním dal zbytek Perfectionu a smíchal s plátkem Balkan flake od SG . taková ta peprnost perfectionu se vytratila a chuť ? No prostě dobrá jemná a ... mi to chutnalo . Hořelo to na jednu sirku pomalu , dlouho a chladně .
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod gotreg » 18 úno. 2007, 22:42

dneska 2* příjemná procházka s Dark Twistem
a teď slavím vylepšené těsnění dveří pracovny kotlíkem čokofláku
Uživatelský avatar
gotreg
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1050
Věk: 47
Registrován: 07 led. 2006, 20:39
Bydliště: Praha

Příspěvekod Šimi » 19 úno. 2007, 06:24

JardaS píše:No já tedy nevím , ale asi nikdo nemá pohodový večer a nic nekouří , protože nic nepíše co má v dýmce . ...........


Spíš de o to, že kdyby sem 300 lidí napsalo, co si dnes zapálili, asi by se tenhle thread zaplnil za pár dní a změnil by se v nudný seznam hlášek:

dnes SH a HDBB
dnes parádní Ennerdale,
jó dnes sem si dal pár vynikajících tabáků
.........


. Někdo přispívat nechce a někdo sem píše jen tehdy, jestliže má nějaký extra zážitek s tabákem, o který se chce podělit, nebo když udělal s nějakým tabákem zajímavou zkušenost a chce ji sdělit ostatním.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod ChorChe » 19 úno. 2007, 07:12

Šimi píše:...někdo sem píše jen tehdy, jestliže má nějaký extra zážitek s tabákem, o který se chce podělit...

pravda, pravda, a tady to je:
v sobotu v Olomouci jsme testovali Roburovu latakii - Germain`s Special Latakia Flake.
byl jsem z toho tak uspokojenej, až jsem pustil Pogovi svůj nejlepší kousek
Shánějte, vřele doporučuji.
Jde o nejhehčí latakii, přitom s plnou chutí a vůní, kterou jsem zatím kouřil
Uživatelský avatar
ChorChe
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 617
Věk: 47
Registrován: 03 lis. 2005, 20:32
Bydliště: Opava

Příspěvekod JardaS » 19 úno. 2007, 07:24

-někdo sem píše jen tehdy, jestliže má nějaký extra zážitek s tabákem, o který se chce podělit, nebo když udělal s nějakým tabákem zajímavou zkušenost a chce ji sdělit ostatním.[/quote]

Každé mé kouření je zážitek nebo tvůj není ?
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod bigdragon » 19 úno. 2007, 07:28

JardaS píše:Každé mé kouření je zážitek nebo tvůj není ?

no musím se popravdě přiznat že občas úplně není :oops: ale snažím se to vylepšovat :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod JardaS » 19 úno. 2007, 07:32

Taky jej nemám dost často pohodový ( spíše jsem nemíval vůbec ) . Ale loni jsem se zařekl a co šlo změnit tak jsem změnil . A jedna z těch změn je , že jsem se vrátil k dýmce a dělám co mohu , abych ten večer měl co nejvíce pohodový .
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod tifik » 19 úno. 2007, 08:03

bigdragon píše:
JardaS píše:Každé mé kouření je zážitek nebo tvůj není ?

no musím se popravdě přiznat že občas úplně není :oops: ale snažím se to vylepšovat :D


To mi povídej, opět nastaly "moje dny" :D
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod littlebull » 19 úno. 2007, 08:13

Včera na procházce MM965, nádherné odpoledne.
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Příspěvekod Fénix » 19 úno. 2007, 11:29

JardaS píše:Každé mé kouření je zážitek nebo tvůj není ?


Když tu někteří borci kouří třeba 6 koulí za den, asi by moderátor nedělal nic jiného, než jen vytvářel další čísla tohotro threadu :D Už takhle si někdo stěžuje, že se tento thread blíží telefonímu seznamu.
...
Třeba já sem píšu, když zkusím nějaký nový zajímavý tabák, nebo když mě ten starý něčím překvapí (ať už příjemně, nebo nepříjemě), když si zapálím jinde než obvykle apod. Ne proto, že bych si třeba jindy nepochutnal, ale protože vím, že ostatním je to pochopitelně naprosto putna. A vybít si vlastní zážitky mi stačí ve výše uvedených případech :puffy:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Alfik » 19 úno. 2007, 11:58

Fénix píše:Třeba já sem píšu, když zkusím nějaký nový zajímavý tabák, nebo když mě ten starý něčím překvapí (ať už příjemně, nebo nepříjemě), když si zapálím jinde než obvykle apod. Ne proto, že bych si třeba jindy nepochutnal, ale protože vím, že ostatním je to pochopitelně naprosto putna. A vybít si vlastní zážitky mi stačí ve výše uvedených případech :puffy:


Svatá pravda, předsedo. Přesně z těchto důvodů se jdu zrovna svěřovat se svými víkendovími prožitky. :wink:
Takže, v sobotu jsem odeslal rodinku na výlet, a hned jsem to šel oslavit náloží Dark Staru - tentokrát jsem ovšem na radu jednoho známého zvolil širší kotlík, aby měl DS dost místa, a ejhle: Najednou to docela fajn hořelo, a chuť se taky výrazně posunula - už to nebylo to brutální bárbekjů, ale zjemněla, a taky jakoby trochu "zmedověla". Super.

V neděli jsem si na procházce s kočárkem ještě outdoorově zaexperimentoval s Westmoorlandem. Bohužel dost foukalo, takže jsem se trochu bál o svoji Krškovku, ale jinak to vůbec nebylo zlé - příjemné, nasládlé pokouření, jen bohužel (kvůli tomu větru) dost krátké.
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod JardaS » 19 úno. 2007, 12:41

Fénix píše:
JardaS píše:Každé mé kouření je zážitek nebo tvůj není ?


Když tu někteří borci kouří třeba 6 koulí za den, asi by moderátor nedělal nic jiného, než jen vytvářel další čísla tohotro threadu :D Už takhle si někdo stěžuje, že se tento thread blíží telefonímu seznamu.
...
Třeba já sem píšu, když zkusím nějaký nový zajímavý tabák, nebo když mě ten starý něčím překvapí (ať už příjemně, nebo nepříjemě), když si zapálím jinde než obvykle apod. Ne proto, že bych si třeba jindy nepochutnal, ale protože vím, že ostatním je to pochopitelně naprosto putna. A vybít si vlastní zážitky mi stačí ve výše uvedených případech :puffy:

V mém věku a problémech ( jakých , je moje věc ) je každá vykouřená dýmka obrovský zážitek . Jestli pro jiné není , nevadí , ale nikdy jsem nikoho nenutil , aby jej měl . Každý jsme jiný a někomu stačí k pohodě a obrovskému zážitku lízátko a jinému něco jiného . I když pro mne byl už zážitek to tady napsat a podělit se co zrovna bafám .
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Fénix » 19 úno. 2007, 12:52

JardaS píše:
Fénix píše:
JardaS píše:Každé mé kouření je zážitek nebo tvůj není ?


Když tu někteří borci kouří třeba 6 koulí za den, asi by moderátor nedělal nic jiného, než jen vytvářel další čísla tohotro threadu :D Už takhle si někdo stěžuje, že se tento thread blíží telefonímu seznamu.
...
Třeba já sem píšu, když zkusím nějaký nový zajímavý tabák, nebo když mě ten starý něčím překvapí (ať už příjemně, nebo nepříjemě), když si zapálím jinde než obvykle apod. Ne proto, že bych si třeba jindy nepochutnal, ale protože vím, že ostatním je to pochopitelně naprosto putna. A vybít si vlastní zážitky mi stačí ve výše uvedených případech :puffy:

V mém věku a problémech ( jakých , je moje věc ) je každá vykouřená dýmka obrovský zážitek . Jestli pro jiné není , nevadí , ale nikdy jsem nikoho nenutil , aby jej měl . Každý jsme jiný a někomu stačí k pohodě a obrovskému zážitku lízátko a jinému něco jiného . I když pro mne byl už zážitek to tady napsat a podělit se co zrovna bafám .


U většiny lidí se zážitek z dýmky nemusí rovnat počtu o tom napsaných řádků, jestli to tak ale máš, nikdo ti nebrání, právě naopak - o tom tento thread je :puffy: Popisoval jsem jen svůj přístup a v rámci toho se pokusil reagovat na tvé podivení o tom, že "asi nikdo nemá pohodový večer a nic nekouří , protože nic nepíše co má v dýmce"
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků