TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce VII.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Šimi » 20 úno. 2007, 14:13

mirek píše:
littlebull píše:...já jsem před časem získal darem Erinmore Mixture, ale na samém kraji vysušení, dovlhčil jsem a nechávám odležet a jsem zvědav jak si budem rozumnět.

Apropos EM, taky jsem dostal od Šimiho vzorek, taky dovlhčovaný, a přišel mi takový "plochý". Možná, že jen potřebuje víc odležet, uvidíme.


Tak to ti další odležení nepomůže. Odležuje se skoro rok. Kašli na něj a dej si z plechu. Byl jsem zvědavý co na něj řekneš, Jak vidím, vyvolal v tobě stejné pocity. Já si ale už myslel, že mi prostě přestal šmakovat. Jsem zvědavý, jaký bude rozdíl mezi ním a tím z plechu.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod piter » 20 úno. 2007, 15:27

basa333 píše:Na příští sraz přinesu a věnuji zdarma prvnímu zájemci planta black and bright (téměř plný) a HD mango vanille - nehlaste se všichni - pokud se nikdo nepřihlásí, poputují do věčných tabákových lovišť

sorry za OT


ja chci Black and Bright ! je skoda takovy dobry tabak vyhodit
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Zababa » 20 úno. 2007, 17:50

Včera jsem měl borůvky a pak ještě čistou viginii od planty, ale ta mi nechutnala. :(
Uživatelský avatar
Zababa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 810
Věk: 43
Registrován: 31 led. 2006, 12:21
Bydliště: Lipsko

Příspěvekod mirek » 20 úno. 2007, 18:42

Zababa píše:Včera jsem měl borůvky a pak ještě čistou viginii od planty, ale ta mi nechutnala. :(

No jo, borůvky jsou borůvky :P , ale čistá a od planty mi zní jako protimluv :twisted: . Zkus třeba nějakou od Rattraye
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 20 úno. 2007, 20:18

mirek píše:
Zababa píše:Včera jsem měl borůvky a pak ještě čistou viginii od planty, ale ta mi nechutnala. :(

No jo, borůvky jsou borůvky :P , ale čistá a od planty mi zní jako protimluv :twisted: . Zkus třeba nějakou od Rattraye


On totiž ten Image od Planty je opravdu čistá virginie (tzn asi něco ve stylu "úspěšného" MB Only tobacco) Ale já ho varoval :twisted: Doporučuji naordinovat léčebnou kůru Rattrays Old Gowrie :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod dh » 20 úno. 2007, 22:34

Právě jsem si moc pochutnal na Westmorlandu. Opravdu pohodový tabáček.
Uživatelský avatar
dh
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 807
Věk: 56
Registrován: 16 črc. 2005, 12:18
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvekod natan » 20 úno. 2007, 22:58

Při večerním pročítání tohoto fóra jsem neodolal a nacpal ještě Caledonian (bílý)...A to už jsem měl namířeno do postele.. :smoke3:
Uživatelský avatar
natan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 285
Věk: 47
Registrován: 02 srp. 2006, 17:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod tifik » 21 úno. 2007, 07:01

Včera zase jednou 5x plzeň, 1x becherovka a 1x old gowrie.Teď sedím a přemýšlím, jestli to v práci dneska nezabalím, asi stárnu :oops:
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod beda » 22 úno. 2007, 01:22

Ráno Early Morning Pipe, k tomu termoska uzenýho čaje s medem a mlíkem, na soumrak Sherlock Holmes a Earl Grey s citronem a večer 965 zase s uzeným Lapsang Souchong Tea, tentokrát bez ničeho. Jsem trochu zpocenej, ale mysl je bystrá. Po dlouhé době den bez konopí nebo alkoholu, někdy si to jasno užívám, v mlhách se dá bloudit dlouho.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Příspěvekod piter » 22 úno. 2007, 02:11

tak lapsang s medem a mlikem bych si neodvazil dat ani ja :shock: :twisted:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod tifik » 22 úno. 2007, 06:59

Včera po dlouhé době nově otevřený IO na zakuřování, tedy to byla hrůza. Nevím jestli se mění ten tabák, moje chuťové buňky zhýčkané Gawithy, ale pochopil jsem, proč na tobaccoreviews se někdo zmiňuje o cigaretách, fakt jsem měl pocit, že jsem do hlavičky rozdrobil dvě startky a doplnil to periquem :shock: . Kouřil jsem extra pomalu, žádná močka, nic, řekl bych, že půjde světem (pokud ho někdo bude chtít, je k dispozici, otevřeno včera, přesypáno ve sklenici, dvakrát kouřeno)
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod natan » 22 úno. 2007, 09:48

piter píše:tak lapsang s medem a mlikem bych si neodvazil dat ani ja :shock: :twisted:

Ten med je trochu zvláčtní. Ale mlíko je k Lapsangu klasika. Hlavně k imperialu, který se ovšem v ČR nedá koupit. (OT... :oops: )
Já jsem včera nekouřil a nasával jsem dým z Black Cherry SG, který si zapálila moje žena.
Uživatelský avatar
natan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 285
Věk: 47
Registrován: 02 srp. 2006, 17:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Alferi » 22 úno. 2007, 12:53

K nové BC Cobra jsem koupil SG Navy Flake zatím se mi jeví docela slibně. Charakterově se troch blíží Chocolate Flake, ale je jemnější a slabší. Rum se mnou taky nepraštil, jenom lechtá v pozadí spolu s latakií.

Na olomoucké burze se mi Šimi revanšoval za vzorek Ennerdalu ( :twisted: ) a nabídl mi Dunhill Navy Rolls. Kouřil jsem ho v klubové hápovce, kde momentálně sídlí Three Nuns, takže se možná trochu praly, ale udělalo to na mě velmi příznivý dojem. Skvělá chuť, která se nemění. :puffy:
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod madriguera » 22 úno. 2007, 13:05

Včera večer jsem kouřil SG Westmorland Mixture. Vyhradil jsem si na něj dýmku, takovou pěknou stanislawku. I přes "matení chutí" je to dobrý aromatik na každodenní kouření.
madriguera
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 441
Věk: 45
Registrován: 09 říj. 2006, 11:39
Bydliště: Kozlovice, Ústecký to kraj

Příspěvekod Breer » 22 úno. 2007, 17:52

poobede som siel na prechadzku s havkackou a fajockou plnou Balkan Flake, no o chvilu sa rozprsalo, tak som si viac ako pol kotlika vychutnal doma.. :smoke1:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků