Switch to full style
Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Téma uzamknuto

20 úno. 2007, 14:13

mirek píše:
littlebull píše:...já jsem před časem získal darem Erinmore Mixture, ale na samém kraji vysušení, dovlhčil jsem a nechávám odležet a jsem zvědav jak si budem rozumnět.

Apropos EM, taky jsem dostal od Šimiho vzorek, taky dovlhčovaný, a přišel mi takový "plochý". Možná, že jen potřebuje víc odležet, uvidíme.


Tak to ti další odležení nepomůže. Odležuje se skoro rok. Kašli na něj a dej si z plechu. Byl jsem zvědavý co na něj řekneš, Jak vidím, vyvolal v tobě stejné pocity. Já si ale už myslel, že mi prostě přestal šmakovat. Jsem zvědavý, jaký bude rozdíl mezi ním a tím z plechu.

20 úno. 2007, 15:27

basa333 píše:Na příští sraz přinesu a věnuji zdarma prvnímu zájemci planta black and bright (téměř plný) a HD mango vanille - nehlaste se všichni - pokud se nikdo nepřihlásí, poputují do věčných tabákových lovišť

sorry za OT


ja chci Black and Bright ! je skoda takovy dobry tabak vyhodit

20 úno. 2007, 17:50

Včera jsem měl borůvky a pak ještě čistou viginii od planty, ale ta mi nechutnala. :(

20 úno. 2007, 18:42

Zababa píše:Včera jsem měl borůvky a pak ještě čistou viginii od planty, ale ta mi nechutnala. :(

No jo, borůvky jsou borůvky :P , ale čistá a od planty mi zní jako protimluv :twisted: . Zkus třeba nějakou od Rattraye

20 úno. 2007, 20:18

mirek píše:
Zababa píše:Včera jsem měl borůvky a pak ještě čistou viginii od planty, ale ta mi nechutnala. :(

No jo, borůvky jsou borůvky :P , ale čistá a od planty mi zní jako protimluv :twisted: . Zkus třeba nějakou od Rattraye


On totiž ten Image od Planty je opravdu čistá virginie (tzn asi něco ve stylu "úspěšného" MB Only tobacco) Ale já ho varoval :twisted: Doporučuji naordinovat léčebnou kůru Rattrays Old Gowrie :)

20 úno. 2007, 22:34

Právě jsem si moc pochutnal na Westmorlandu. Opravdu pohodový tabáček.

20 úno. 2007, 22:58

Při večerním pročítání tohoto fóra jsem neodolal a nacpal ještě Caledonian (bílý)...A to už jsem měl namířeno do postele.. :smoke3:

21 úno. 2007, 07:01

Včera zase jednou 5x plzeň, 1x becherovka a 1x old gowrie.Teď sedím a přemýšlím, jestli to v práci dneska nezabalím, asi stárnu :oops:

22 úno. 2007, 01:22

Ráno Early Morning Pipe, k tomu termoska uzenýho čaje s medem a mlíkem, na soumrak Sherlock Holmes a Earl Grey s citronem a večer 965 zase s uzeným Lapsang Souchong Tea, tentokrát bez ničeho. Jsem trochu zpocenej, ale mysl je bystrá. Po dlouhé době den bez konopí nebo alkoholu, někdy si to jasno užívám, v mlhách se dá bloudit dlouho.

22 úno. 2007, 02:11

tak lapsang s medem a mlikem bych si neodvazil dat ani ja :shock: :twisted:

22 úno. 2007, 06:59

Včera po dlouhé době nově otevřený IO na zakuřování, tedy to byla hrůza. Nevím jestli se mění ten tabák, moje chuťové buňky zhýčkané Gawithy, ale pochopil jsem, proč na tobaccoreviews se někdo zmiňuje o cigaretách, fakt jsem měl pocit, že jsem do hlavičky rozdrobil dvě startky a doplnil to periquem :shock: . Kouřil jsem extra pomalu, žádná močka, nic, řekl bych, že půjde světem (pokud ho někdo bude chtít, je k dispozici, otevřeno včera, přesypáno ve sklenici, dvakrát kouřeno)

22 úno. 2007, 09:48

piter píše:tak lapsang s medem a mlikem bych si neodvazil dat ani ja :shock: :twisted:

Ten med je trochu zvláčtní. Ale mlíko je k Lapsangu klasika. Hlavně k imperialu, který se ovšem v ČR nedá koupit. (OT... :oops: )
Já jsem včera nekouřil a nasával jsem dým z Black Cherry SG, který si zapálila moje žena.

22 úno. 2007, 12:53

K nové BC Cobra jsem koupil SG Navy Flake zatím se mi jeví docela slibně. Charakterově se troch blíží Chocolate Flake, ale je jemnější a slabší. Rum se mnou taky nepraštil, jenom lechtá v pozadí spolu s latakií.

Na olomoucké burze se mi Šimi revanšoval za vzorek Ennerdalu ( :twisted: ) a nabídl mi Dunhill Navy Rolls. Kouřil jsem ho v klubové hápovce, kde momentálně sídlí Three Nuns, takže se možná trochu praly, ale udělalo to na mě velmi příznivý dojem. Skvělá chuť, která se nemění. :puffy:

22 úno. 2007, 13:05

Včera večer jsem kouřil SG Westmorland Mixture. Vyhradil jsem si na něj dýmku, takovou pěknou stanislawku. I přes "matení chutí" je to dobrý aromatik na každodenní kouření.

22 úno. 2007, 17:52

poobede som siel na prechadzku s havkackou a fajockou plnou Balkan Flake, no o chvilu sa rozprsalo, tak som si viac ako pol kotlika vychutnal doma.. :smoke1:
Téma uzamknuto