TOP album, aneb co máte dnes nacpáno ve svém mp3 přehrávači

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Zababa » 08 lis. 2006, 23:24

Brahmsova 2. serenáda A-Dur op. 16.
Uživatelský avatar
Zababa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 810
Věk: 43
Registrován: 31 led. 2006, 12:21
Bydliště: Lipsko

Příspěvekod messin » 09 lis. 2006, 08:13

piter píše:co to je? :)
http://www.freemusic.cz/xavier/kapela_mp3.html
Uživatelský avatar
messin
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 640
Věk: 52
Registrován: 10 bře. 2005, 10:52
Bydliště: Odolena Voda

Příspěvekod bromden » 10 lis. 2006, 15:02

Nenapadá mne kam to dát jinam: nemáte náhodou někdo album "Jiří Stivín, Pierre Favre - Výlety" a jejich volné pokračování "Výlety 2" cca o 20 let novější?
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Breer » 17 lis. 2006, 22:35

uz hodinku V.A.Mozart :Don Giovanni, skvela opera
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod Zababa » 18 lis. 2006, 18:03

Šmankote rtie nezlob se, ale ty tvý dlouhý příspěvky jsem prostě nucen nečíst. Z nich než se dočtu co přesně posloucháš, to abych je četl celý. A na to nemám trpělivost. Párkrát jsem to zoušel, a stejně jsem z toho nebyl moudrej. Pokud se v prvním řádku nedočtu jméno autora a skladby nebo alba, tak to vzdávám.

Chceš sem psát recenze? Piš je, je to záslužná činnost, určitě si je tu rádi přečtou. Ale ne já, pokud mi nebude po pár slovech jasný, o čem jsou.

A dyžtak mě smažte. Jsem dneska nějak mrzutej a mám psavou náladu.
Uživatelský avatar
Zababa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 810
Věk: 43
Registrován: 31 led. 2006, 12:21
Bydliště: Lipsko

Příspěvekod bigdragon » 18 lis. 2006, 19:01

kvůli mě je nepiš jednak mi to nic neříká a jednak je mi to šuma fuk. Jsem moc rád, že nejsem sám komu to vadí. :smoke1:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod mirek » 18 lis. 2006, 20:33

Tak nevím. Nedávno, tuším v threadu "Co dnes máte v dýmce" se pár lidí pozastavovalo nad tím, že se píšou jen příspěvky ve stylu "dneska to či ono" a dožadovalo se jakýchsi minirecenzí, něco podobného bylo i v threadu o knihách, a teď tohle. Mně rozhodně tyhle příspěvky nevadí, když mi právě zmiňovaná hudba nic neříká, prostě je nedočtu, na druhé straně zrovna poslední příspěvek o Petru Kalandrovi mi sedl, vidím jeho tvorbu podobně jako rtie.
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Zababa » 19 lis. 2006, 00:05

rtie píše:kazdy muj prispevek v tomto threadu, ktery se tyka nejakeho alba, ktere prave posloucham, ma nazev kapely/umelce a alba uveden v jiz v predmetu prispevku... tudiz nevim, jak vas a ostatni ctenare lepe a vcas upozornit na to, co prave posloucham a o cem se, v pripade zajmu, doctete na cca 4-8 radcich kazdeho prispevku.


Ajóó. :shock: Jě, tak to promiň... No to jsem si teda udělal ostudu. :roll: Ty témata příspěvků jsou psaný tak nenápadně, že je permanentně přehlížím. (nechtěj s tim dyzajnéři fóra něco udělat? To by bylo záslužnější než dýmečky :wink: )

V tom případě beru zpět to svoje osočení. Piš klidně tak dál jak doteď. Protože když si předtím přečtu ty tvoje nadpisy, tak už mě začátek tvých recenzí nepřijde tak utrženej. Takže nic ve zlym a do smrti dobrý.

Mě ty recenzičky přijdou cizí taky proto, že o tom tvým hudebním směru nemám nejmenší potuchy a všechna ta jména mi vůbec, ale vůbec nic neříkaj. A tak mi trochu vadilo, že jsem po přečtení recenze věděl stejnej prd jako předtím. Neměl jsem se tam prostě čeho chytit.
Uživatelský avatar
Zababa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 810
Věk: 43
Registrován: 31 led. 2006, 12:21
Bydliště: Lipsko

Příspěvekod Fénix » 19 lis. 2006, 00:30

Za sebe bych chtěl rtieho požádat, jestli by nemohl začít psát s diakritikou, interpunkcí a velkými písmeny. Možná bych pak byl schopen jeden nebo dva jeho příspěvky přečíst. Nic ve zlém :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod piter » 19 lis. 2006, 00:56

mirek píše:Tak nevím. Nedávno, tuším v threadu "Co dnes máte v dýmce" se pár lidí pozastavovalo nad tím, že se píšou jen příspěvky ve stylu "dneska to či ono" a dožadovalo se jakýchsi minirecenzí, něco podobného bylo i v threadu o knihách, a teď tohle.


trefne :)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bigdragon » 19 lis. 2006, 13:10

rtie píše:
bigdragon píše:kvůli mě je nepiš jednak mi to nic neříká a jednak je mi to šuma fuk. Jsem moc rád, že nejsem sám komu to vadí. :smoke1:

jste moderator, pokud jste si jisty, ze thread ztraci na sledovanosti nebo obsahuje vseobecne nezazivna temata - pak konejte svoji povinnost a razantne zasahnete.

poslouchej kluku psal jsem, že je mi to šuma fuk piš si co chceš :D
jen, že v odborných threadech jsou tvé příspěvky více než sporadické :wink:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Breer » 19 lis. 2006, 17:07

pozeram, ze rtie je samonasieraci typ :twisted: :wink:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod piter » 19 lis. 2006, 18:03

jaj :shock:

rtie jen kvuli par pripominkam, kteryma si se vubec nemusel zaobirat, to prece nebylo nutne mazat - vzdyt zaznely hlasy, ze je to dobre a to nemluvim o lidech, co si to cetli, ale nic sem nenapsali :?

Kazdy at si pise co a jak chce (pokud to samozrejme neni proti pravidlum fora) - prece vsechno nesmazu jen kvuli toho, ze se to dvema lidem nelibi (podivej se kolik nas tu je celkem). Treba ja byl rad za takoveto prispevky, ktere nebsahovaly pouze jedno slovo a tri smaliky (a nebyl jsem sam viz. mirek)

Tvuj cin tedka moc nechapu (kolik to muselo dat prace . . a zcela zbytecne), ale jeste vic nechapu prispevek Zababy - kdyz me neco nezajima, tak to nectu. Ale davat to takto najevo :roll: Prijde mi to minimalne neslusne. A reakce bigdragona, jakozto moderatora . . . no :?

Ted sem si vsim, ze snad rtie uz ani neni mezi uzivateli . . . mno :shock:

Nak mi to hlava nebere :roll:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Mack » 19 lis. 2006, 18:20

Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Příspěvekod Zababa » 19 lis. 2006, 19:05

Ajajaj, no to jsem to teda spackal. Máš pravdu, pitere, bylo to ode mně neslušný. Měl jsem držet hubu a vůbec to tam nepsat... jenže já se v tu chvíli nějak moc neovládal. No ale, rtie nás kvůli týhle mý lapálii opouštet nemusel. ...
Uživatelský avatar
Zababa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 810
Věk: 43
Registrován: 31 led. 2006, 12:21
Bydliště: Lipsko

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků