Switch to full style
Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Téma uzamknuto

18 srp. 2007, 14:23

Takže jsem se rozhodoval mezi dvěma kousky: Tady tou:
image_id: 3410 a tady tou:
image_id: 3411

Hádejte co vyhrálo :D :D

No samo ta druhá, je rozdíl mezi 940 Euro a nějakých 3200 Slovenských korun. Mám už ji odloženou a počítám v polovině září je doma....moc se těším :D :D
A ta "moje" má taky bílý puntík :lol: :lol:

18 srp. 2007, 19:20

Dneska to bylo velmi poetické ráno a dopoledne, výsledek je vidět zde:
image_id: 3412
image_id: 3413
hloubka kotle 56mm, celková délka 170mm. Pořadové číslo: 18

18 srp. 2007, 20:37

littlebull píše:Dneska to bylo velmi poetické ráno a dopoledne, výsledek je vidět zde:
image_id: 3412
image_id: 3413
hloubka kotle 56mm, celková délka 170mm. Pořadové číslo: 18

No co dodat. Nadherne...

Hla, co robi dobra spolocnost :wink:

18 srp. 2007, 21:02

jcp píše:
tritrek píše: Neviem kto to tu mal a ukazal

To jsem byl nejspíš :)

jj, uz mi to povedal aj diamondking :) Ale coskoro uz nebudes sam s tou fajkou ;)

18 srp. 2007, 21:06

littlebull píše:Dneska to bylo velmi poetické ráno a dopoledne, výsledek je vidět zde:
image_id: 3412
image_id: 3413
hloubka kotle 56mm, celková délka 170mm. Pořadové číslo: 18


...a aky bol vecer? :D Ale nie, srandujem! :lol: Pekna fajka, paci sa mi ta korenovitost a povrch. Pekne. :puffy:

18 srp. 2007, 21:36

Hoši moc hezký dýmky jste si pořídili , jen co je pravda .

18 srp. 2007, 21:39

littlebull píše:Dneska to bylo velmi poetické ráno a dopoledne, výsledek je vidět zde:
image_id: 3412
image_id: 3413
hloubka kotle 56mm, celková délka 170mm. Pořadové číslo: 18


dobrá práce, moc pěkný kousek...podle těch rozměrů to bude jistě hodně dřeva a velký kotel, takové já rád... :P

18 srp. 2007, 21:41

Nevill píše:
littlebull píše:Dneska to bylo velmi poetické ráno a dopoledne, výsledek je vidět zde:
image_id: 3412
image_id: 3413
hloubka kotle 56mm, celková délka 170mm. Pořadové číslo: 18


dobrá práce, moc pěkný kousek...podle těch rozměrů to bude jistě hodně dřeva a velký kotel, takové já rád... :P


A jak jim to s littlebullem sluší :wink:

19 srp. 2007, 07:16

diamondking píše:Takže jsem se rozhodoval mezi dvěma kousky: Tady tou:
image_id: 3410 a tady tou:
image_id: 3411

Hádejte co vyhrálo :D :D

No samo ta druhá, je rozdíl mezi 940 Euro a nějakých 3200 Slovenských korun. Mám už ji odloženou a počítám v polovině září je doma....moc se těším :D :D
A ta "moje" má taky bílý puntík :lol: :lol:

JJ a dokonce je ten puntík nejmíň jednou tak velkej jako u dunhillek :D . Moc hezká dýmka s hezkou kresbou (jako všechny armellinky), akorát se obávám že to je klasickej italskej 'nepravej spigot'. 940 ojro už má tu vejhodu, že nemusíš přemejšlet jestli je dát nebo nedat, páč je obvykle gancnormálně nemáš 8) (mluvím-li za sebe :lol: )

19 srp. 2007, 08:12

zásah do staré dýmky aneb jak to může vypadat o cca 3/4 roku později:

vlastnodělanka někdy loni v zimě, dnes už osvědčená pro samíka:
Obrázek

a po včerejší "lázeňské a omlazovací kůře" u honzy:
Obrázek
myslím, že jí to dost prospělo - je na tom vidět, jak člověk mění vkus a nároky

19 srp. 2007, 08:55

Baso, moc pěkná. Nevím, jak vypadala před zásahem, ale tohle je mé gusto.

19 srp. 2007, 09:00

littlebull píše:Dneska to bylo velmi poetické ráno a dopoledne, výsledek je vidět zde:
image_id: 3412
image_id: 3413
hloubka kotle 56mm, celková délka 170mm. Pořadové číslo: 18


Poetická je i dýmka a pro mne zcela nepochopitelná doba k jejímu vytvoření. :shock:

19 srp. 2007, 09:02

to karel sponner: díky. před zásahem je na té horní fotce. byla taková obhroublá, bylo na ní trochu zbytečného dřeva a chyběl ji taková nějaká jiskra nebo co. ale trvalo mi to asi 3/4 roku, něž jsem to pochopil a k zásahu se odhodlal

19 srp. 2007, 09:14

basa333 píše:to karel sponner: díky. před zásahem je na té horní fotce. byla taková obhroublá, bylo na ní trochu zbytečného dřeva a chyběl ji taková nějaká jiskra nebo co. ale trvalo mi to asi 3/4 roku, něž jsem to pochopil a k zásahu se odhodlal


Omlouvám se, že jsem si nevšímnul rozdílu fotek. V každém případě zásah prospěl. K úpravě mé první vlastnoruční dýmky se nemohu odhodlat, neboť nevím do jaké hloubky proniklo moření a vosk. Možná naivně se obávám, že budu brousit a brousit a nakonec nezbyde moc materiálu k finální úpravě.

19 srp. 2007, 09:38

Karel Sponner píše:Omlouvám se, že jsem si nevšímnul rozdílu fotek. V každém případě zásah prospěl. K úpravě mé první vlastnoruční dýmky se nemohu odhodlat, neboť nevím do jaké hloubky proniklo moření a vosk. Možná naivně se obávám, že budu brousit a brousit a nakonec nezbyde moc materiálu k finální úpravě.

Toho se neboj, moření pronikne jenom do té povrchové šlupičky a pád tahů drsnějším šmirglem to spraví. :wink:
Téma uzamknuto