TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce VIII.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod dh » 18 čer. 2007, 22:08

Tak já si dnes dal Virginia No. 1 z Jirsovy klubovky. Jak tu Miloš Cerman pravidelně zdůrazňuje, s dýmkami se nic nemá uspěchat - a v tomto případě se tím, myslím, řídím přímo vzorově. Než jsem ji poprvé nacpal, poslal jsem ji s prokousnutým náustkem na opravu; pak jsem si z ní dvakrát zabafal, a zase se vracela. Teď pokračuji v zakuřování a dnes mi už opravdu chutnala.

Ta V1 je takový celkem laciný tabák prostřední kvality, ale dnes mně sedla a moc jsem si to užil. Dal jsem di k tomu lahvovou Stellu Artois a docela to k sobě sedlo - obojí je takové decentně nasládlé.
Uživatelský avatar
dh
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 807
Věk: 56
Registrován: 16 črc. 2005, 12:18
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvekod beda » 19 čer. 2007, 00:00

Ony lacine tabaky casto byvaji velmi dobre, ta jejich lacinost je dana jejich vysokou prodejnosti a tim padem i mirou kterou chutnaji kurakum a ze sve zkusenosti vim, ze mi nechutna ledasco. Kdyz je neco tak dobre, ze se to prodava v takove mire, uz to nema potrebu byti moc drahe.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Příspěvekod basa333 » 19 čer. 2007, 08:00

Alferi píše:
shero píše:
basa333 píše:jinak včera ráno HOTW, na který nějak často mívám chuť po ránu - není to nějaký tajný ranní tabák :wink: ? večer pak SG ChF


Co je HOTW?

Asi Hal o' the Wynd. Tu zkratku taky vidím poprvý.


omlouvám se, jestli tu není běžná, jsem hodně na německých fórech a tam je to standard, myslel jsem, že tady také
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod Alfik » 19 čer. 2007, 10:15

basa333 píše:
Alferi píše:
shero píše:
basa333 píše:jinak včera ráno HOTW, na který nějak často mívám chuť po ránu - není to nějaký tajný ranní tabák :wink: ? večer pak SG ChF


Co je HOTW?

Asi Hal o' the Wynd. Tu zkratku taky vidím poprvý.


omlouvám se, jestli tu není běžná, jsem hodně na německých fórech a tam je to standard, myslel jsem, že tady také


já HOTW taky vídám celkem běžně. Akorát už nevím kde :lol:
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod ypres.bass » 19 čer. 2007, 10:31

Alfik píše:
basa333 píše:
Alferi píše:
shero píše:
basa333 píše:jinak včera ráno HOTW, na který nějak často mívám chuť po ránu - není to nějaký tajný ranní tabák :wink: ? večer pak SG ChF


Co je HOTW?

Asi Hal o' the Wynd. Tu zkratku taky vidím poprvý.


omlouvám se, jestli tu není běžná, jsem hodně na německých fórech a tam je to standard, myslel jsem, že tady také


já HOTW taky vídám celkem běžně. Akorát už nevím kde :lol:
já tomu sice v klidu rozumím a vůbec mne to nezarazilo. ale na první pohled to evokuje HOWGH! keré na konci svých příspěvků používá buď bromden nebo Šimi (teď nevím který)...ale to je tak trochu :offtopic2: ...já s názve HOTW souhlasím a je mi to jedno esli Hal nebo HOTW - já rozumím obojímu...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod madriguera » 19 čer. 2007, 10:41

HOTW :) je podle mě ideální tabák na celý den :D . I když, já teď, jak dokuři rozdělané plechovky :) , bafám MB Golden Blend, to spíše dopoledne, MB Vanilla Cream, taky dopolední tabák, a po obědě k siestě, když se zadaří ji uskutečnit :D , nějakou tu lehčí latakii - dnes to vidím na Black Mallory. Na večer zkouším Bracken flake, ale je na mě dost silný, a opravdu nejlíp chutná s nějakým alkoholem, já upřednostňuji fernet. Kombinace silného tabáku a alkoholu však dělá své :twisted: . Jinak jsem se díval, co to znamená to bracken a ono je to kapradí. A jak jsem se bloumal zapařeným, vlhkým lesem cítil jsem tu zvláštní vůni stoupající z pařících se škarp, tak jsem tam ten tabák cítil :D .
madriguera
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 441
Věk: 45
Registrován: 09 říj. 2006, 11:39
Bydliště: Kozlovice, Ústecký to kraj

Příspěvekod tifik » 19 čer. 2007, 11:14

Za svou absenci čokoládu, hal, st james atd atd, bohužel se změnou zaměstnání je méně času na net v práci a doma ho ještě nemám (ale pracuji na tom)
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Breer » 19 čer. 2007, 11:46

Mc Connell Scottish Cake z liverpoolky, vyborna virginia, poslednom case si ju davam denne a prestriedavam s DLNR, UF, Erinnore Flake, Old Gowrie, SG FVF a Halom :smoke1:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod JardaS » 19 čer. 2007, 12:09

Před obědem Gowrie a k poobědní siestě Coniston :puffy: :D
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Karel Sponner » 19 čer. 2007, 12:30

Dnes dopoledne MB Golden Blend a začínám být na něm závislý. Střídám jej s naturály SG, Old Gowrie a UF.
Uživatelský avatar
Karel Sponner
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 387
Věk: 77
Registrován: 01 bře. 2007, 17:54
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod natan » 19 čer. 2007, 15:10

Sesypalo se ne mě tolik pracovních stresů, že jsem se rozhodl je vyřešit krátkou pauzičkou. Společnost mi dělá Balkan Flake z churchwardenky.
Uživatelský avatar
natan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 285
Věk: 47
Registrován: 02 srp. 2006, 17:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod tuton » 20 čer. 2007, 06:47

Vcera vecer UF. Jeste ze starych zasob s modrou siluetou premyslejiciho muze. Byla to mnamka :-)
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod basa333 » 20 čer. 2007, 07:21

včera jsem z nové dodávky od TTI ochutnal louisianu - velmi dobré. řekl bych dokonce, že asi o trochu lepší než SG louisiana - u GH je cítit takový snad lehounce kořenito-mýdlový základ, který k celkové chuti výborně pasuje. moc jsem si pochutnal

jinak nahlášení nepřítomnosti: budu asi až v pátek večer, jedu na služebku - ať vám to všem dobře hoří, ahoj
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod ypres.bass » 20 čer. 2007, 13:00

včera večer s kamarádkama na lavičce před kolejí kotlík CC Hluboká až do šedého zbytku...k tomu společnost dvou spolužaček a dvou flašek Müller Thurgau...
........................
no a pak se v hospodě ta jedna spolužačka trochu přepanákovala a musel jsem ji vést na koleje, převléct do pyžama(vyměnit tričko za noční košili) a uložit do postele...
........................
prostě krásný večer
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Šimi » 20 čer. 2007, 13:19

ypres.bass píše:včera večer s kamarádkama na lavičce před kolejí kotlík CC Hluboká až do šedého zbytku...k tomu společnost dvou spolužaček a dvou flašek Müller Thurgau...
........................
no a pak se v hospodě ta jedna spolužačka trochu přepanákovala a musel jsem ji vést na koleje, převléct do pyžama(vyměnit tričko za noční košili) a uložit do postele...
........................
prostě krásný večer

_
Jo za nás se tomu říkalo jinak. Dnešní mladí háld holkám "přeslíkají třička" :twisted:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků