TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce IX.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod basa333 » 15 lis. 2007, 00:25

dnes večer jsem v hospě začal kvadrořezem a potom přišel anglický aromatik SG xx - lahoda! pak jsem dal UF a opravdu to byl proti tomu čistý meruňkový aromatik (vzpomněl jsem na tifika - má pravdu!)- silně mi připomněl navy flake od beranů! nakonec přišel coniston a to byla fakt lahoda - tenhle tabák má pro mě nějaké zvláštní kouzlo: hodí se ke každé příležitosti, tedy i k jackovi D. krásný dýmkový večer po rýmě a třídenní abstinenci - špička!!!!
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod beda » 15 lis. 2007, 01:27

tifik píše:
beda píše:Teď v noci předposlední nacpání z druhé tobolky Conistonu, je to špičková směs. Nemít nakoupeno 1792 a Bracken, tak je volba dalšího English Black Cavendish jistá.


English dark fired, cavendish to není :wink:

Abych se ráno vzpamatoval po včerejší seanci se čtyřmi prazdroji a louisianou od GH, nacpal jsem si rum and maple, po včerejšku mi přišla vůně docela odpudivá, až lehce žaludekzvedací :lol: , ale po zapálení jsem si pochutnal jako málokdy, jemná, přitom hutná chuť tabáku podbarvená javorovým sirupem, rum tam necítím ani náhodou, zřejmě se podepisuje na hutnosti dýmu, parádní tabák. Louisiana mě překvapila, při prvních dýmkách jsem cítil k perique ještě čokoládu, včera jen dobrý tabák s perique, mňam :wink:
No, na stránkach SG jsou právě tyhle dark fired tabáky pod názvem traditional english black cavendish. Dark fired, owen baked, full strenght. Proto jsem to psal.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Příspěvekod BATRACHOS » 15 lis. 2007, 01:50

Na Muňce jsem po delším čase opět koštnul Grouse Moor (díky Nevillovi) a zase nic. Nevím, co na tom tabáčku všichni mají.
Předtím jsem si dal dlouho avisivaný vzorek klasického Larsena páně Vitoušova, připomínal mi tou kombinací voňavosti a nahořklé suchosti trochu Calumé.

Nakonec jsem se proti svému zvyku nechal zlákat od Bromdena na Bob´s Choco-flake a to jsem neměl dělat! Teď mám dilema, jestli si koupit Erinmore míšeninku, nebo tenhle "Čokoflák". Dosud jsem jej nekoštoval, já bláhový jsem totiž očekával čokoládovou příchuť. Tak tu jsem tedy neobjevil. Zato poctivé mýdlo a decentní latakii. Obé v poslední době mohu čím dál tím víc.
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod basa333 » 15 lis. 2007, 07:14

tedy dle mého soudu by to vyhrál bobík - erin mix je pro mě absolutní voňavka - pokud nezapomenu, přinesu v pondělí erin FLAKE - to je trochu jiná kategorie
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod JardaS » 15 lis. 2007, 07:16

Ono toho mýdla a té Latakie je tam , aby se neřeklo . Ale přesto je Bobs Choco tabáček co mohu už nějaký ten měsíc denně . :D :puffy:
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod kovářskej » 15 lis. 2007, 08:48

Včera večer a dnes ráno "Kovářskou směs" - to je tak když vám zbydou ze 4 tabáků takové ty zbytky ani ne jednu plnou fajfku.Tož jsem to zbastlil dohromady, a bylo to lepší než každý z nich samotný. :twisted: asi to už budu takhle míšat napořád, docela mi to zachutnalo. Jestli chcete recept tak zde je, ale nic pro latakisty :lol: : Scotish blend : Germains mixture No 7 : Black ambrosia : Da Vinci (DTM) = 2 : 1 : 1 : 1 Hořelo to velice chladně, až jsem se divil.
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2920
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Příspěvekod Stan » 15 lis. 2007, 08:57

No pane jo!
Zvlast ten DaVinci tomu musel dat paru!! Toskanskej med jestli se nepletu. :D
Stan
Účet zrušen
 
Příspěvky: 219
Registrován: 01 dub. 2007, 12:59

Příspěvekod Milos Cerman » 15 lis. 2007, 09:02

kovářskej píše:Vč..... "Kovářskou směs" .....


Já takhle tvořím (a kouřím) "Vídeňskou směs". na rozdíl odtebe ale ji ale nikdy nedvedu rozklíčovat na prvočinitele.
Většinou potřebuje dovlhčit, dělám to kapesníkem (novým !) s trochou whisky.
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod kovářskej » 15 lis. 2007, 09:19

Stan píše:No pane jo!
Zvlast ten DaVinci tomu musel dat paru!! Toskanskej med jestli se nepletu. :D

Jo jo, nepleteš se, ale ono jak se to smíšalo s tou Mc Barenskou omáčkou tak jí to dalo takovej správnej šmrnc trochu k Dudákovi...no a ten "med" co je ve Scotisch blendu se tím smícháním s ostatníma přestal konečně lepit na komoru.
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2920
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Příspěvekod kovářskej » 15 lis. 2007, 09:21

Milošu, já ty prvočinitele měl naštěstí v původních obalech a když jsem to vysypal na míchací kus novin na hromádky zvlášť tak se to dalo odhadnout skoro přesně kolik tam toho asi bude.Pravda, nevážil jsem to, budu se muset příště polepšit :oops: :wink:
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2920
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Příspěvekod JardaS » 15 lis. 2007, 13:34

Tak ... konečně po ukončeném auditu ISO9002 jsem si uvařil kafe a k tomu v klídku Bobs Choco od GH . Jediné smutné na tom všem je , že to byl poslední zbytek v paklíku a pozitivní je , že další je někde na cestě . :D :puffy:
Už aby tu byl
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Mack » 15 lis. 2007, 14:00

tak, dnes dopoledne jsem měl v hospodě nějaké "jednání". Po ukončení jsem vytáhl brašničku se všemi proprietami a malér, tabák zůstal doma!
V zoufalství (i z legrace) jsem darem od kamaráda nandal do fajfky tabák ze 3 Startek. A víte, že to nebylo tak zlé? Byl to takový nudný neutrál :lol:
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Příspěvekod Milos Cerman » 15 lis. 2007, 14:42

Mack píše:... nandal do fajfky tabák ze 3 Startek.......

Před časem jsem dopadl podobně, ale byly to 3 petry. Ale nechutnalo mi to ani trochu :roll:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Rujir » 15 lis. 2007, 14:49

JardaS píše:Tak ... konečně po ukončeném auditu ISO9002 jsem si uvařil kafe a k tomu v klídku Bobs Choco od GH . Jediné smutné na tom všem je , že to byl poslední zbytek v paklíku a pozitivní je , že další je někde na cestě . :D :puffy:
Už aby tu byl


Sakra, vsetci tu o nom basnite, to musim skusit! Neviete mi poradit, kde sa da zohnat? Vidim, ze na etrafike nie je. :(

@Mack&Milos: Cire zverstvo! :twisted:
Uživatelský avatar
Rujir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 580
Věk: 42
Registrován: 11 srp. 2007, 20:32
Bydliště: Bratislava/Dubnica, SR

Příspěvekod kovářskej » 15 lis. 2007, 14:53

A jakpak se prosím vás ten cigaretový tabák v dýmce choval? Je to takové drobnořezané, jak to hořelo?Mám někde v železných zásobách jakýsi cigaretový tabák Red Bull, no a bál jsem se že mi z toho chytne fajka plamenem.
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2920
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků