TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce IX.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod mirek » 23 čer. 2007, 13:49

paulie píše:Tak to se fakt pochopit nedalo.

Ale zase sem našel markus-m - http://www.markus-m.cz/

Bingo! Ale jak "Markusáky" pamatuju, moc k přežití to nebude :lol:
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod ypres.bass » 23 čer. 2007, 14:07

tak jsem právě dobafal ve vlžkovce B&B, k tomu knížka od J.Weisse - Dům o tisíci patrech a čistá voda...začínám pomalu ale jistě přecházet k těm co jim B&B nechutná - ono ze začátku dobré, ale pak se začne rozpalovat a jde to do *** , nejhorší na tom je že to člověk nedostane týden z huby...tak mám zase na měsíc odBlackandBrightováno...
btw.má se na meršánu dělat nějaká obdoba karbonu? vršek mi krásně béžoví a vnitřek černá (a furt to smrdí jak bolavá noha)
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod mirek » 23 čer. 2007, 14:17

ypres.bass píše:...
btw.má se na meršánu dělat nějaká obdoba karbonu? vršek mi krásně béžoví a vnitřek černá (a furt to smrdí jak bolavá noha)

Dělá se tam karbon, ale je nežádoucí, proto čas od času seškrábnout, odšmirglovat, prostě zbavit se ho. Ale pokud se vložka ještě nevypálila, karbonu se bát nemusíš.
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod rak65 » 23 čer. 2007, 19:46

dnes opět kotlík english latakia od sira williama z petersonky xl 26 :pipe2:
Uživatelský avatar
rak65
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 374
Registrován: 30 zář. 2005, 19:14
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvekod dh » 23 čer. 2007, 22:33

protože jsem včera dorazil svůj Commonwealth s perique, koupil jsem si dnes dva pytlíky GH Balkan Mixture, otevřel je, konstatoval jejich totální vyschnutí a začal je resuscitovat, ale vypadá to na delší proces - tak jsem vytáhl krabičku SG Skiff mix. a rozkuchal ji... a nedalo mi to a hned jsem nacpal - latakie kouřím z kalabašky, takže mohu cpát dva dny po sobě bez problémů. Latakie ve Skiffu určitě nehraje hlavní roli, ale zase orientální složka je vydatná a dominantní. Po prvním setkání hodnotím jako vynikající tabák - provokativní orientální komposice trochu ukazuje směrem SG X Blend, ale ten je podstatně hutnější, bez latakie - a místo virginie je podložen cavendishem. Moc jsem si to užil - není to taková ta latakická bomba, že by tím mohli mumifikovat Lenina, ale určitě to není tabák z kategorie "horký vzduch"; zkrátka vydatná orientální směs s mírnou dávkou latakie v pozadí.
Uživatelský avatar
dh
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 807
Věk: 56
Registrován: 16 črc. 2005, 12:18
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvekod tifik » 24 čer. 2007, 10:56

dh píše:protože jsem včera dorazil svůj Commonwealth s perique, koupil jsem si dnes dva pytlíky GH Balkan Mixture, otevřel je, konstatoval jejich totální vyschnutí a začal je resuscitovat, ale vypadá to na delší proces - tak jsem vytáhl krabičku SG Skiff mix. a rozkuchal ji... a nedalo mi to a hned jsem nacpal - latakie kouřím z kalabašky, takže mohu cpát dva dny po sobě bez problémů. Latakie ve Skiffu určitě nehraje hlavní roli, ale zase orientální složka je vydatná a dominantní. Po prvním setkání hodnotím jako vynikající tabák - provokativní orientální komposice trochu ukazuje směrem SG X Blend, ale ten je podstatně hutnější, bez latakie - a místo virginie je podložen cavendishem. Moc jsem si to užil - není to taková ta latakická bomba, že by tím mohli mumifikovat Lenina, ale určitě to není tabák z kategorie "horký vzduch"; zkrátka vydatná orientální směs s mírnou dávkou latakie v pozadí.


ad GH balkan:je to vynikajici tabak, ale s temi tobolkami je problem, chce to nakup dopredu, zvlhcit a nechat ulezet, mam dve asi mesic a jeste to neni ono, docela mi to otravuje. Jinak ted casto SG cokoflak, prisel jsem mu velmi na chut, s mobi dickem si rozumi a krasne se s nim relaxuje
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod tifik » 24 čer. 2007, 10:56

dh píše:protože jsem včera dorazil svůj Commonwealth s perique, koupil jsem si dnes dva pytlíky GH Balkan Mixture, otevřel je, konstatoval jejich totální vyschnutí a začal je resuscitovat, ale vypadá to na delší proces - tak jsem vytáhl krabičku SG Skiff mix. a rozkuchal ji... a nedalo mi to a hned jsem nacpal - latakie kouřím z kalabašky, takže mohu cpát dva dny po sobě bez problémů. Latakie ve Skiffu určitě nehraje hlavní roli, ale zase orientální složka je vydatná a dominantní. Po prvním setkání hodnotím jako vynikající tabák - provokativní orientální komposice trochu ukazuje směrem SG X Blend, ale ten je podstatně hutnější, bez latakie - a místo virginie je podložen cavendishem. Moc jsem si to užil - není to taková ta latakická bomba, že by tím mohli mumifikovat Lenina, ale určitě to není tabák z kategorie "horký vzduch"; zkrátka vydatná orientální směs s mírnou dávkou latakie v pozadí.


ad GH balkan:je to vynikajici tabak, ale s temi tobolkami je problem, chce to nakup dopredu, zvlhcit a nechat ulezet, mam dve asi mesic a jeste to neni ono, docela mi to otravuje. Jinak ted casto SG cokoflak, prisel jsem mu velmi na chut, s mobi dickem si rozumi a krasne se s nim relaxuje
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod jcp » 24 čer. 2007, 11:19

Na střídačku DLNR a GH Curly Cut de Luxe. Čím dál víc se utvrzuju v přesvědčení, že největší rozdíl mezi nima je v tom, že ten druhej (zatím) v pohodě dodává pan Chýlek za 195 káčé :puffy:
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod lubos tursky » 24 čer. 2007, 11:50

Včera Gowrie a Bagpiper.Bagpiper mi moc nejede tak jsem si spravil
chut IO.Dneska to jest ted DM 965.Večer pivko Hal a IW.Možná ješte
SH.Vše záleží na počtu vypitého zlatého moku. :lol:
Uživatelský avatar
lubos tursky
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 304
Věk: 66
Registrován: 17 lis. 2006, 21:02
Bydliště: česka 4758 Zlin 76005

Příspěvekod paulie » 24 čer. 2007, 12:07

:offtopic2: , ale mě to tu připadá jako http://lyrics.unas.cz/interpret/i/ivan_ ... ratky.html

Jinka naposledy sem kouřil commonwealth hned po večeři (gyros) a docela mi bodnul, je to no....no prostě latakia.
Uživatelský avatar
paulie
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 705
Věk: 34
Registrován: 09 říj. 2006, 15:31
Bydliště: Praha

Příspěvekod ypres.bass » 24 čer. 2007, 12:22

paulie píše::offtopic2: , ale mě to tu připadá jako http://lyrics.unas.cz/interpret/i/ivan_ ... ratky.html

Jinka naposledy sem kouřil commonwealth hned po večeři (gyros) a docela mi bodnul, je to no....no prostě latakia.
se nediv, to je BOS (běžný odborný slang)
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod basa333 » 24 čer. 2007, 12:27

paulie píše::offtopic2: , ale mě to tu připadá jako http://lyrics.unas.cz/interpret/i/ivan_ ... ratky.html

Jinka naposledy sem kouřil commonwealth hned po večeři (gyros) a docela mi bodnul, je to no....no prostě latakia.


inu, nevím, proč ti zkratky připadají něčím nevšední - představ si, že budeš všechno vypisovat, i když každý trochu zběhlý na tomto fóru ví, o co se jedná :roll: Při nejasnostech je vysvětlení k dispozici nebo se prostě zeptej... je to běžné i na jiných fórech, nejen zde.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod paulie » 24 čer. 2007, 12:38

basa333 píše:
paulie píše::offtopic2: , ale mě to tu připadá jako http://lyrics.unas.cz/interpret/i/ivan_ ... ratky.html

Jinka naposledy sem kouřil commonwealth hned po večeři (gyros) a docela mi bodnul, je to no....no prostě latakia.


inu, nevím, proč ti zkratky připadají něčím nevšední - představ si, že budeš všechno vypisovat, i když každý trochu zběhlý na tomto fóru ví, o co se jedná :roll: Při nejasnostech je vysvětlení k dispozici nebo se prostě zeptej... je to běžné i na jiných fórech, nejen zde.


Já vím, mě to ani nevadí, většině zkratek rozumím, ale někdy mi to trvá než přijdu na to co znamenají, jenom sem si trošičku rejpnul, no. :smoke1:
Uživatelský avatar
paulie
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 705
Věk: 34
Registrován: 09 říj. 2006, 15:31
Bydliště: Praha

Příspěvekod dh » 24 čer. 2007, 12:44

Ze začátku mně to přišlo taky na palici, ale má to své výhody, jen se to nesmí přehánět.

BTW včera SG SM - IMHO O.K.!
Uživatelský avatar
dh
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 807
Věk: 56
Registrován: 16 črc. 2005, 12:18
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvekod basa333 » 24 čer. 2007, 13:39

:wink: :D
ty zkratky mají jednu velkou výhodu - člověk se kvůli nim přinutí nastudovat "repertoár" všech hlavních výrobců, a to určitě není na škodu, jen to chvíli trvá
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků