Switch to full style
Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Odeslat odpověď

02 kvě. 2008, 17:11

jcp píše::
... kdežto ta moje (190 Royal Guard)
:D


:arrow: JCP
....já jsem si pořídil takovýto kousek, moc se mi líbila a musel si ji koupit. :wink:

image_id: 4184

02 kvě. 2008, 19:52

jcp - vykecání nevadí,však kdyby nebylo Tebe,tak ji nemám :D

03 kvě. 2008, 18:58

Tak se taky pochlubím jedním kouskem Design Berlin
image_id: 4185
image_id: 4186
image_id: 4187
Moc jí neleštím, o to raději z ní kouřím...

03 kvě. 2008, 20:04

Tak jsem vylezl z dílny, ještě není úplně hotová (dopucovat náústek), ale "pětatřicítka" (v pořadí) se už rýsuje...
image_id: 4188

03 kvě. 2008, 20:25

littlebull píše:Tak jsem vylezl z dílny, ještě není úplně hotová (dopucovat náústek), ale "pětatřicítka" (v pořadí) se už rýsuje...
image_id: 4188

pěkná

03 kvě. 2008, 20:26

littlebull píše:Tak jsem vylezl z dílny, ještě není úplně hotová (dopucovat náústek), ale "pětatřicítka" (v pořadí) se už rýsuje...
image_id: 4188

no tak jestli má obdobou kresbu i z druhý strany, tak ses mi dokonale pomstil za ty smrže :lol: :!:

03 kvě. 2008, 20:31

ta by se mi líbila.....krásnej kousek dřeva.....

03 kvě. 2008, 20:40

copatej píše:Tak se taky pochlubím jedním kouskem Design Berlin
image_id: 4185
image_id: 4186
image_id: 4187
Moc jí neleštím, o to raději z ní kouřím...


Fajka je to pekná, len na DB dosť netypická. Má ten prasačí frňák (dve dierky v náustku)?

03 kvě. 2008, 20:40

jcp píše:no tak jestli má obdobou kresbu i z druhý strany, tak ses mi dokonale pomstil za ty smrže :lol: :!:

Odvrácená strana měsíce :D :
image_id: 4189
ale až bude hotovo, udělám slušnější fotky..

03 kvě. 2008, 20:44

:arrow: Cifro
Ano, přesně tak jak píšeš, má ten prasečí rypák (dvě dírky v náústku). Ale ten mám stále v puse, tak mi to až tak nevadí :D

03 kvě. 2008, 20:45

littlebull píše:Tak jsem vylezl z dílny, ještě není úplně hotová (dopucovat náústek), ale "pětatřicítka" (v pořadí) se už rýsuje...
image_id: 4188


To drevo je fantázia. Z druhej strany to asi bude o niečo horšie, nie? Farba, morenie nemá chybu. Techn. pozn.: nebude sa na spodu kotla príliš hriať? Podľa tvaru súdim, že tam veľa dreva nebude.

03 kvě. 2008, 20:47

littlebull píše:
jcp píše:no tak jestli má obdobou kresbu i z druhý strany, tak ses mi dokonale pomstil za ty smrže :lol: :!:

Odvrácená strana měsíce :D :
image_id: 4189
ale až bude hotovo, udělám slušnější fotky..

Ouha to je dříví,moc hezké,jenom je to na mě moc zvohybaný :wink: :D

03 kvě. 2008, 20:49

littlebull píše:
jcp píše:no tak jestli má obdobou kresbu i z druhý strany, tak ses mi dokonale pomstil za ty smrže :lol: :!:

Odvrácená strana měsíce :D :
image_id: 4189
ale až bude hotovo, udělám slušnější fotky..




....je moc pěkná po obou stranách a určitě z ni bude dobré pokouřeníčko, tak ať slouží k plné spokojenosti. Máš někde galerii všech tvých vyrobených dýmek, moc rád bych se na tvé dýmečky podíval, protože je zde na tvé dýmky samá chvála od všech. :wink: :wink: :wink:

03 kvě. 2008, 20:50

Cifro píše:Z druhej strany to asi bude o niečo horšie, nie? .......nebude sa na spodu kotla príliš hriať?

druhá strana už je zveřejněna, a že by se hřála strach nemám, dělal jsem už několik dole subtilních kousků a kouří se z nich jedna báseň.

03 kvě. 2008, 20:53

copatej píše::arrow: Cifro
Ano, přesně tak jak píšeš, má ten prasečí rypák (dvě dírky v náústku). Ale ten mám stále v puse, tak mi to až tak nevadí :D


Mám tiež jednu DB s tým rypákom. Je to výborná fajka. Nie veľmi pekná, ale perfektne sa z nej fajčí. Bola aj dosť drahá, sviňa. Len ma na nej s...e čistenie toho náustku. Okrem toho, že má dve dierky, ktoré sa kdesi vnútri spájajú, je náustok ešte aj dosť moc ohnutý. Čistič ide do zátačky dvakrát. Nejaký praktický význam toho systému nevidím. Snáď, že dym nejde priamo na jazyk, ale v dvoch prúdoch do bokov huby. Ale to sú také blbosti, podľa mňa.
Odeslat odpověď