TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce X.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod JardaS » 22 úno. 2008, 21:27

Četli jste mi z duše pánové , akorát já to měl v opačném pořadí . :D :puffy: Ten Dark plug mi jede více a více . Už jsem objednal další tobolku . :D
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Martin Pedain » 23 úno. 2008, 10:23

Trošku se stydím, ale kdo mi to dával (Alfík?) vzorek latakie od C&D na sraze? Ani jsem si nezapamatoval její název, ale musím říct, že byla super. Sametově jemná, hutný plný kouř, latakie a to cosi, co mi trošku připomnělo Bxx, jak chutí, tak tím "smradem" za syrova. Byla to mňamka. Jen to hůř hořelo a bílej popílek se mi nedostavil.
Sice mně za ní u Bajerů nikdo nesprdl, ale podle Ypresse má koeficient kozích bobků větší než Commonwealth.
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Příspěvekod Fénix » 23 úno. 2008, 12:16

Načal jsem Ashton Gold rush, vypadá slibně. V pondělí beru na buňku.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Mike Hill » 23 úno. 2008, 14:36

Fénix píše:Načal jsem Ashton Gold rush, vypadá slibně. V pondělí beru na buňku.
...vyfajčil som takmer celú plechovku a nebolo to nič mimoriadne...

...príde mi s tou ľahučkou medovou aromatizáciou akoby chcel konkurovať Halovi a jeho plnotučným nuanciám, ale nesiaha mu ani po členky a za tú cenu(cca 400,-Sk) sa vôbec neoplatí...

...btw dobre ho vystihol tritrek na tabaky.cz...
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod Snuffman » 23 úno. 2008, 15:20

Sice to není co má dnes v dýmce, ale v úterý kotlík CHC od Petersona u umělého kanálu pro vodní slalom v Tróje. Nádherná atmosféra!! 5 borců v korytě bojovalo s vysokými vlnami, já na suchu s dýmkou, slunce už pomalu zapadalo, CHC nádherně chutnal a nakonec jsem si dal šňupeček jahodovýho tabáčku od Kendalu. Třešnička na dortu. Perfektní spravení nálady po celém dnu stáveného ve škole. :)
Uživatelský avatar
Snuffman
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 167
Registrován: 10 čer. 2007, 20:30
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod JardaS » 24 úno. 2008, 22:41

Na odpolední procházce St.Bruno . Vyzkoušel jsem v provozu venku víčko ze Synjeca a musím říci , že je super a St.Bruno jsem si opravdu vychutnal . Moc hezky hořelo i chutnalo . Večer Brown Irish twist . Twisty od GH mi opravdu chutnají a nemají chybu . Před spaním moje oblíbené lízátko od C&D a to Autumn Evening . Sice už není podzimní večer , ale skoro předjaří i tak mi ten javor jede . :D :puffy:
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod piter » 25 úno. 2008, 00:04

sme si kvuli te mnamky koupili javorovy sirup - chutna presne tak, jak Autumn Evening voni :D
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod tifik » 25 úno. 2008, 07:00

JardaS píše:Na odpolední procházce St.Bruno . Vyzkoušel jsem v provozu venku víčko ze Synjeca a musím říci , že je super a St.Bruno jsem si opravdu vychutnal . Moc hezky hořelo i chutnalo . Večer Brown Irish twist . Twisty od GH mi opravdu chutnají a nemají chybu . Před spaním moje oblíbené lízátko od C&D a to Autumn Evening . Sice už není podzimní večer , ale skoro předjaří i tak mi ten javor jede . :D :puffy:


Nehodili by jste někdo na twisty od GH recenzi? Dost mě mrzí, že jsem kvůli hoření musel opustit b4 a black xx, tohle by mohla být náhrada
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod tritrek » 25 úno. 2008, 07:32

Predvcerom som ochutnal Grousemoor... to je ale kolacik! Hori jak boh, ale neprehrieva sa a s jednou zapalkou som to dofajcil az do konca. Dost mohutna aromaticacia, to je treba uznat, ale prijemna... taka chemicka :) To je ta mydlova chut?
Vcera som si dal IO k filmu 1408... aj film, aj tabak bol perfektny ;)
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Příspěvekod basa333 » 25 úno. 2008, 08:08

tifik píše:
JardaS píše:Na odpolední procházce St.Bruno . Vyzkoušel jsem v provozu venku víčko ze Synjeca a musím říci , že je super a St.Bruno jsem si opravdu vychutnal . Moc hezky hořelo i chutnalo . Večer Brown Irish twist . Twisty od GH mi opravdu chutnají a nemají chybu . Před spaním moje oblíbené lízátko od C&D a to Autumn Evening . Sice už není podzimní večer , ale skoro předjaří i tak mi ten javor jede . :D :puffy:


Nehodili by jste někdo na twisty od GH recenzi? Dost mě mrzí, že jsem kvůli hoření musel opustit b4 a black xx, tohle by mohla být náhrada


sweet rum twist tam už je
http://www.tabaky.cz/tabak/sweet-rum-twist

black irish je v podstatě totéž co bxx

brown irish je dle popisu synjeca totéž co SRT, jen bez stopy aromatizace. hoření je opravdu zcela bez problémů a chuťově zcela jistě nebudeš zklamaný
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod beda » 25 úno. 2008, 08:20

:arrow: tritrek Grousemoor není mýdlák. A jestli ti připadá chemickej, tak se těš na GH Ennerdale, Mellow Mahagony, Conniston, nebo Condor. To jsou jiné drogerie. :D
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Příspěvekod tritrek » 25 úno. 2008, 08:34

beda píše::arrow: tritrek Grousemoor není mýdlák. A jestli ti připadá chemickej, tak se těš na GH Ennerdale, Mellow Mahagony, Conniston, nebo Condor. To jsou jiné drogerie. :D

Coniston ma laka... A ozaj, nevie niekto, cim je Grousemoor aromatizovany? Alebo tie 'mydlaky'?
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Příspěvekod beda » 25 úno. 2008, 09:22

Přesně to vědí jen tři lidi z firmy SG. Já slyšel od pana Hingara o bergamotu. Osobně to tipuji na bylinky a med, moc extraktů v Grousemooru nebude, nevoní moc pronikavě. Jinak mýdláky jsou podle mne navoněný převážně směsí extraktů z květin a bylin, proto jejich vůně připomíná mýdlo. Levandule, jasmín, bergamot, ale možná i rozmarýn apod. Oni mají Angláni veskrze kladný vztah k hygieně. :lol: Když si vzpomenu na jejich bazény, tak mne ještě teď rudnou oči a svědí kůže z chloru. :roll:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Příspěvekod jcp » 25 úno. 2008, 09:26

beda píše: Levandule, jasmín, bergamot, ale možná i rozmarýn apod.

Tu levanduli prosím dvakrát podtrhnout a tučným písmem :D Když si čuchnu k Ennerdale tak se mi pokaždý vybaví prádelník mý babičky, která s ní prokládala prádlo ..
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod beda » 25 úno. 2008, 09:29

Jak já si pamatuji Anglii, tak tam roste levandule téměř všude, stejně tak rozmarýna.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků