TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce X.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Jakub » 19 úno. 2008, 22:20

vpodvečer Balkan Mix a ted večer SRT
Uživatelský avatar
Jakub
President pipE-clubu
President pipE-clubu
 
Příspěvky: 5627
Věk: 59
Registrován: 28 říj. 2007, 21:46
Bydliště: Praha 2, Vinohrady,

Příspěvekod JardaS » 19 úno. 2008, 23:05

K večernímu posezení a odpočinku jsem si nejprve nacpal Dark plug od GH v naší Hodulovské klubovce a dnes to byla jedna neskutečná báseň . Od poloviny dýmky , nevím jestli jsem na to neměl podvědomně chuť , jsem do samého konce cítil vůni a chuť pečených buchet . Po těch buchtách jsem ještě dostal chuť na něco sladkého javorového a tak jsem si nacpal Autumn Evening od C&D . Vydařený večer před zítřejším srazem :D :puffy:
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod gotreg » 19 úno. 2008, 23:20

Tak testuju zlou jepťuli - díky Baso.
I když je to bezesporu kvalitní a obohacující tabák, bohužel docházím k závěru, že na pravidelné pokuřování dark fired jsem ještě nedospěl.

(ale fakt nevim proč - sílu zvládnu, chuť mi nevadí ... prostě NĚCO)
Uživatelský avatar
gotreg
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1050
Věk: 47
Registrován: 07 led. 2006, 20:39
Bydliště: Praha

Příspěvekod tifik » 20 úno. 2008, 06:50

Tedy včera se to vydařilo. Před odchodem na sraz balkan mixture při ochutnávání argentinského malbecu a chillského barikovaného cabernetu, na srazu synjecos balkan, polotmavé a dva kvasnicové bernardy a dvě prohrané partie šachu, což při objemu konzumace není nic překvapivého :wink:
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod tifik » 20 úno. 2008, 20:24

Odvážně jsem nacpal plnou pěnovku savinelli light aroma,no nevím, na krabičce "vyrobeno v Německu", v krabičce velmi aromatická směs, vůně marcipánu sedí. Po nacpání chuť trochu nasládlá, ale jinak nic, jen to aroma, ze kterého se mi v půlce dýmky zvedl žaludek. Uvidíme jak to bude příště, ale s aromatiky kromě ennerdale a black cherry jsem asi skončil definitivně.
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Irsil » 20 úno. 2008, 20:40

tifik píše:Odvážně jsem nacpal plnou pěnovku savinelli light aroma,no nevím, na krabičce "vyrobeno v Německu", v krabičce velmi aromatická směs, vůně marcipánu sedí. Po nacpání chuť trochu nasládlá, ale jinak nic, jen to aroma, ze kterého se mi v půlce dýmky zvedl žaludek. Uvidíme jak to bude příště, ale s aromatiky kromě ennerdale a black cherry jsem asi skončil definitivně.

Shodou okolnosti mam ted Savinelliho aroma taky otevrenou, mel jsem sice zatim jenom dva kotliky, ale za sebe mohu rict, ze jsem si pochutnal.. Je sice pravda, ze jsem na aromatiky, ale opravdu si nemuzu stezovat.. z toho napisu o vyrobe v Nemecku jsem taky trochu zmaten :roll: Ale jinak, vune po marcipanu mi vubec nevadi, a pro me nekuracke okoli byla povetsinou prijemna, coz se taky pocita.. A co se tyce chuti, tak jsem tam cejtil neco jako orechy, casem moc nehorkl, takze s timto tabakem, ktery jsem koupil na radu dámy v usteckem 'Sherlocku' jsem ja osobne spokojen 8)
Uživatelský avatar
Irsil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 22
Věk: 35
Registrován: 02 led. 2007, 22:39
Bydliště: Aussig an der Elbe =)

Příspěvekod Nevill » 20 úno. 2008, 22:22

Tak snad jsem ten dnešní mezinárodní dýmkařský den oslavil důstojně - dal jsem si Royal Yacht z Dunhillky... :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod JardaS » 20 úno. 2008, 22:50

Tak jsem dnes stihl na srazu Kentucky Nougat ke kafi ( nic moc nebylo ... to kafe ) , Dark plug ( perfekt ) , ale před tím vším na úplný začátek jsem konečně otevřel St.Bruno ( díky Bedo ) a musím říci , že je to opravdu dobrý tabák s nemalou nikotinovou náloží . Hořel a chutnal moc hezky . A jako obvykle v tuto dobu večerem jsem si nacpal Autumn evening ( podzimní večer ) s javorem od C&D . :D :puffy: Je třeba si provonět pokoj s velmi příjemným pokouřením . :D
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod ypres.bass » 21 úno. 2008, 00:19

já jsem si na spešl srazu dal IO a pak MB Syrian Vintage(kdybych to nevěděl, tak bych tam tu latakii nehledal)

jinak navštívil nás ještě můj ex-spolubydlič Lukáš zvaný Kafkowski a ten (z dýmky ode mne) ochutnal pořádný tabák v podobě ErinMix a GH Rum@Maple
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod gotreg » 21 úno. 2008, 00:35

výjmečné dny žádají výjimečné kouření
St. Bruno (díky fénixi). Velmi příjemný, lehce opojný zážitek .-)
Uživatelský avatar
gotreg
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1050
Věk: 47
Registrován: 07 led. 2006, 20:39
Bydliště: Praha

Příspěvekod tifik » 21 úno. 2008, 06:46

Irsil píše:
Ale jinak, vune po marcipanu mi vubec nevadi, a pro me nekuracke okoli byla povetsinou prijemna, coz se taky pocita..


Moje přítelkyně už má asi vkus podobný jako já, protože prohlásila, proč prý si kupuji laciný tabák, patrně jí chyběl dark plug nebo 1792 :lol:
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod jcp » 21 úno. 2008, 09:02

Zajímavá směska - Esoterica Peacehaven je (chuťově) vynikající tabák, ale bohužel dost štiplavej. Smíchanej půl napůl s OG nemá chybu :puffy:
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod tritrek » 21 úno. 2008, 09:32

K honosnemu oslaveniu dni fajkarov som si otvoril Peterson Sherlock Holmes. Moje sklamanie bolo aspon take, ako to opisal baronstrasil, ak nie vacsie. Budem ho pouzivat na zafajcenie/vypalenie moridla z fajky. Mozno sa zmenila kvalita, alebo co, ale tento tabak nielen ze je mrtvy, je uplne nudny, prazdny, nic, nada! Chut ako najlacnejsi cigaretovy tabak. Moj brat to prirovnal k chuti cigar Phillies (x-tra trieda kvality). Vona po otvoreni krabicky bola priam neprijemna.
A jak som sa na to tesil :cry:
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Příspěvekod Jiří Jackiv » 21 úno. 2008, 11:18

Tak jsem se konečně začal kamarádit s Dunhillem EMP.Nechal jsem ho trochu proschnout a je to perfektní.Zjišťuji,že trocha latakie je ke kávě pro mne to pravé.
OT :oops: Konečně nejsem jediným kuřákem dýmky v okolí.Kámoši to ještě neví,ale stali se členy slovácké buňky.Už jsme tři!
Uživatelský avatar
Jiří Jackiv
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 214
Věk: 54
Registrován: 26 říj. 2007, 07:25
Bydliště: Osvětimany

Příspěvekod Scalex » 21 úno. 2008, 11:26

:arrow: tritrek: To vypadá, že jste snad na Slovensko dostali nějakou zkaženou várku Sherlocka, jinak to není možné.
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 návštevníků


cron