Úplný začátečník

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod bromden » 01 črc. 2005, 08:17

Cože? Cake vypadá jako smalt?
Já že mám ve všech dýmkách takový matně šedivý povrch....
:oops:
(četl sem na Krškových stránkách něco o sklovité hmotě, ale pokládal jsem to za blud... :roll: )
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Dranwald » 01 črc. 2005, 08:21

Graveir píše:....de fakto to vypada jakoby vrstvicka cerneho smaltu, lehce leskla...je to trochuzuhelnately brier nasakly dehtem a spalinama z tabaku.


Vypadá to přesně jak bylo napsáno
Dranwald
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 5
Registrován: 28 čer. 2005, 20:32
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Nevill » 01 črc. 2005, 08:35

bromden píše:Cože? Cake vypadá jako smalt?
Já že mám ve všech dýmkách takový matně šedivý povrch....
:oops:
(četl sem na Krškových stránkách něco o sklovité hmotě, ale pokládal jsem to za blud... :roll: )


mno nic jako sklovitou hmotu teda v dýmkách nemám... :smoke6:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Milan Zabloudil » 01 črc. 2005, 10:54

bromden píše:Cože? Cake vypadá jako smalt?
Já že mám ve všech dýmkách takový matně šedivý povrch....
:oops:
(četl sem na Krškových stránkách něco o sklovité hmotě, ale pokládal jsem to za blud... :roll: )

To máš s té latákie, normální cake je černý :lol:
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod Labat » 16 srp. 2005, 08:11

Předem zdravím všechny příznivce dýmek. Dnes jsou to tři týdny co jsem si koupil moji první dýmku. Na dovolené v jižních čechách, konkrétně na Hluboké jsem s manželkou vlezl do jednoho dárkového krámku (mistra nožíře Hauzra tuším :oops: ) a musím říct že atmosféra tohodle krámku mě uchvátila, ale hlavně ta kolekce krásných dýmek. No samozřejmě se mi zdály moc drahé, dneska bych si tu naaadhernou jirsovku určitě koupil protože byla fakt pěkná, ale tehdy jsem ji vrátil do vytrýnky poděkoval a odešel. Cestou zpátky k autu mi to ale nedalo a tak jsem vlezl do trafiky, která byla po cestě a můj pohled hned padl na stojánek s pěti dýmkami a tak jsem si vybral moji první dýmku (nadvrtanou filtrovku spitfire by lorenzo) a měl jsem fakt radost :lol: Do konce dovolené jsem se s ní jen tak "mazlil" s tím že až se doma dostanu k internetu tak si zkusím najít nějaké informace. Musím uznat že tak supr stránku jako je dýmka.net a hlavně tak supr fórum jsem opravdu nečekal :shock: a tak dneska už mám dva krásné stojánky, ale hlavně krásnou petersonku a do ní gold blend taky od petersona samozřejmě z etrafiky. Včera večer hodinu a půl na čtyři sirky a za tu parádní pohodu patří dík Vám všem !
Uživatelský avatar
Labat
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 72
Věk: 50
Registrován: 09 srp. 2005, 10:24
Bydliště: TŘEMOŠNICE

Příspěvekod Šimi » 16 srp. 2005, 08:14

Tak ať ti chutná a nepopal si tu krásnou dýmku :wink: jako já svou Krškovku. Hlavně se nesnaž za každou cenu spálit tabák až na dno. Když seš už dole a zhasíná to, je lepší přestat. Já končím, když mi zhasne tabák na dně a jehlou dusátka zjistím, že je suchý (šustí). Dokouřit na bílý popel se mi povede málokdy. Hlavně u bentek se to stává často.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod tomsoyer » 16 srp. 2005, 08:40

jj ať ti chutná také díky dymka.net sem teprve poznal a naučil se dýmat.
Díky za tip na obchod v Hluboké mám to kousek :wink: tak se tam určitě zajedu podívat.
Jirsovka je další, kterou chci pořídit do své sbírky.
Jinak tě samozdřejmě vítám na foru ať se ti tu líbí a přeji jen ty nejlepší zážitky s dýmkou a dýmáním 8)
Uživatelský avatar
tomsoyer
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1024
Registrován: 22 čer. 2005, 16:19

Příspěvekod bigdragon » 16 srp. 2005, 08:43

chlapi kua jak to všichni s tou hodinou a půl děláte :( :cry:
Jinak samozřejmě vítám a přeji ať se daří :smoke1:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Labat » 16 srp. 2005, 08:44

Šimi píše:Tak ať ti chutná a nepopal si tu krásnou dýmku :wink: jako já svou Krškovku. Hlavně se nesnaž za každou cenu spálit tabák až na dno. Když seš už dole a zhasíná to, je lepší přestat. Já končím, když mi zhasne tabák na dně a jehlou dusátka zjistím, že je suchý (šustí). Dokouřit na bílý popel se mi povede málokdy. Hlavně u bentek se to stává často.

Ou, tak to bych fakt nerad, po každém bafaní kontroluju a zatím vše O.K. ťuk, ťuk, ťuk na dřevo, nebo lépe na brijár :D
Uživatelský avatar
Labat
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 72
Věk: 50
Registrován: 09 srp. 2005, 10:24
Bydliště: TŘEMOŠNICE

Příspěvekod Graveir » 16 srp. 2005, 08:52

tomsoyer píše:jj ať ti chutná také díky dymka.net sem teprve poznal a naučil se dýmat.
Díky za tip na obchod v Hluboké mám to kousek :wink: tak se tam určitě zajedu podívat.
Jirsovka je další, kterou chci pořídit do své sbírky.
Jinak tě samozdřejmě vítám na foru ať se ti tu líbí a přeji jen ty nejlepší zážitky s dýmkou a dýmáním 8)


tak tak vitaj...v hluboke u nozire sem kdysi davno byl a fajky videl a uplne sem na to zapomnel...to je hruza co clovek pusti z hlavy :)))
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod Šimi » 16 srp. 2005, 09:26

Tak sem dnes zajížděl podruhé svého nového mazlíka a tak nějak mi to blbě hořelo, že mi to porád zhasínalo. Tahal jsem totiž nejpomaleji jak sem mohl. U dna sem to zkoušel 3x znovu zapálit s max opatrností, ale zase sem zhasl. Radši sem to vyklepl ven (jemně o ruku). Byly tam zbytky vlhkého tabáku. Radši ale mazlíka nechám déle větrat, než abych ho kvůli špetce tabáku popálil u kanálku.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 16 srp. 2005, 13:15

Labat píše:fórum jsem opravdu nečekal :shock: a tak dneska už mám dva krásné stojánky, ale hlavně krásnou petersonku a do ní gold blend taky od petersona samozřejmě z etrafiky. Včera večer hodinu a půl na čtyři sirky a za tu parádní pohodu patří dík Vám všem !


Tak Te tu take vitam a preji klidne kourenicko pri cteni techto prispevku :puffy:
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 16 srp. 2005, 13:17

Šimi píše:Tak sem dnes zajížděl podruhé svého nového mazlíka a tak nějak mi to blbě hořelo, že mi to porád zhasínalo. Tahal jsem totiž nejpomaleji jak sem mohl. U dna sem to zkoušel 3x znovu zapálit s max opatrností, ale zase sem zhasl. Radši sem to vyklepl ven (jemně o ruku). Byly tam zbytky vlhkého tabáku. Radši ale mazlíka nechám déle větrat, než abych ho kvůli špetce tabáku popálil u kanálku.


To je jasne.
Nema cenu to za kazdou cenu dokurovat az na dno. Mas recht.
Ja kdyz citim, ze me to hreje do dlane vice, nez je zdravo, tabak prohrabnu lzickou, necham 5 minut v dymce a pak vycistim.
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků