Úplný začátečník

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Šimi » 28 čer. 2005, 22:54

Graveir píše:Tak tak, nejsou to spatne tabacky a casem si prijdes na to co ti vlastne chutna...ja osobne sem treba parkrat nalit, ale do zacatku muzu doporucit skandinavik vanila nebo perterson sunset breeze. Oba maji i jakous trakous chut a neni to slama, a okoli i tobe budou vonet.


Skandinavik nebrat, nepovedl se moc. Jestli vanilku tak radši MB vanilla cream nebo snad HD vanilla and mellon, ale ten první je mnohem lepší. Skandinavik mě sral podobností s cukrovou vatou tak, že jsem ho vysypal do koše. To je zatím jediný tabák, který jsem takhle zavrhl.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod piter » 28 čer. 2005, 23:51

Šimi píše:Skandinavik nebrat, nepovedl se moc. Jestli vanilku tak radši MB vanilla cream nebo snad HD vanilla and mellon, ale ten první je mnohem lepší. Skandinavik mě sral podobností s cukrovou vatou tak, že jsem ho vysypal do koše. To je zatím jediný tabák, který jsem takhle zavrhl.


Holt kazdemu jede neco jineho a zkusit se ma vsechno. Jinak bych se teda taky spis primluvil za MB Vanilla :puffy:

Btw Vanilla a "mellon" . . . to se povedlo :lol: Ani si neumim predstavit jak by to mohlo chutnat :?: :lol: A to se mi ted jeste vybavil melounovy tabak do vodarny :puke: :)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bigdragon » 29 čer. 2005, 04:44

tož ať Ti to dobře a bafá :wink: :smoke1:
a cesta k dokonalému požitku je pomalá a strastiplná i já jsem s tím měl co dělat :D :D :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Šimi » 29 čer. 2005, 06:54

piter píše:Holt kazdemu jede neco jineho a zkusit se ma vsechno. Jinak bych se teda taky spis primluvil za MB Vanilla :puffy:

Btw Vanilla a "mellon" . . . to se povedlo :lol: Ani si neumim predstavit jak by to mohlo chutnat :?: :lol: A to se mi ted jeste vybavil melounovy tabak do vodarny :puke: :)


Chybička se vloudila - HD mango and vanilla
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Graveir » 29 čer. 2005, 07:17

Šimi píše:
Graveir píše:Tak tak, nejsou to spatne tabacky a casem si prijdes na to co ti vlastne chutna...ja osobne sem treba parkrat nalit, ale do zacatku muzu doporucit skandinavik vanila nebo perterson sunset breeze. Oba maji i jakous trakous chut a neni to slama, a okoli i tobe budou vonet.


Skandinavik nebrat, nepovedl se moc. Jestli vanilku tak radši MB vanilla cream nebo snad HD vanilla and mellon, ale ten první je mnohem lepší. Skandinavik mě sral podobností s cukrovou vatou tak, že jsem ho vysypal do koše. To je zatím jediný tabák, který jsem takhle zavrhl.


Noj de o nazor, me se z tech vanilek zdal nejlepsi, pac jenom nevoni ale i prijemne chutna...coz je pro mne dulezite...ale jak rikam, vse je o tom, aby si clovek prosel trhem krz kulovej blesk ci hlubiny vlastni penezenky, ochutnal kde co a pak si vybral...
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod Robur » 29 čer. 2005, 07:34

Skandinavik Mixture je dost dobrý!

K vanilkám se nemůžu vyjádřit, zatím jsem neměl odvahu nějakou kouřit. Vanilku snesu ve zmrzlině, ale v tabáku si ji neumím představit . :puke:
(konečně jsem našel příležitost použít ten blicí smajlík :twisted: )
Uživatelský avatar
Robur
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 927
Věk: 59
Registrován: 17 kvě. 2005, 09:23
Bydliště: ostrava

Příspěvekod Graveir » 29 čer. 2005, 08:02

Robur Dobyvatel píše:Skandinavik Mixture je dost dobrý!

K vanilkám se nemůžu vyjádřit, zatím jsem neměl odvahu nějakou kouřit. Vanilku snesu ve zmrzlině, ale v tabáku si ji neumím představit . :puke:
(konečně jsem našel příležitost použít ten blicí smajlík :twisted: )


nahodou jde to velmi dobre...v chuti citit neni, tam je to spis takova jemna smetanova chut rizla chuti tabacku a jinak to prijemne tou vanilkou a tabakem voni...fakt dost dobre...
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod piter » 29 čer. 2005, 11:38

Robur Dobyvatel píše:Skandinavik Mixture je dost dobrý!

K vanilkám se nemůžu vyjádřit, zatím jsem neměl odvahu nějakou kouřit. Vanilku snesu ve zmrzlině, ale v tabáku si ji neumím představit . :puke:
(konečně jsem našel příležitost použít ten blicí smajlík :twisted: )


A to ja vanilku rad - ve zmrzline, v tabaku, v pudinku, v caji, ve vode po holeni :twisted: :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Milan Zabloudil » 29 čer. 2005, 12:50

Vanilka je ve strašné spoustě tabáků, i v těch kde není uvedená v názvu a myslím, že to vůbec nevadí. U některých tabáků neni ani v chuti znát, ale malinko vylepšuje aroma v místnosti.
PROTO JENDOZNAČNÉ ANO VANILCE !

Update : teď jsem si všimnul, že je to můj 500 příspěvek, no mohl být lepší, ale napsal jsem již spoustu jiných píč... :lol:
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod Milos Cerman » 29 čer. 2005, 19:20

Vanilku já mám rád.
Přesto jsem jednou zažil, že jsem nedokouřil a ani ne v půlce jsem vysypal ALSBO VANILLA.
To prostě nešlo ! :smoke3:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Graveir » 29 čer. 2005, 19:56

Milos Cerman píše:Vanilku já mám rád.
Přesto jsem jednou zažil, že jsem nedokouřil a ani ne v půlce jsem vysypal ALSBO VANILLA.
To prostě nešlo ! :smoke3:


tu mam taky...uznavam...umelejsi tabak s umelejsi vuni sem asi nekouril... :)
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod Milos Cerman » 29 čer. 2005, 20:24

A víš, jak dlouho to vylejzalo s tý fajfky :!: A to jsem ji NEDOKOUŘIL :!:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Graveir » 29 čer. 2005, 21:44

Milos Cerman píše:A víš, jak dlouho to vylejzalo s tý fajfky :!: A to jsem ji NEDOKOUŘIL :!:


jo vim...ale me se takrka propalila, takze chut spravila puldecka kamnarskyho kytu :)
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod Šimi » 30 čer. 2005, 05:44

Graveir píše:[jo vim...ale me se takrka propalila, takze chut spravila puldecka kamnarskyho kytu :)


:shock: :shock: :shock:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Dranwald » 01 črc. 2005, 08:11

Zakouření dýmky se mi celkem povedlo. Opravdu to vypadá jako černý smalt :) Kouřím asi 70min. a dýmka je jen příjemě teplá spotřeba sirek se pohybuje kolem 7. Děkuji všem za rady :smoke5:
Dranwald
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 5
Registrován: 28 čer. 2005, 20:32
Bydliště: Karviná

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků