Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Téma uzamknuto

15 čer. 2008, 19:03

... už je zase ztracenej ?

15 čer. 2008, 19:15

já bych něco řekl, ale fakt nemůžu - on je teď pryč, ale asi za půl hoďky by měl dorazit a pak ZCELA JISTĚ něco řekne... :wink:

15 čer. 2008, 19:25

basa333 píše:já bych něco řekl, ale fakt nemůžu - on je teď pryč, ale asi za půl hoďky by měl dorazit a pak ZCELA JISTĚ něco řekne... :wink:


Vsichni na jeho prohlaseni cekame vic nez na vysledek fotbaloveho mače :lol: :lol:

15 čer. 2008, 19:27

... a já zase na to, co řeknou všichni na jeho prohlášení :lol: :lol: :lol:

15 čer. 2008, 19:36

Včera jsem se usadil v terárku s buldokem od Hápa a nacpal jsem Navy Flake "na otýpku". Nu, hořelo to krásně, studeně... dvě a kousek hodiny. To už byla tma, neviděl jsem už ani na čtení, ale hořelo to a hořelo ... tak jsem to jen tak vychutnával a byla to báseň.

15 čer. 2008, 20:29

Dneska ráno black, od půlky dýmky jsem si již pochutnával, první půlka nestála za nic, potom mogano, jsem zvědav na porovnání se skiffem, na který čekám, je to jemný ne moc latakiový tabáček (mogano), odpoledne po studijním válení se venku na dece se psem, Katkou a němčinou dark plug, zcela nepozorovaně trochu vyschnul a už to nebylo ono, okamžitě šel na vlhčení.

15 čer. 2008, 22:03

Tož, dnes jsem v Olomouci ochutnal Capstan Navy Cut. Celkem zachutnal, nutno podotknout, že takovýto tabák jsem kouřil poprvé. A ke všemu jsem byl obohacen o St. Bruno flake (od Imperial Tobacco) a kvasnicový Paulaner.

15 čer. 2008, 22:14

No, tak jak už asi víte, tak jsem se zase ztratil. Basa mě našel, nabídnul mi novou fajfku a do ní mi pak nacpal IF. Byl monstrózní a já našel opět ztracenou cestu k tomuto tabáku (díky baso, nejen za tabák :wink: ).
Pak jsem musel jít uložit auta k spánku a přitom jsem nacpal daVinci (vzorek od Jakuba - taktéž veliké díky). To je tak skvělej tabák, že jsem si přál, aby nikdy nedohořel. Bohužel se tak stalo a mě bylo smutno, ale jen chvilku, než jsem si uvědomil, že je zítra muňka a to zas bude... :wink:

15 čer. 2008, 22:15

BATRACHOS píše:Včera jsem se usadil v terárku s buldokem od Hápa a nacpal jsem Navy Flake "na otýpku". Nu, hořelo to krásně, studeně... dvě a kousek hodiny. To už byla tma, neviděl jsem už ani na čtení, ale hořelo to a hořelo ... tak jsem to jen tak vychutnával a byla to báseň.


pěkný čas, bys s námi měl někdy dát soutěž... :P

16 čer. 2008, 08:18

Měl jsem asi nějakej "muzikantskej víkend" nebo co, pokuřoval jsem Dudáka a krásně jsem si na něm pochutnal.Dneska v práci obvyklý FA od Stanwella :-)

16 čer. 2008, 12:04

kedze od piatka mam volno, tak sa od rana sa len tak poflakujem, pomaly davam potapacske veci na kopu a popri tom pobafam, teraz uz asi stvrty kotlik.. Erinmore flake, rano to bol IF a Dark Plug a SRT no a pomaly uvazujem aky tabacik a fajky si so sebou na ostrov slobody zobrat..tazke to rozhodovanie :wink: :smoke1:

16 čer. 2008, 12:16

Breer píše:... uvazujem aky tabacik a fajky si so sebou na ostrov slobody zobrat..

No, z vlastni zkusenosti musim rict, ze tam si fajfky moc neuzijes. Ne ze by se nedalo, ale neni to ono. Asi to dela ta mistni vysoka vlhkost vzduchu, fajfky nedokazou vyschnout, naopak, i ty nekoureny navlhnou. Ale ty doutnicky :P mnam :D Trpet na nedostatek nikotinu urcite nebudes. Jen bacha na padelky (i kdyz, i ty sou vetsinou chutove dost na vysi :wink: )

16 čer. 2008, 12:35

Nevill píše:
BATRACHOS píše:Včera jsem se usadil v terárku s buldokem od Hápa a nacpal jsem Navy Flake "na otýpku". Nu, hořelo to krásně, studeně... dvě a kousek hodiny. To už byla tma, neviděl jsem už ani na čtení, ale hořelo to a hořelo ... tak jsem to jen tak vychutnával a byla to báseň.


pěkný čas, bys s námi měl někdy dát soutěž... :P


No, nevím ... občas mi to chcípá, dávám přednost chladnému kouři i za cenu častějšího připalování. Jinak je pravda, že jsem určitě jeden z největších "loudalů" na fóru, přinejmenším na Muňce určitě. Ale rozhodně ne na jednu sirku, a u flakeů vcelku už vůbec ne :lol:

Jinak včera jsem si dal v terárku SRT z Lorenzovy vložkovky, chutná z ní nakonec nejlépe. A že tedy chutná!
(speicálně pro basu: samozřejmě že chutná nejlépe s filtrem 8) )

16 čer. 2008, 16:49

Dnes opět Capstan Navy. Ta sladká omáčka je celkem fajn, tabák je to nenáročný, dobře se cpe, kvůli tenkým plátkům a s hořením nejsou v první půli kotle problémy, což se ale ke konci vždy pokazí. Má dokonce i nějakou sílu.

16 čer. 2008, 22:07

Dnes jsem tu Černou kachnu od C&D nacpal dvakrát a musím říci ...... příjemné to pokouření . Nerozpaluje se , hoří rovnoměrně a až se naučím ji konečně i nacpat , bude na jednu sirku . Nějak u ní nezvládnu ten konec . Po obědě zákusek ve formě Autumn evenig od C&D a večerem FVF od SG . Vynikající V , kterou jsem si po delší době opět vychutnal . :D :puffy:
Téma uzamknuto