TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XI.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Copatej » 19 čer. 2008, 06:50

Martin Pedain píše:A nekouřil jsem jej náhodou naposledy co jsem tam byl (tak 4 týdny) ?

Třeba ano, ale záleží, od koho jsi měl vzorek, jestli od basy, nebo ode mě. Basa dostal v zavakuovaných balíčcích - ( podotýkám, že označené byly všechny BXX) - BXX podobný B4 (ani ne tak vůní, ta byla blekovská, jako chutí a barvou tabáku - ale B4 to ROZHODNĚ nebyla).
No a já měl totéž, tzn. zavakuované balíčky a uvnitř naprosto utažené až slisované černé lano, na první pohled jiné, než u nás v koupených krabičkách BXX, ale chutí ještě o něco olejnatější a ten byl skvělej. Musíme se Daniela zaptat, co že to vlastně poslal.
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Příspěvekod basa333 » 19 čer. 2008, 07:07

... tak se ho rovnou také zeptej, proč poslal ten lepší tobě a ne mně :twisted: :wink: :lol:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod kovářskej » 19 čer. 2008, 07:40

Jelikož mně včera asi učedníci nakrkli (nějakej dobrák mi "omylem" vysypal do uhlí k vejhni piliny od strojní pily a já se divil co mi to furt v ohni hoří a sakroval jsem jak Sarka Farka), tak jsem si vzal do práce Kohouta a báním a vyrábím smrady.K jejich veliké nechuti a kroucení nosama neb čekali že přitáhnu stanwellí meruňky.A vono prd, všude smrdí latakie :twisted:
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Příspěvekod piter » 19 čer. 2008, 09:29

Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků