TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XI.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XI.

Příspěvekod Nevill » 28 úno. 2008, 14:03

A máme tu již jedenácté pokračování oblíbeného threadu... :P

Abych nebyl OT, včera jsem si nacpal Royal Yacht do Dunhillky, dnes to vidím na Synjeco Virginia-Perique Flake z Hodulovky... :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod shero » 28 úno. 2008, 18:32

U mě EMP při procházce podél Vltavy. Nevím, zda to bylo tím, že bylo již odpoledne nebo foukal mírný vítr, ale dostal jsem docela buchara. Takže teď sám před sebou předstírám pracovní činnost bez valného úspěchu. Sám sebe nevochčiješ :shock:
Uživatelský avatar
shero
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 361
Věk: 47
Registrován: 01 bře. 2007, 13:46
Bydliště: Praha

Příspěvekod Fénix » 28 úno. 2008, 19:20

Ashton Gold Rush z hoduloklubovky. Celkem sdílím názory Mika a tritreka, tabák je to dobrý, ale neoslní. Je to klasická V, ale oproti třeba Rattrays poměrně bez těla a výraznější chuti, což platilo i při kouření bez filtru. Je ještě lehčí než Old Gowrie. Obávám se, že mě začne i přes kvalitní základ brzy nudit. Vidím to na nálož pro Ligu žampionů :)
UPDATE: možná přimíchám perique, to by mohlo být zajímavé :idea:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Alferi » 28 úno. 2008, 19:42

Dnes jsem řádně zakrojil Cannon Plug a naládoval DesignBerlinku co to šlo. A tentokrát mi to i bezvadně hořelo - do dvou třetin kotle na jedno podpálení. Ale chce to nakrájet opravdu najemno. :puffy:
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod tifik » 28 úno. 2008, 20:33

Odpoledne u filmu club blend, ještě teď ho dobafávám, výborný tabák, přítelkyně maximálně jen mávla rukou vždy, když k ní obláček připutoval příliš blízko :pipe1:
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod kovářskej » 29 úno. 2008, 09:06

No, včera jsem si doma už fajku nenacpal, laply mně záda tak že jsem byl rád že ležím a v leže se fajka blbě kouří.teď si ale nacpu asi Stanwella.Full aroma.
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Příspěvekod beda » 29 úno. 2008, 13:11

Vyřadil jsem ze šuplíku SG Brown No.4. Nedařilo se mi ho už delší dobu dokuřovat tak, jak bych chtěl a nechtěl jsem riskovat zasmrádnutí mojí nejmladší fajfky. Mám asi půl roku SG FVF a tím jsem ho nahradil, trochu proschnul a teď se chová přímo vzorově. Moc jsem si ho užil, bezva tabák.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Příspěvekod BATRACHOS » 29 úno. 2008, 18:01

Ve středu mi konečně dorazila klubovka. Je obrovská a z těch, co jsem zatím viděl, snad úplně nejčernější. Černý rustik, hnědá skoro chybí. Vrtaná je symetricky.
Jelikož se mi alergie trochu umírnila, tak jsem fajfku včera v hospě zakouřil. Na tak velký kotel jsem odpískal původně zamýšlený Erinmore, poslušně pamětliv presidentova varování :smoke1:
Vybíral a vybíral jsem ten nejzačátečničtější a nejlehčí tabák a skončilo to u Stanwell Kir&Apple... Nikotin tam skutečně není asi žádný, takže to k tomu kotli sedí. Aroma nijak zvlášť podařené, ale není špatné - jen klasicky posledních 20 min nic moc, zvláště při zakuřování. Asi tam sypnu trochu latakie, ta se "vzbudí" po ústupu aromatizace.
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jakub » 29 úno. 2008, 18:17

teď v podvečer 1792flake a jeste si dam SRT na dobrou noc.....
Uživatelský avatar
Jakub
President pipE-clubu
President pipE-clubu
 
Příspěvky: 5627
Věk: 59
Registrován: 28 říj. 2007, 21:46
Bydliště: Praha 2, Vinohrady,

Příspěvekod Karel Sponner » 01 bře. 2008, 11:13

Vedle oblíbených naturálů poslední dobou holduji i latakii. Nikdy jsem nekouřil latakiové perly ze Synjeca a tak mne z u nás dostupných značek nejvíce oslovil SG Commonwealth. První balení jsem dokouřil, a protože jsem "dítě štěstěny", tak ve zdejším Ráji kuřáků, v nabídce asi 15 druhů SG, byl vyprodán jen tento. Buď je to náhoda, nebo trefa do většinového vkusu.
Uživatelský avatar
Karel Sponner
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 387
Věk: 77
Registrován: 01 bře. 2007, 17:54
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod basa333 » 01 bře. 2008, 11:24

tak dej místo něj balkan flake, ten by ti také mohl chutnat. nebo balkan mixture od gh
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod tifik » 01 bře. 2008, 14:00

Karel Sponner píše:Vedle oblíbených naturálů poslední dobou holduji i latakii. Nikdy jsem nekouřil latakiové perly ze Synjeca a tak mne z u nás dostupných značek nejvíce oslovil SG Commonwealth. První balení jsem dokouřil, a protože jsem "dítě štěstěny", tak ve zdejším Ráji kuřáků, v nabídce asi 15 druhů SG, byl vyprodán jen tento. Buď je to náhoda, nebo trefa do většinového vkusu.


tak si vem v úterý dýmku na latakie, není problém se vždy domluvit na objednávce, kromě balkan flaku jiné latakie než ze synjeca nekouřím :-) Ale stavím se jen na skok, abych ti predal víčka a zase budu muset mazat
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod beda » 01 bře. 2008, 15:05

Ony SG Latakie jsou podle mne hodně na úrovni všechny. BF vřele doporučuji, záleží na várce, některej chce nechat trochu vyschnout. To samé se týká ale i Commonwealthu. Nejvíce mne dostavá jejich spektrum a pokrytí všech druhů Latakií, to znám jen u SG. Dnes jsem nacpal Radford's Wild honey a fakt jsem si ho užil. Teď dám SG Westmorland, dlouho jsem ho nebánil, ale zatím mne nikdy nezklamal. Musím s ním pohnout, ve frontě na jeho fajfku čeká SG Chocolate Flake a podle toho jak voní, to bude něco pro mne.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Příspěvekod basa333 » 01 bře. 2008, 15:21

já včera na zábavě začal oldou, pak bad nun a nakonec velký kotel IF. s pár pivama a fernetama toho bylo tak akorát
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod Karel Sponner » 01 bře. 2008, 16:35

basa333 píše:tak dej místo něj balkan flake, ten by ti také mohl chutnat. nebo balkan mixture od gh


Neumím psát recenze, ale Commonwealth mi přijde tak nějak šťavnatější než Balkan f. Je to však jen můj dojem.
Uživatelský avatar
Karel Sponner
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 387
Věk: 77
Registrován: 01 bře. 2007, 17:54
Bydliště: Plzeň

Další

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků