TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XI.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Krhút » 15 čer. 2008, 19:03

... už je zase ztracenej ?
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 56
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Příspěvekod basa333 » 15 čer. 2008, 19:15

já bych něco řekl, ale fakt nemůžu - on je teď pryč, ale asi za půl hoďky by měl dorazit a pak ZCELA JISTĚ něco řekne... :wink:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod vytryol » 15 čer. 2008, 19:25

basa333 píše:já bych něco řekl, ale fakt nemůžu - on je teď pryč, ale asi za půl hoďky by měl dorazit a pak ZCELA JISTĚ něco řekne... :wink:


Vsichni na jeho prohlaseni cekame vic nez na vysledek fotbaloveho mače :lol: :lol:
Uživatelský avatar
vytryol
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 547
Věk: 54
Registrován: 11 dub. 2008, 09:19

Příspěvekod basa333 » 15 čer. 2008, 19:27

... a já zase na to, co řeknou všichni na jeho prohlášení :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod BATRACHOS » 15 čer. 2008, 19:36

Včera jsem se usadil v terárku s buldokem od Hápa a nacpal jsem Navy Flake "na otýpku". Nu, hořelo to krásně, studeně... dvě a kousek hodiny. To už byla tma, neviděl jsem už ani na čtení, ale hořelo to a hořelo ... tak jsem to jen tak vychutnával a byla to báseň.
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod tifik » 15 čer. 2008, 20:29

Dneska ráno black, od půlky dýmky jsem si již pochutnával, první půlka nestála za nic, potom mogano, jsem zvědav na porovnání se skiffem, na který čekám, je to jemný ne moc latakiový tabáček (mogano), odpoledne po studijním válení se venku na dece se psem, Katkou a němčinou dark plug, zcela nepozorovaně trochu vyschnul a už to nebylo ono, okamžitě šel na vlhčení.
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Martin Pedain » 15 čer. 2008, 22:03

Tož, dnes jsem v Olomouci ochutnal Capstan Navy Cut. Celkem zachutnal, nutno podotknout, že takovýto tabák jsem kouřil poprvé. A ke všemu jsem byl obohacen o St. Bruno flake (od Imperial Tobacco) a kvasnicový Paulaner.
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Příspěvekod Copatej » 15 čer. 2008, 22:14

No, tak jak už asi víte, tak jsem se zase ztratil. Basa mě našel, nabídnul mi novou fajfku a do ní mi pak nacpal IF. Byl monstrózní a já našel opět ztracenou cestu k tomuto tabáku (díky baso, nejen za tabák :wink: ).
Pak jsem musel jít uložit auta k spánku a přitom jsem nacpal daVinci (vzorek od Jakuba - taktéž veliké díky). To je tak skvělej tabák, že jsem si přál, aby nikdy nedohořel. Bohužel se tak stalo a mě bylo smutno, ale jen chvilku, než jsem si uvědomil, že je zítra muňka a to zas bude... :wink:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Příspěvekod Nevill » 15 čer. 2008, 22:15

BATRACHOS píše:Včera jsem se usadil v terárku s buldokem od Hápa a nacpal jsem Navy Flake "na otýpku". Nu, hořelo to krásně, studeně... dvě a kousek hodiny. To už byla tma, neviděl jsem už ani na čtení, ale hořelo to a hořelo ... tak jsem to jen tak vychutnával a byla to báseň.


pěkný čas, bys s námi měl někdy dát soutěž... :P
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod kovářskej » 16 čer. 2008, 08:18

Měl jsem asi nějakej "muzikantskej víkend" nebo co, pokuřoval jsem Dudáka a krásně jsem si na něm pochutnal.Dneska v práci obvyklý FA od Stanwella :-)
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2920
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Příspěvekod Breer » 16 čer. 2008, 12:04

kedze od piatka mam volno, tak sa od rana sa len tak poflakujem, pomaly davam potapacske veci na kopu a popri tom pobafam, teraz uz asi stvrty kotlik.. Erinmore flake, rano to bol IF a Dark Plug a SRT no a pomaly uvazujem aky tabacik a fajky si so sebou na ostrov slobody zobrat..tazke to rozhodovanie :wink: :smoke1:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod pitrson » 16 čer. 2008, 12:16

Breer píše:... uvazujem aky tabacik a fajky si so sebou na ostrov slobody zobrat..

No, z vlastni zkusenosti musim rict, ze tam si fajfky moc neuzijes. Ne ze by se nedalo, ale neni to ono. Asi to dela ta mistni vysoka vlhkost vzduchu, fajfky nedokazou vyschnout, naopak, i ty nekoureny navlhnou. Ale ty doutnicky :P mnam :D Trpet na nedostatek nikotinu urcite nebudes. Jen bacha na padelky (i kdyz, i ty sou vetsinou chutove dost na vysi :wink: )
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Příspěvekod BATRACHOS » 16 čer. 2008, 12:35

Nevill píše:
BATRACHOS píše:Včera jsem se usadil v terárku s buldokem od Hápa a nacpal jsem Navy Flake "na otýpku". Nu, hořelo to krásně, studeně... dvě a kousek hodiny. To už byla tma, neviděl jsem už ani na čtení, ale hořelo to a hořelo ... tak jsem to jen tak vychutnával a byla to báseň.


pěkný čas, bys s námi měl někdy dát soutěž... :P


No, nevím ... občas mi to chcípá, dávám přednost chladnému kouři i za cenu častějšího připalování. Jinak je pravda, že jsem určitě jeden z největších "loudalů" na fóru, přinejmenším na Muňce určitě. Ale rozhodně ne na jednu sirku, a u flakeů vcelku už vůbec ne :lol:

Jinak včera jsem si dal v terárku SRT z Lorenzovy vložkovky, chutná z ní nakonec nejlépe. A že tedy chutná!
(speicálně pro basu: samozřejmě že chutná nejlépe s filtrem 8) )
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod Martin Pedain » 16 čer. 2008, 16:49

Dnes opět Capstan Navy. Ta sladká omáčka je celkem fajn, tabák je to nenáročný, dobře se cpe, kvůli tenkým plátkům a s hořením nejsou v první půli kotle problémy, což se ale ke konci vždy pokazí. Má dokonce i nějakou sílu.
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Příspěvekod JardaS » 16 čer. 2008, 22:07

Dnes jsem tu Černou kachnu od C&D nacpal dvakrát a musím říci ...... příjemné to pokouření . Nerozpaluje se , hoří rovnoměrně a až se naučím ji konečně i nacpat , bude na jednu sirku . Nějak u ní nezvládnu ten konec . Po obědě zákusek ve formě Autumn evenig od C&D a večerem FVF od SG . Vynikající V , kterou jsem si po delší době opět vychutnal . :D :puffy:
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 návštevníků