TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod basa333 » 09 lis. 2008, 07:31

tad píše:... filtry a Caledonian Highland...


myslíš, že to byl dobrý nápad? bez jakékoli ironie si myslím, že tenhle tabák bude s filtrem na hranici jeho senzorických schopností
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod Cifro » 09 lis. 2008, 08:25

BATRACHOS píše:...je tam mýdlo, nebo není? ...

není :naughty:

basa333 píše:
tad píše:... filtry a Caledonian Highland...

myslíš, že to byl dobrý nápad? bez jakékoli ironie si myslím, že tenhle tabák bude s filtrem na hranici jeho senzorických schopností

Tiež si to myslím. Na hranici mojich senzorických možností je aj bez filtra. Ale je to taký príjemný obklad na prehulenú hubu po silných, výrazných tabakoch.

Dnes z rána prvý krát v živote Condor z vložkovky. Je to trochu drsný, ale výborný, klasický, anglický tabak. Túto arómu si pamätám z detstva, keď rodičov občas navštevoval nejaký američan, ktorý fajčil fajku.
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod BATRACHOS » 09 lis. 2008, 12:50

Erinmorská míšeninka je pro mne záhada: jednou se mi zdá, že tam v pozadí je mýdlo, podruhé že ne.
Mám na ní zakouřen ten Stanwell liverpool, a už se tam parádně usadila. Ale s tím mýdlem, to bude ještě chvilku trvati, než se rozhodnu.
ad Caledonian: to bych tedy neřekl. Mně přijde jako celkem aromatický, vlastně velmi blízký HDHD. Samozřejmě s filtrem. 8)
Je jasné, že když si někdo nejdříve dá čtyři piva a dva fernety, že pak hranice jeho senzorických schopností jsou poměrně umenšené, ale za normálních okolností tenhle bílý Caledonian NENÍ nevýrazný. :naughty:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod basa333 » 09 lis. 2008, 14:27

BATRACHOS píše:
... ale za normálních okolností tenhle bílý Caledonian NENÍ nevýrazný. :naughty:


citace bromdenovy recenze:
¨"Problémy – pro vyznavače výrazných chutí by byl nevýrazný, pro milovníky přírodních tabáků moc aromatický a pro kuřáky tabáků „německého typu“ zase málo..."

v podobném tónu je tam recenzí vícero... z osobní zkušenosti jej nemohu posoudit
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod bromden » 09 lis. 2008, 15:06

basa333 píše:
BATRACHOS píše:
... ale za normálních okolností tenhle bílý Caledonian NENÍ nevýrazný. :naughty:


citace bromdenovy recenze:
¨"Problémy – pro vyznavače výrazných chutí by byl nevýrazný, pro milovníky přírodních tabáků moc aromatický a pro kuřáky tabáků „německého typu“ zase málo..."

v podobném tónu je tam recenzí vícero... z osobní zkušenosti jej nemohu posoudit


No, pokud jde o kouření s filtrem, dost možná při kouření tohohle Caledonianu projde chuti víc, než třebas při pokusu filtrovat některé lehčí Mac Bareny... ono jde asi obecně o problém, co projde filtrem z lehčích tabáků... tedy tvrdit, že v kategorii lehčích aromatiků je zrovna Caledonian nějaký extra teplý vzduch by zase nebylo úplně spravedlivé, zejména pokud ho porovnáme s takovým Peterson Sunset Breeze, Il Camino, MB Mixture Modern a podobnými :wink:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod dsvatos » 09 lis. 2008, 15:27

Dnes nemám v dýmce nic. A ještě dlouho mít nebudu. I když je mám před sebou a šuplík plný tabáků.. :cry: V pátek mě propustili z Úrazové nemocnice, kde jsem se kurýroval z nezaviněné bouračky na mašině. Čert vem zlomenou ruku (jako na potvoru pravou), rozseklý koleno a modráky po celým těle taky nevadí, ale bohužel mám zlomenou hubu a čelisti sdrátovaný k sobě. A jako šperk v ní 6 šroubů.. Piju a "jím" brčkem. A ještě 14 dní i budu. Závidím vám dýmání.. A je vlastně jedno co spalujete, já závidím cokoliv. Dětem na ulici závidím i suchej rohlík.. Ku.váááá :cry:
Uživatelský avatar
dsvatos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 63
Věk: 47
Registrován: 18 úno. 2008, 17:03
Bydliště: Brno

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod Stano » 09 lis. 2008, 17:49

Včera Na akcii 90 let Trampingu 3x grousemoor z kukurice a jeden plátok walnutu z bezfiltrovej lorenzovky.Výborný večer.
dnes po obede 2 plátky walnutu.
Uživatelský avatar
Stano
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 749
Věk: 46
Registrován: 10 dub. 2008, 19:07
Bydliště: Púchov

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod basa333 » 09 lis. 2008, 18:05

v dílně jsem dal GH balkan mixture, ale nějak mi nejel. proti schürchovu tareku je to takovej nějakej moc přímočarej tabák a chybí mi tam ten uzenej krém :think:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod Cifro » 09 lis. 2008, 18:43

BATRACHOS píše: ad Caledonian: to bych tedy neřekl. Mně přijde jako celkem aromatický, vlastně velmi blízký HDHD. Samozřejmě s filtrem. 8)
Je jasné, že když si někdo nejdříve dá čtyři piva a dva fernety, že pak hranice jeho senzorických schopností jsou poměrně umenšené, ale za normálních okolností tenhle bílý Caledonian NENÍ nevýrazný. :naughty:


Ja som nenapísal že nie je aromatický ale že je nevýrazný (myslí, že vo význame týchto slov je nejaký rozdiel) a v podstate som to myslel tak, že je nevýrazný hlavne po silných a chuťovo výrazných tabakoch. Isteže je to aromatik. A keď si ho dáš po týždni fajčenia čistej Virginie, tak celkom výrazný. Myslím, že si rozumieme.
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod tifik » 09 lis. 2008, 19:38

Three nuns z obrovské Hodulovky a zase jí sedl, je to zajímavé, asi budu trochu experimentovat. Jen je to z takhle velké dýmky, cca 5 cm hloubka kotlíku, poměrně slušná nálož nikotinu a to mi nedělají problém dvě menší dýmky BXX po sobě :wink:
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod jorgos » 09 lis. 2008, 19:54

Odpoledne Erinmore.Klasika nezklame. :wink:
Uživatelský avatar
jorgos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2647
Věk: 53
Registrován: 28 zář. 2008, 18:37
Bydliště: Znojmo

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod Krhút » 09 lis. 2008, 20:05

jorgos píše:Odpoledne Erinmore.Klasika nezklame. :wink:

A ostatní :?: :lol:
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 55
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod Nevill » 09 lis. 2008, 20:15

Pro velký počet příspěvků to tu zamykám, pokračujte prosím zde:

viewtopic.php?f=10&t=1865

- Nevill
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


cron