TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod piter » 19 čer. 2008, 09:29

. . . a peceme dal :twisted:

Ja stale nekourim :)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Scalex » 19 čer. 2008, 10:19

Udělal jsem si směsku půl na půl Black Irish Twist a Sweet Rum Twist a chutná to báječně. Trochu jsem se bál, jestli smícháním ty tabáky nepřijdou o svoji osobitost, ale naopak, krásně se doplňují. Nesmíchal jsem to nijak důkladně a směs vznikla bezprostředně před nacpáním, takže od sebe ty tabáky nic nepřevzaly. A tím, jak jsou tam místečka, kde je víc Blacka a jinde zase Sweet Rumu, tak tu v chuti zintenzivní tóny pečeného tabáku a pak zas sladkého doutníčku. Neskutečně dobré tabáky, jsem vůl, že jsem Basu neposlechl dřív.
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Příspěvekod JardaS » 19 čer. 2008, 21:39

Dnes večer jsem to již nevydržel a konečně otevřel plechovku Maltese Falcon od GLP . Je to směs V+L+O . Po prvním pokouření musím říci , že si opravdu zaslouží to hodnocení , co se o ní píše na www.tobaccoreviews.com . Perfekt . Posléze FVF od SG . Sice trochu dost jiný tabák než ten předchozí ( čistá V ) , ale taky vynikající . Jó .... chutě jsou chutě . Před srazem na Slovensku to byl pohodový večer . :D :puffy:
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod BATRACHOS » 20 čer. 2008, 12:10

Včera jsem se dostal do terárka až v deset večer. Nacpal jsem si klubovku svým "Žabák blendem" a kupodivu to tentokrát bylo docela slušné pokouření.
S Hápem nebo mými Petersonkami se to sice srovnat nedá ani zdaleka, ale už to byl celkem ucházející tříhodinkový kouříček. Nakonec se ten špalek třebas i umoudří...
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod kovářskej » 20 čer. 2008, 14:13

Jelikož jsem včera čmoudil v práci s latakií, tak jsem dostal večer chuť na něco trochu jiného než obvykle a nacpal jsem do fajky Kačky OG.Kupodivu včera skoro neštípal.Tak jsem si na tom neutrálu s oříšky docela pochutnal.Asi to bude tím že jsem měl jazyk "zalepený" tou latakií :wink: Jinak dneska klasika, stanwell FA.Pomalu dochází, tož ho vystřídá Melange ze zásob.
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Příspěvekod Drnda » 20 čer. 2008, 14:30

Včera poslední zbyteček UF následován kotlíkem Conistonu, velmi příjemné, dnes proběhne asi jen nějaké neutrální zakuřování.
Uživatelský avatar
Drnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1468
Věk: 48
Registrován: 22 led. 2008, 21:07
Bydliště: Praha, ČM

Příspěvekod littlebull » 20 čer. 2008, 20:37

Po týdnu pauzírování dnes odpoledne MM965 a večer Flowers of China, lehčí pokouření, ale moc jsem si pošmák.
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Příspěvekod filipess » 20 čer. 2008, 21:20

Dopoledne jsem si udělal radost MM965, odpoledne Huberův Balkan.
Uživatelský avatar
filipess
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 128
Věk: 48
Registrován: 15 lis. 2007, 22:41
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod dh » 21 čer. 2008, 11:05

Včera Davidoff Royalty, vynikající tabák, latakie je tam právětolik, aby člověk mohl celý večer přemýšlet, je-li toto latakický tabák, či pouze natural okořeněný latakií... a jelikož to za celý večer nerozlouskne, musí to holt nechat na příště.
Jelikož ten pan Davidoff vyrábí celkem kde co, byl jsem k jejich tabákové produkci docela podezíravý, ale tohle mě dostalo. Opravdu prvotřídní tabáky, nic předraženého.

Musím přiznat, že v poslední době se tu na dymka.net stavím jen sporadicky - jednak mám nějak málo času a taky ze mě asi vyprchal ten počáteční enthusiasmus - ne že bych PROBOHA přestal kouřit, ale už nemám to nutkání po večerech brouzdat po webu a pátrat, co nového mají na smokingpipes od Tokutomiho, na co stejně v životě nebudu mít.

Snad teď o prázdninách...
Uživatelský avatar
dh
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 807
Věk: 56
Registrován: 16 črc. 2005, 12:18
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvekod basa333 » 21 čer. 2008, 12:17

dh píše: Včera Davidoff Royalty,.... Opravdu prvotřídní tabáky, nic předraženého.


no, já nevím :shock: :roll:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod Martin Pedain » 21 čer. 2008, 12:24

basa333 píše:
dh píše: Včera Davidoff Royalty,.... Opravdu prvotřídní tabáky, nic předraženého.


no, já nevím :shock: :roll:



Nic předraženého? Mno, nebyl bych si tím tak jistej.
Kvalitní tabák? To určitě je.
Je tam latakie? To netuším.
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Příspěvekod Mike Hill » 21 čer. 2008, 13:32

Včera vnoci v krčme pri Kofole Balkan Latakia(Stanislaw) z Lorenzetti, mal som z neho zmiešané pocity, ale na prvý krát, je príliš subjektývne ho hodnotiť. Chuť som si potom naprával FVF z SJ bentky.
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod Cifro » 21 čer. 2008, 13:38

:arrow: Mike Hill:
skús do nej primiešať trochu Perique
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Příspěvekod Mike Hill » 21 čer. 2008, 13:43

Cifro píše::arrow: Mike Hill:
skús do nej primiešať trochu Perique
Perique síce nemám, ale aj tak mám pocit, že P nieje to čo by až tak postrádal, je pravda že je ho tam len štipka a neuškodilo by troška pridsať, ale to čo v tomto tabaku postrádam, zatiaľ, je šťava, nejaký potenciál, niečo čo by harmonicky spájalo jednotlivé zložky v ňom, inak horí celkom dobre a dym je krémový, hutný a celkom chladný, aj keď fajku mi rozpaluje riadne, ale v ústach nepáli. Myslíš že by mu pomoho troška privlhčiť? Bol takmer suchý keď som otvoril tobolku.
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod Cifro » 21 čer. 2008, 14:22

Dovlhčiť v pohári, zatvoriť a na 3-4 týždne naň zabudnúť.
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Další

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků