TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Stano » 21 čer. 2008, 14:52

tak dnes rano SG chocolate flake a po obede SG kendal cream.
Uživatelský avatar
Stano
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 749
Věk: 47
Registrován: 10 dub. 2008, 19:07
Bydliště: Púchov

Příspěvekod Martin Pedain » 21 čer. 2008, 15:04

Mike Hill píše:Včera vnoci v krčme pri Kofole Balkan Latakia(Stanislaw) z Lorenzetti, mal som z neho zmiešané pocity, ale na prvý krát, je príliš subjektývne ho hodnotiť. Chuť som si potom naprával FVF z SJ bentky.


Mike, a co třeba zkusit Huber Balkan, když tak dychtíš po plnotučné latakii. Já bych ti mohl drobný vzorek poskytnout, popř. se na večer ozvu přes SZ.
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Příspěvekod Fénix » 21 čer. 2008, 16:12

K psaní diplomky jsem si nacpal Telegraph Hill do Dunhillky, a hned to šlo veseleji od ruky :puffy:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod dh » 21 čer. 2008, 17:57

[quote=basa333] :shock: :roll: [/quote]

No, myslel jsem to tak, že za ten velký peníz člověk dostane odpovídající kvalitu listí. (Relativně vzhledem ke kvalitám a cenám tabáků obecně.)
Uživatelský avatar
dh
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 807
Věk: 56
Registrován: 16 črc. 2005, 12:18
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvekod Mike Hill » 21 čer. 2008, 18:36

Martin Pedain píše:
Mike Hill píše:Včera vnoci v krčme pri Kofole Balkan Latakia(Stanislaw) z Lorenzetti, mal som z neho zmiešané pocity, ale na prvý krát, je príliš subjektývne ho hodnotiť. Chuť som si potom naprával FVF z SJ bentky.


Mike, a co třeba zkusit Huber Balkan, když tak dychtíš po plnotučné latakii. Já bych ti mohl drobný vzorek poskytnout, popř. se na večer ozvu přes SZ.
To by bolo super. Lebo keď budem toho Messerschmitta revitalizovať nejaký čas v zaváracom pohári, budem potrebovať nejaké to čierne údené lístie na nasýtenie mojich úchylných chúťok. :roll:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod Stano » 21 čer. 2008, 19:43

po veceri Erinmore mixture..
Uživatelský avatar
Stano
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 749
Věk: 47
Registrován: 10 dub. 2008, 19:07
Bydliště: Púchov

Příspěvekod Copatej » 22 čer. 2008, 11:32

Od čtvrka do dnešního rána na 3 kšeftech s kapelou po vlastech českých. Ve čtvrtek BXX,B4,BRIT, Dark plug a ve čtyři hodiny ráno u basy pod pergolou Early Morning Pipe od Dunhillu, který vytáhl ze svých zásob. Skutečně ranní tabák, neskonale jemné latakie ale silné chuti. V pátek ta samá kombinace jen bez B4 a Dark plugu. V sobotu polední návštěva u Littlebulla a večer už jen B4. Krásné dny ve znamení dobrých tabáčků. :puffy:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Příspěvekod Mike Hill » 22 čer. 2008, 12:20

Včera v noci Balkán latakia od Stanislawa. Začína mi tá sírska L šmakovať. Aj keď je to suché jak "pitel písku" a fajku mi to rozpaľuje, paradoxne dáva veľmi chladný ťažký zamatovo smotanový dym, ktorý sa drží vo vzduchu veľmi dlho aj na volnom priestranstve. Nefajčiarske a cigaretové osadenstvo okolo môjho stola sa držalo statočne. :twisted:

Potom som si zapáli SG Perfection z klubovky - Hodulovky a či mi to niekto verí, či nie, ale konečne som tam cítil tú štipku vanilky. :smoke6:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod Scalex » 22 čer. 2008, 12:34

Mně připadá, že ta vanilka je cítit tím víc, čím je fajfka zakouřenější.
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Příspěvekod Mike Hill » 22 čer. 2008, 12:48

Scalex píše:Mně připadá, že ta vanilka je cítit tím víc, čím je fajfka zakouřenější.
Ano to znie logicky. Nepoznám ani jeden tabka, ktorý by bol tak náročný na fajku. Perfection si najprv musí do fajky "sadnúť" a že je sakra vyberavý, o tom by sa dali písať žalospevy. Ale už keď sa s nejakou fajfkou zasnúby, je to ako harmonické manželstvo po tridsiatich rokoch. :smoke1:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod bromden » 22 čer. 2008, 13:26

Včera večer na Letné (k pivu s výhledem an Prahu) douník "VdS Puros Churchill edicion especial" (poctivé dvě hodiny kvalitního hutného dýmu), dnes u počítače latakiový den, vlasntí "latakie-darkfired" směska, následovaná Squadronem, a asi to zazdím Perfectionem. Navečer plánuji procházku s Gawith Red. :smoke1:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Mike Hill » 22 čer. 2008, 13:35

bromden píše:...vlasntí "latakie-darkfired" směska...
Môžeš napísať zloženie a pomer ? Rád by som sa nechal inšpirovať.
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod JardaS » 22 čer. 2008, 16:17

To Mike
kdyby jsi byl na sraze , tak bys myslím žádný problém s Latakií neměl . Té tam bylo tolik a těch značek . Jedna lepší než druhá a raději ani nepíši ten seznam . :D :puffy: Anebo napíši jen to co jsem já osobné zvládl za ty tři dny v Latakii : Robusto , Maltese Falcon , Westminster , Blak Duck ( vše od GLP ) a jako třešničku na dortíku Balkan Sobranie . Můžeš jen litovat :D A to neříkám nic o Escudu , St.Bruno , Brown Irish twistu , Gowrie , Ketucky nougat a ještě i jiné . Bylo toho tolik , že si to už ani nepamatuji . :D
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Mike Hill » 22 čer. 2008, 16:21

JardaS píše:To Mike
kdyby jsi byl na sraze , tak bys myslím žádný problém s Latakií neměl . Té tam bylo tolik a těch značek . Jedna lepší než druhá a raději ani nepíši ten seznam . :D :puffy: Anebo napíši jen to co jsem já osobné zvládl za ty tři dny v Latakii : Robusto , Maltese Falcon , Westminster , Blak Duck ( vše od GLP ) a jako třešničku na dortíku Balkan Sobranie . Můžeš jen litovat :D A to neříkám nic o Escudu , St.Bruno , Brown Irish twistu , Gowrie , Ketucky nougat a ještě i jiné . Bylo toho tolik , že si to už ani nepamatuji . :D
To máš recht. Lewn ľutujem a Latakii o tom ani radšej nebudem rozprávať. :roll:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod vytryol » 22 čer. 2008, 16:48

JardaS píše:To Mike
kdyby jsi byl na sraze , tak bys myslím žádný problém s Latakií neměl . Té tam bylo tolik a těch značek . Jedna lepší než druhá a raději ani nepíši ten seznam . :D :puffy: Anebo napíši jen to co jsem já osobné zvládl za ty tři dny v Latakii : Robusto , Maltese Falcon , Westminster , Blak Duck ( vše od GLP ) a jako třešničku na dortíku Balkan Sobranie . Můžeš jen litovat :D A to neříkám nic o Escudu , St.Bruno , Brown Irish twistu , Gowrie , Ketucky nougat a ještě i jiné . Bylo toho tolik , že si to už ani nepamatuji . :D


Ticha zavist...hlavne ten Balkan Sobraine!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
vytryol
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 547
Věk: 54
Registrován: 11 dub. 2008, 09:19

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 návštevníků