MB cube

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod archduke » 16 úno. 2005, 14:35

dix píše:
archduke píše:no, ja jsem si jednu skatuli objednal a jsem zvedav


Kedze z fora viem ze uz mas daco odfajcene, stavil som sa sam so sebou, ze Ti chutit nebude....o litr...podla mna tabakovy svindel pre newbies :roll:


vsazet se nebudu, riziko je vysoke, to urcite. Ja hledam nejaky lehky zakusek. Ty anglicke VAs mne uz nejak nejedou (necham par desetileti ulezet, mam jich jeste tucet), Latakii nekourim, takze zbyva BuffleHead a par MBs.
"daco odfajcene" sice mam, ale chut se proste casem meni ruznymi smery.
Uživatelský avatar
archduke
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 678
Věk: 68
Registrován: 26 lis. 2004, 01:23
Bydliště: Hajovna u Lesa

Příspěvekod dix » 16 úno. 2005, 18:19

ano suhlasim s tebou...chut sa meni vyviji aj jeden ma potrebu odlacit.
Ja som ovsem takto nedobre dopadol s Lane limited CB royal.
Mladi chlapci to vychvalili do neba skusil som...chutovo ako light aromatic ok bol prevazne burley ok ale tak slaby ze som fajcil teply vzduch...
Na stupnici MB 1...a Cube je tez 1 takze tabak nebude mat telo tabakovost nic...len teplotu.
No vsak ale uvidis...daj vediet ako si dopadol :wink:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod dix » 18 úno. 2005, 11:22

bromden píše:
Fénix píše:
dix píše:Sázka může mít dramatické vyústění... :)

Jako "dá si dix litr nebo nedá"? :lol: :lol:
Drama... možná i s dobrým koncem :wink:
(Dá si litr a koupí si za něj fajfku... nebo si ho nedá a tedy ušetří a koupí si fajfku)


dix ten litr vyhra prilozi ho k tomu litru co usetril a urcite si koupi dakou dymku... :wink:
Inac mne osobne pride cube ako dost nenaplnena predstava MB manazmentu...ako taky maly prepadak.Ani podla zahranicnych zdrojov to neni az taka bomba aku ocakavali... :P
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod archduke » 18 úno. 2005, 19:25

Tak kourim po dlouhe dobe silne aromaticky tabak. Prvni kouli of Cube a nepripada mi vubec spatny. Jde o to, ze je novy pro chutova cidla, tak docela chutna, jsem zvedav za jak douho se onosi. Budu referovat. Dobry moucnik. :puffy:

Baleni se mi moc nelibi pro tabak a prakticke taky moc neni, uvnitr skatule je pomerne uzky hermeticky pytlik.
Uživatelský avatar
archduke
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 678
Věk: 68
Registrován: 26 lis. 2004, 01:23
Bydliště: Hajovna u Lesa

Příspěvekod Šimi » 20 bře. 2005, 00:23

Na to co je v té škatuli sem byl zvědavý, když sem se ptal v tabáku, nedostal sëm odpověď.
Na ten tabák sem zvědavý ale odrazovala mě zatím cena, teď eště jakejsi pytlík. Za ty prachy tam mohla být super plachovka.
parchanti sou to
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Todík » 20 bře. 2005, 16:09

archduke píše:Tak kourim po dlouhe dobe silne aromaticky tabak. Prvni kouli of Cube a nepripada mi vubec spatny. Jde o to, ze je novy pro chutova cidla, tak docela chutna, jsem zvedav za jak douho se onosi. Budu referovat. Dobry moucnik. :puffy:

Baleni se mi moc nelibi pro tabak a prakticke taky moc neni, uvnitr skatule je pomerne uzky hermeticky pytlik.


Když si odmyslíš tu škatuli na kolínskou, tak je Cube celkem slušný tabák. Na Mac Barena je to až moc dobré. :D
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvekod Fénix » 20 bře. 2005, 16:20

Todík píše:
archduke píše:Tak kourim po dlouhe dobe silne aromaticky tabak. Prvni kouli of Cube a nepripada mi vubec spatny. Jde o to, ze je novy pro chutova cidla, tak docela chutna, jsem zvedav za jak douho se onosi. Budu referovat. Dobry moucnik. :puffy:

Baleni se mi moc nelibi pro tabak a prakticke taky moc neni, uvnitr skatule je pomerne uzky hermeticky pytlik.


Když si odmyslíš tu škatuli na kolínskou, tak je Cube celkem slušný tabák. Na Mac Barena je to až moc dobré. :D


Asi ho budu muset ještě zkusit. Napoprvé mně nezaujal a jediné co je na něm fajn je právě ta krabička.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod bigdragon » 20 bře. 2005, 16:55

Tabák je to super podle mého čerstvě povýšeného začátečnického mínění
a krabička, přemýšlel jsem jestli původní záměr nebyl použít ji jako humidor :) ale nezdá se že by dobře těsnila :(
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod archduke » 21 bře. 2005, 15:38

No, abych nezapomnel, tak ten Cube jsem 3ti den vyhodil. Z tech novych aromatickych od MB mne docela chutnal Golden Dice, ale tady je k mani jen v pytlicich, takze je velmi suchy az nepouzitelny.
Uživatelský avatar
archduke
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 678
Věk: 68
Registrován: 26 lis. 2004, 01:23
Bydliště: Hajovna u Lesa

Příspěvekod Fénix » 21 bře. 2005, 15:43

archduke píše:No, abych nezapomnel, tak ten Cube jsem 3ti den vyhodil. Z tech novych aromatickych od MB mne docela chutnal Golden Dice, ale tady je k mani jen v pytlicich, takze je velmi suchy az nepouzitelny.


navíc už se nevyrábí
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod archduke » 21 bře. 2005, 16:11

Fenix píše:
archduke píše:No, abych nezapomnel, tak ten Cube jsem 3ti den vyhodil. Z tech novych aromatickych od MB mne docela chutnal Golden Dice, ale tady je k mani jen v pytlicich, takze je velmi suchy az nepouzitelny.


navic uz se nevyrabi


no, to vysvetluje stari sacku, skoda, nebyl spatny
Uživatelský avatar
archduke
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 678
Věk: 68
Registrován: 26 lis. 2004, 01:23
Bydliště: Hajovna u Lesa

Příspěvekod Fénix » 04 dub. 2005, 13:39

Příspěvek přesunut:

Vojtěch Regazzo píše:Já jsem si tuto sobotu koupil novejsi tabak od Mac Barenu - CUBE.
Reknu Vam, ze je to pochoutka. Stoji ale 590Kc. Udelal jsem si radost.
Jiz leta kourim tabaky Peterson - Sunset Breeze, Savinelli - Black Cavendish nebo Nappa Valey. Tyto tabaky se daji kourit kazdy den.
To je muj nazor a zkusenost.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Cube

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 04 dub. 2005, 13:49

Tento tabacek je opravdu trida. Je sice drazzsi ) 590,- Kc ) ale musim rict, ze stoji za to.
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Fénix » 04 dub. 2005, 13:52

Příspěvek přesunut:

Vojtěch Regazzo píše:Já jsem si tento tabak koupil tuto sobotu a musim rict, ze je opravdu vyborny. Pro ty, kteri maji radi jemnejsi tabaky, tak doporucuji. Ti kteri z Vas kouri latakii apod, tak si asi moc nepochutnate.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod piter » 14 črc. 2005, 18:06

Mam doma ze srazu vzorek tohoto tabaku a chystam se ho v nejblizsi dobe pripalit - docela jsem i zvedav protoze za syrova je to fakt sila (aromatictejsi MB jsem asi necitil). Jinak co se tyce baleni tak me docela prijemne potesilo jeho pomerne kvalitne vypadajici zpracovani (bohuzel vsak s nejvetsi pravdepodobnosti komplet plastove, pricemz ani sci-fi styl me na tabaku nejak neoslovuje). Cekal jsem vsak spise ubohou skorepinku a ono to naopak bylo docela pevne masivni.
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Ahrefs [Crawler] a 35 návštevníků