MB cube

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

MB cube

Příspěvekod Fénix » 01 lis. 2004, 12:23

Na stránkách MB je teď dlouhý článek o jejich novém tabáku cube:

http://mac-baren.com/sw2545.asp
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

CUBE

Příspěvekod bromden » 01 lis. 2004, 15:32

Mám dost velkou chuť ho vyzkoušet, ale šest kil takhle na blind fakt nedám... aby to nebylo něco jako MB OCh... nebo nedejbože ten jejich třešňák (sem jsem chtěl dát toho vrhajícího smajlíka, ale vzhledem k zážitku s jeho užitím v debatě o něm samém si ho jen představte...)

Asi si počkám až někde vysomruju vzorek 8) .
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Simon » 01 lis. 2004, 16:03

sila 1 od macbarena je jak kdyz budu chvilku tahat z prazdny fajfky ze ktery kourim cokoliv normalniho ... do toho 100% nejdu
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Re: CUBE

Příspěvekod Fénix » 01 lis. 2004, 16:38

bromden píše:Mám dost velkou chuť ho vyzkoušet, ale šest kil takhle na blind fakt nedám... aby to nebylo něco jako MB OCh... nebo nedejbože ten jejich třešňák (sem jsem chtěl dát toho vrhajícího smajlíka, ale vzhledem k zážitku s jeho užitím v debatě o něm samém si ho jen představte...)

Asi si počkám až někde vysomruju vzorek 8) .


Jestli myslíš novinku Cherry choice, tak to jsem koupil a od té doby zvracím :D
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: CUBE

Příspěvekod bromden » 01 lis. 2004, 16:54

Fénix píše:Jestli myslíš novinku Cherry choice, tak to jsem koupil a od té doby zvracím :D


Jo, ten... byl jsem žádán (stran mé lepší polovičky...) o třešňový tabák (sunset jí není dost nóbl...)...
Nechtěl jsem jít znovu do HD Cherry mild, tak jsem vzal od MB. Fuj tajks. Vztek bylo třeba léčit a tak šel. První tabák co šel do popelnice.
Btw. Po nedocenění sunsetu (stejně mi nechutná, chuť typu "vítejte v mléčném baru"... :? ) přivykám přítelkyni na střídání "vůni" Premier-NightCup-IrishOak-DarkTwist.
Hlavně čepeček je velmi oblíbený :lol:

Jinak, ty čísla od MB mě nějak nedojímají. NavyFlake má za 3, stejně jako DTW, kterej je tak dvakrát silnější. A srovnávat MixSB s NavyMix taky moc nesedí.
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod dix » 01 lis. 2004, 18:09

Suhlasim so Simonom aj keby to bol mozno prvy seriozny aromatik ktory by ma zaujal ta sila 1 sa neda...zacitis ze fajcis tabak len ak sa to nahodou rozmockuje.

dix co este nikdy nebol na Cube..
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod piter » 04 pro. 2004, 17:15

MB stupnice je k nicemu, protoze zadny jejich tabak neni tak silny, aby vubec nejakou potreboval. Trochu uzitecna je pokud se jedna o tabaky se silou "1" - to jasne znamena "Dej ruce pryc, nestoji za to" Nevim jak je to v pripade Cube, zda se jedna o slichtu stejneho razeni jako jakekoli "Choicy", ale uz kvuli toho si ji (jak vetsina ostatnich tady napsala) kupovat nebudu. Jinak co se tyce samotneho napadu - drevena sci-fi kostka - tak originalni to sice je, ovsem trochu nasilne a co se tyce me tak se to k tabaku silne nehodi, resp. nemam rad takove ty "MB modern" veci :? A navic - celkove mi to baleni se sackem uvnitr prijde jako neprakticke (udrzeni vlhkosti).
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 04 pro. 2004, 17:43

piter píše:MB stupnice je k nicemu, protoze zadny jejich tabak neni tak silny, aby vubec nejakou potreboval. Trochu uzitecna je pokud se jedna o tabaky se silou "1" - to jasne znamena "Dej ruce pryc, nestoji za to" Nevim jak je to v pripade Cube, zda se jedna o slichtu stejneho razeni jako jakekoli "Choicy", ale uz kvuli toho si ji (jak vetsina ostatnich tady napsala) kupovat nebudu. Jinak co se tyce samotneho napadu - drevena sci-fi kostka - tak originalni to sice je, ovsem trochu nasilne a co se tyce me tak se to k tabaku silne nehodi, resp. nemam rad takove ty "MB modern" veci :? A navic - celkove mi to baleni se sackem uvnitr prijde jako neprakticke (udrzeni vlhkosti).


Mě se ta kostka celkem líbila (viděl jsem ji na srazu), ne už tak ten sáček anebo jeho obsah :? Pokud jde o MB stupnici síly, vidíte, že žádný tabák nemá ani 4 ani 5, takže se ke "slabosti" sami hlásí (a to je jedna z věcí, která mi na MB vyhovuje)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod piter » 04 pro. 2004, 17:47

Fénix píše:Mě se ta kostka celkem líbila (viděl jsem ji na srazu), ne už tak ten sáček anebo jeho obsah :? Pokud jde o MB stupnici síly, vidíte, že žádný tabák nemá ani 4 ani 5, takže se ke "slabosti" sami hlásí (a to je jedna z věcí, která mi na MB vyhovuje)


Proc obsah? Co tam bylo? :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 04 pro. 2004, 18:10

piter píše:
Fénix píše:Mě se ta kostka celkem líbila (viděl jsem ji na srazu), ne už tak ten sáček anebo jeho obsah :? Pokud jde o MB stupnici síly, vidíte, že žádný tabák nemá ani 4 ani 5, takže se ke "slabosti" sami hlásí (a to je jedna z věcí, která mi na MB vyhovuje)


Proc obsah? Co tam bylo? :lol:


No nechci nikoho strašit, byl tam tabák :D
Jde o takový slušný aromatik, který mi ale chutí moc nesedl no a za tu cenu to holt není nic pro mě.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod piter » 04 pro. 2004, 18:14

trochu to rozved pokud muzes, jak bys ho charakterizoval? (pokud si jiz tak nekde neucinil)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Jirkak » 05 pro. 2004, 19:20

Je dobrý. Opravdu slabší (jde i v pohodě do plic :wink: ), ale mě chutná.
Má přítelkyně ho přirovnala ke kakaovému máslu (což už samo o sobě mnohé z vás jistě odradí :lol: )
Jirkak
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 40
Registrován: 16 srp. 2004, 20:07
Bydliště: Choceň

Příspěvekod Jirkak » 05 pro. 2004, 19:22

Jo, ještě jsem zapomněl, že v místnosti dlouho, krásně a docela rozpoznatelně voní.
Jirkak
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 40
Registrován: 16 srp. 2004, 20:07
Bydliště: Choceň

Příspěvekod Jirkak » 05 pro. 2004, 19:24

A ještě bych rád poděkoval tomu, kdo vzorek ze srazu dal Graveirovi a pak Graveirovi, že se o něj podělil a já ho mohl ochutnat :lol:
Jirkak
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 40
Registrován: 16 srp. 2004, 20:07
Bydliště: Choceň

Příspěvekod piter » 05 pro. 2004, 19:29

Jirkak píše:Je dobrý. Opravdu slabší (jde i v pohodě do plic :wink: ), ale mě chutná.
Má přítelkyně ho přirovnala ke kakaovému máslu (což už samo o sobě mnohé z vás jistě odradí :lol: )


Kdyby to opravdu chutnalo jako kakaove maslo tak by mi chutnal, jenze me predstavy o plne chuti mi MB u aromatiku se silou 1 asi nesplni :?
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Další

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků