Výroba dýmek - odkazy, suroviny, nápady .. - ARCHIV

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Renno » 20 bře. 2007, 14:38

basa333...pěkná dýmka....musím pochválit....jen bych možná trochu víc vylepšil tu linii, která tvoří předek dýmky...je to trochu s vlnovkou...nepřechází to úplně plynule....ale je to jen můj dojem:o)
Já nedávno dodělal další dýmku...zkoušel jsem nový rustik...vyšla z toho hrůza pro dědky...pak pošlu fotku :(
a v sobotu jsem vyvrtal kompletně novej platé špalek....svůj první.
tedy řeknu vám že takový nervy jsem neměl ani při prvním styku :lol: ...vyjde to, nevyjde...bude ta díra správná?
No naštěstí mi to vyšlo :lol: ...za týden ji dodělám a pak vyvěsím.
Jo a ještě k ohýbání...u silných náústků se mi osvědčilo nechat ohřát v elektrický troubě...celou dýmku na plechu s papírem.
Uživatelský avatar
Renno
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 797
Věk: 56
Registrován: 31 srp. 2004, 09:45
Bydliště: Krkonose -Trutnov

Příspěvekod basa333 » 20 bře. 2007, 14:50

Krhút píše:
basa333 píše:já bych se nesnažil za každou cenu rustikovat - raději bych tmavě mořil. pracujeme s přírodním materiálem a můžeme si to dovolit. ne každý kaz musí být za každou cenu zarustikovaný


Jestli myslíš tu dolní část , tak tam byla dutinka jak pecka z melounu , to se už zachránit nedalo , malé kazy jsem nechal , jak byly. Do tmava jsem nechtěl , protože by to zabilo ten přírodní pás na čele :oops:


... to se mi na jedné stalo taky, ale naštěstí ještě ve fázi, kdy jsem obrušoval hodně materiálu a šlo to celé pryč - to jsem si oddychl. to mi věř - byla by to bývala hrozná díra :twisted:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod basa333 » 20 bře. 2007, 14:54

to renno: s tou linií je to trochu dané tvarem - na bocích je lehounce vybraná, čímž dochází na přední straně v určitém úhlu k jakési nevyrovnané linii, ale když ji máš v ruce, je to v pořádku
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod Renno » 20 bře. 2007, 17:09

basa333 píše:to renno: s tou linií je to trochu dané tvarem - na bocích je lehounce vybraná, čímž dochází na přední straně v určitém úhlu k jakési nevyrovnané linii, ale když ji máš v ruce, je to v pořádku

tož to pak jó....už je mi to jasné....tož promin za rejpání :lol:
Uživatelský avatar
Renno
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 797
Věk: 56
Registrován: 31 srp. 2004, 09:45
Bydliště: Krkonose -Trutnov

Příspěvekod basa333 » 20 bře. 2007, 17:13

v pohodě :wink: - jen kritickými dotazy ostatních jsi nucen se zabývat věcmi, které bys jinak někdy rád odbyl mávnutím ruky nebo je zatlačil do podvědomí
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod piter » 20 bře. 2007, 20:01

Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků