TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod tifik » 14 lis. 2008, 18:54

basa333 píše:to jsem myslel tak, že byl strašně dobrej, ne tak silnej... :wink:


Teď už to neukecáš :P Právě jsem nacpal St. Bruno jen smotaný do chuchvalce do Hápovky a je to úplně jiné pokouření než na jemno rozemnutý. Hustý šťavnatý dým, hoří dobře.
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod tad » 14 lis. 2008, 19:09

Plánuju totok s SG čokoládou. Doposud jí krájím a následně ještě rozemnu a hoří to příjemně tak na tři sirky :lol:
Abych nebyl OT tak dneska celý den "podudákovávám". To výrazný aroma medu zmizelo po otevření krabičky a už je enem velmi, ale opravdu velmi příjemné. Napříště krabičku otevřu, zavřu a budu kouřit až druhý den.
Ovšem zítra se koná "ztráta pnnictví" co se Condora týče :smoke5: :smoke5: :smoke5: nějaké rady začínajícímu s Condorem???? :smoke6:
tad
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 200
Věk: 53
Registrován: 24 říj. 2008, 21:36
Bydliště: praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod jorgos » 14 lis. 2008, 19:40

Už jsem OK.Večeře slovenská zauděná slanina ,borovička R.JELINEK 45% potom EMP šmakoval.Už jsem zase sekáč. :mrgreen:
Uživatelský avatar
jorgos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2647
Věk: 53
Registrován: 28 zář. 2008, 18:37
Bydliště: Znojmo

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod Martin Pedain » 14 lis. 2008, 21:46

Po pondělním kouření Beraní Scottish mix jsem prubnul Davidoffího jmenovce. Tabák jsem nevážil, ani si nedělal iluze jak mi to bude krásně hořet, ale realita byla opačná, tedy až na nezdar se zapálením na čtyři sirky. Doma jsem si s tabáčkem hrál dobrých čtyřicet minut, poté následovala krutá padesátá minuta, kterou jsem překlenul přesunem do kavárny. Jelikož jsem v denním světle ztratil kontrolu nad uhlíkem, musel jsem pro jistotu bafat silněji což vzhledem k nízké teplotě způspobilo zamočkování a ke všemu mi zapadl uhlík, který se naštěstí povedlo dostat napovrch. A od této chvíle jsem si neskonale hrál s dýmkou, tedy až na pohledy okolo sedících lidí, kteří nechápali proč ten "magor" přes minutu čumí do kotle, který si zakrývá rukama, pak s dýmkou houpe nahoru a dolů, hraje si s ní jak malé dítě s letadélkem a cestou na toaletu furt čumí do kotle. Ze zajímavosti jsem změřil čas, po který sleduji uhlík a tuším, že maximum se pohybovalo ke dvoum minutám a průměr byl okolo třiceti vteřin. Ten tabák si neskonale dlouze udržoval uhlík malých rozměrů a neměl problémy s jeho obnovením po jednom či tří potáhnutí. Stalo se, že jsem musel ještě třikrát připalovat, než jsem usoudil, že je konec.

Je možné, že jsem takto kouřil déle než 80 minut. Velmi hrubý odhad doby, po kterou jsem dýmku kouřil, tipuji na 2:45. Příjemným faktem je, že tabák chutnal po celou dobu jako na počátku kouření, nastal pouze jediný okamžik, kdy zhořkl, a to tehdy když jsem musel lovit uhlík. O močce a rozpálení dýmky taktéž není řeč.

A vvvovotom to je?
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod Krhút » 14 lis. 2008, 22:16

tad píše:Plánuju totok s SG čokoládou. Doposud jí krájím a následně ještě rozemnu a hoří to příjemně tak na tři sirky :lol:
Abych nebyl OT tak dneska celý den "podudákovávám". To výrazný aroma medu zmizelo po otevření krabičky a už je enem velmi, ale opravdu velmi příjemné. Napříště krabičku otevřu, zavřu a budu kouřit až druhý den.
Ovšem zítra se koná "ztráta pnnictví" co se Condora týče :smoke5: :smoke5: :smoke5: nějaké rady začínajícímu s Condorem???? :smoke6:

Rada ke Condoru ? Snad jen se připrav na to , že budeš mít pár hodin pocit , že jsi vypil flašku Jaru.( ale o tom condor je ) :wink:
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 56
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod Drnda » 14 lis. 2008, 22:42

BATRACHOS píše:
No to je nějaký mor nebo co !? :pray:

Už těm čerešním propadl Copajda, basa si zakoketoval, teď Ty ... Je to nakažlivé?
(Mně taky dost zachutnaly, když jsem si od Copatýho bral vzorek)

A opomenul jsem muňkové baňání, tedy: SG Navy z bullHápa a zelený Caledonian z Barontini "šufánku".


:D :D :D No musím uznat, že když jsem k tomu poprvé čichl, byl to pro mě celkem šok a přišlo mi to jako dost velký úlet ale během kotlíku mě ten tabáček dostal - asi nebude úplnou stálicí ale to jak mění chutě podle stylu tahání mě okouzlilo. A navíc ta příjemná síla a plnost - prostě parádní relaxační tabáček, i červené víno k němu krásně sedlo.
Zítra odjíždím na první letošní lyžovačku, takže kromě SH, Dav. MF si třešničky rozhodně beru sebou a budu je intenzivně studovat při pohledu na zasněžené alpské velikány.
Uživatelský avatar
Drnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1468
Věk: 48
Registrován: 22 led. 2008, 21:07
Bydliště: Praha, ČM

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod Kamzik » 15 lis. 2008, 00:43

Právě jsem se vrátil z hospody, kde jsem k černému kozlu dal v premiéře kotlík GH Balkan Mixture. Pro mne zajímavá kombinace latakiové chuti s kendalskou mýdlovitostí / květinovitostí. Moc mi chutnal a ihned si jej přidávám do kategorie "podzimních tabáků". Asi se stane mou druhou latakiovou stálicí (po Commonwealthu) - takže mu budu muset opatřit nějakou dýmku, ó to jsou mi starosti :-)

Nadto mi po vůni připadá, že by ho nekuřácké okolí mohlo snášet o trochu lépe než jiné latakiové směsi. Hned zítra si hodlám vyzkoušet, jestli to není jen můj dojem (resp. projekce).
Uživatelský avatar
Kamzik
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 195
Věk: 40
Registrován: 24 zář. 2008, 23:57
Bydliště: Praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod SHELL :-7 » 15 lis. 2008, 10:06

Vecer Peterson Old Dublin, MB Vanilla, dnes rano SG Perfection... mnam
Uživatelský avatar
SHELL :-7
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 45
Věk: 54
Registrován: 24 črc. 2004, 00:04
Bydliště: Bratislava

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod JardaS » 15 lis. 2008, 14:03

Dnes po ránu ke kafi Key Largo od GLP . Směs ve složení V+O +Cyperská L . Přidán je i doutníkový list . Moc prima smetanová chuť :ok: . Je to taková jemnější a kulatější varianta Robusta . Toto určiTě můžu . Při vaření oběda pak Onyx od Schurchu . Kruci , zase jsem se dostal do L variací . :D :puffy:
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod jorgos » 15 lis. 2008, 14:36

JardaS píše:Dnes po ránu ke kafi Key Largo od GLP . Směs ve složení V+O +Cyperská L . Přidán je i doutníkový list . Moc prima smetanová chuť :ok: . Je to taková jemnější a kulatější varianta Robusta . Toto určiTě můžu . Při vaření oběda pak Onyx od Schurchu . Kruci , zase jsem se dostal do L variací . :D :puffy:

Nehledáte pane podnájemníka. :D :mrgreen: .To byl žert.Takové dobroty bych taky bral.Jinak dnes po obědě ERINMORE MIX. :puffy:
Uživatelský avatar
jorgos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2647
Věk: 53
Registrován: 28 zář. 2008, 18:37
Bydliště: Znojmo

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod Juri » 15 lis. 2008, 14:37

Tak víkendová poobídková siesta v podobě kávy a GH Dark Plug....skutečně přírodní, plná a opravdová tabáková chuť. Pozoruji jen drobný nedostatek a to, že je třeba hodně hlídat teplotu, hoří až příliš bezproblémově...možná mám jen trcha více vyschlou várku..uvidíme přiště :ok:
Juri
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1540
Registrován: 26 kvě. 2008, 22:33

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod Sobpeta » 15 lis. 2008, 16:45

HOW a totálně jsem si ho oblíbil. :puffy:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod Stano » 15 lis. 2008, 19:33

včera walnut flake a dnes po obede Cannon plug a neskôr večer skúsim dnes zakúpený brown no 4.
Uživatelský avatar
Stano
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 749
Věk: 47
Registrován: 10 dub. 2008, 19:07
Bydliště: Púchov

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod Sobpeta » 15 lis. 2008, 20:11

Jsem to ale...Nacpal jsem si IO co jsem dnes koupil imylem do dýmky na aromatiku(Vanillla Loose Cut).Ale dobrý,když nepočítám,že jsem tam tu vanilku cítil a pořád ještě trochu cítím.Nic nechám to tak,na tu vanilku mám ještě jednu dýmku tak snad to časem překouřím.Pletu si to jako kdybych těch dýmek měl 100 ach jo :|
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod Stano » 15 lis. 2008, 20:34

:arrow: Sobpeta
ja si myslím, že si podvedome siahol po fajke, ktorá ti viac vyhovuje, alebo z ktorej si doteraz viac fajčil.
Aby som nebol uplne :ot:
No.4 mi akosi nie a nie horieť.(sacrebleau, čo to s ním je? veď ako azbest to nevyzeralo) očakával som to, ale že to je až takéto....
Uživatelský avatar
Stano
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 749
Věk: 47
Registrován: 10 dub. 2008, 19:07
Bydliště: Púchov

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 návštevníků


cron