MASTURBACE...

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Re: MASTURBACE...

Příspěvekod Pistacik » 08 pro. 2008, 11:58

klasik51 píše:Proč dočasný ban, napořád :!:
jestli se o těchto věcech píše v Reflexu, nebo kde to říkal, tak ať to píše tam, mě když to bude zajímat, tak si to tam taky najdu, ale tady to nemá co dělat, jeho příspěvky stejně byli daleko od tématu. A o tom, že mu někdo posílal pochvalné SZ silně pochybuju. Řekl by jsem, že si tady léčil svoje mindráky.
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Re: MASTURBACE...

Příspěvekod Pistacik » 08 pro. 2008, 23:57

Mike Hill píše:... príliš mnoho demokracie škodí. Je to smutné že dospelý a vekovo zrelý chlap, nevie pochopiť kde sú hranice. A najhoršie na tom je, že nieje z prvých ani posledný. :(
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Re: MASTURBACE...

Příspěvekod Fénix » 10 pro. 2008, 11:30

Ještě kdyby se někdo divil proč korytnačka nemá ban ale deaktivovaný účet - bylo to na vlastní žádost

Dobrý den, omlouvám se, ale vzhledem k nedemokratičnosti a hlavně POKRYTECTVÍ a pro mě zcela nepochopitelnému důvodu, ze kterého jsem byl na dýmka netu zabanován, ukončuji své aktivní „členství“ na dýmka netu a zároveň slibuji, že založím nový dymka net ve své vlastní režii, který se stane konkurenčním pro stávající web a zde nechám a dám prostor všem, kteří vyjádří svůj vlastní názor na jakékoliv téma, které nebude v rozporu se zákonem …..Tak jak jsem učinil já a k tmu mi dopomáhej Bůh. AMEN
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků