Ruším velkou sbírku

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Re: Ruším velkou sbírku

Příspěvekod caladan » 18 pro. 2008, 17:43

Vážený pane.
Nestačí li Vám vysvětlení které je o příspěvek výše, pak doporučuji navštívit očního lékaře. :wink: . Nic ve zlém, jen mne to pobavilo.
Mack píše:no, že někdo ruší sbírku kvalitních cca 200 dýmek z jakýchkoli důvodů ( zdravotních, finančních, rodinných etc ) může být pochopitelné a pro dotyčného možno smutné...
zřejmě ten dotyčný není žádný teenanger už v tom, že tato sbírka musela vznikat nějakou dobu a jistě vyžádala nemalé finanční prostředky......
jenomže v jeho nynějších letech si dát do mailu jméno Josef Mengele asi bohužel napovídá o jistém duševním pohnutí v šestinedělí ...(jak by asi řekl klasik J. Hašek).... :wink:
caladan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 10
Registrován: 22 říj. 2008, 15:35

Re: Ruším velkou sbírku

Příspěvekod Pistacik » 18 pro. 2008, 18:04

Takze dobre, ponuku by sme mali, ale caladan by nám ešte asi mal prezradiť svoje očakávania čo sa týka ceny. Asi jednotlivo po fajkách, pretože vzhľadom na rozsah ponuky nemá zmysel uvádzať približný cenový rozsah. Videl by som to tak, že vzhľadom na to, že handrkovať sa tu nebudeme a žiadnu aukciu tu tiež nebudeme usporiadávať, tak cenu určuje predávajúci. Schovávať to po mailoch tiež veľmi nemá význam... Inak dopadneme ako s doble-manom a nebudeme si asi úplne dôverovať.

Čo tak začať číslom 21, 32, 36 a 42? :mrgreen:

Inak budem musieť odporúčať ebay.com alebo aukro.cz. :-)

Peace. :wink:
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Re: Ruším velkou sbírku

Příspěvekod caladan » 18 pro. 2008, 18:22

Pistacik píše:Takze dobre, ponuku by sme mali, ale caladan by nám ešte asi mal prezradiť svoje očakávania čo sa týka ceny. Asi jednotlivo po fajkách, pretože vzhľadom na rozsah ponuky nemá zmysel uvádzať približný cenový rozsah. Videl by som to tak, že vzhľadom na to, že handrkovať sa tu nebudeme a žiadnu aukciu tu tiež nebudeme usporiadávať, tak cenu určuje predávajúci. Schovávať to po mailoch tiež veľmi nemá význam... Inak dopadneme ako s doble-manom a nebudeme si asi úplne dôverovať.

Čo tak začať číslom 21, 32, 36 a 42? :mrgreen:

Inak budem musieť odporúčať ebay.com alebo aukro.cz. :-)

Peace. :wink:

má li někdo o dýmku zájem, ozve se mi a dostane odpověď. nechci aby se tu zbytečně debatovalo o tom, je li to hodně nebo málo a tak.zrovna ty jsi asi ten který by to začal rozebírat a to mi připadá zbytečné. Pár dýmek už je pryč k velké spokojenosti všech zůčastněných. a věř že jsem dneska jednu dokonce daroval. chci vědět kde skončí a cenu podle toho upravuji. stačí toto vysvětlení???? :wink: nic ve zlém, ale ty jsi pěkný rýpálek! :D :-)
caladan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 10
Registrován: 22 říj. 2008, 15:35

Re: Ruším velkou sbírku

Příspěvekod Old Bob » 18 pro. 2008, 22:19

Jelikož jsu jen slabý tvor neodolal jsem a porušil slib a daroval si pod stomeček jednoho modrého Mauricia č.42 :wink:
Jinak prodejce není žádný "double mann" vice se dočtete třeba zde http://www.volny.cz/caladan/uvod.htm
Uživatelský avatar
Old Bob
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2234
Věk: 12
Registrován: 10 kvě. 2008, 08:23

Re: Ruším velkou sbírku

Příspěvekod Cifro » 19 pro. 2008, 09:40

caladan píše: má li někdo o dýmku zájem, ozve se mi a dostane odpověď. nechci aby se tu zbytečně debatovalo o tom, je li to hodně nebo málo a tak.zrovna ty jsi asi ten který by to začal rozebírat a to mi připadá zbytečné. Pár dýmek už je pryč k velké spokojenosti všech zůčastněných. a věř že jsem dneska jednu dokonce daroval. chci vědět kde skončí a cenu podle toho upravuji. stačí toto vysvětlení???? :wink: nic ve zlém, ale ty jsi pěkný rýpálek! :D :-)


Môj, emóciami zdeformovaný, názor na túto vec: Pokiaľ sa naďalej hodláš baviť s ľuďmi v tomto tóne, strč si svoje fajky tupším koncom do prdele.
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Re: Ruším velkou sbírku

Příspěvekod Pistacik » 19 pro. 2008, 09:59

Komu to nejde a má záujem o foto fajok, nech mi napíše SZ. Tí čo nemajú záujem, nech sa zdržia komentára. 8)
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Re: Ruším velkou sbírku

Příspěvekod Cifro » 19 pro. 2008, 10:03

Ospravedlňujem sa :oops:
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Re: Ruším velkou sbírku

Příspěvekod Nick » 19 pro. 2008, 13:15

Proc se tady ze vsecho dela veda :?: Kdo ma zajem o fajky pro nenapise prodejci majl na konkretni kusy a tem mu odpovi za kolik je prodava./jako odpovedel me/Pak je na jeho uvazeni jestli chce nebo nechce/no majl od mengeleho neni nejlepsi uvod do obchodovani a serioznosti :roll: /
Uživatelský avatar
Nick
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1065
Věk: 49
Registrován: 02 srp. 2004, 09:13
Bydliště: Vsetín

Re: Ruším velkou sbírku

Příspěvekod caladan » 19 pro. 2008, 14:24

tak jsem to už mnohokrát zkoušel, a ty fotky běhají naprosto v pohodě. takže má li někdo problém, tak opravdu nevím. a mohu li poprosit, lidi važte trošku slova, jsem slušný člověk stejně jako vy, možná recesista, ale kdo se se mnou setkal nebo se mnou obchodoval vám potvrdí že je vše naprosto v pořádku. Přeji Vám všem krásné Vánoce.

a díky Martin
caladan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 10
Registrován: 22 říj. 2008, 15:35

Re: Ruším velkou sbírku

Příspěvekod Fénix » 21 pro. 2008, 15:07

caladan: dostal jsi, díky svému renomé, na tomto nekomerčním portálu reklamní prostor, jaký by dostal málokdo. Tudíž ale prosím o odpovídají dávku slušnosti především při komunikaci se správci Fora. Děkuji :puffy:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Ruším velkou sbírku

Příspěvekod mauricius » 22 srp. 2009, 14:54

uz je to nejaka doba co bola tato ponuka vypisana, ale nasiel som ju az teraz a neda mi nereagovat :)
zial nechce mi odoslat ziaden mail na cavadan@volny.cz mohol by som poziadat bud cavadana, alebo niekoho kto ho pozna o nejaky kontakt? mail, telefon ...

dakujem
mauricius
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 22 srp. 2009, 14:50

Re: Ruším velkou sbírku

Příspěvekod Pistacik » 23 srp. 2009, 08:34

mauricius píše:uz je to nejaka doba co bola tato ponuka vypisana, ale nasiel som ju az teraz a neda mi nereagovat :)
zial nechce mi odoslat ziaden mail na cavadan@volny.cz mohol by som poziadat bud cavadana, alebo niekoho kto ho pozna o nejaky kontakt? mail, telefon ...

dakujem


To asi bude tým, že užívateľ sa nevolá cavadan, ale caladan, rovnko aj mail je caladan@... Inak mu skús napísať SZ.
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Re: Ruším velkou sbírku

Příspěvekod mauricius » 23 srp. 2009, 09:45

a to som sa kontroloval ci som to napisal spravne asi tri krat :) niekedy to proste nejde, skusim tu sz, dakujem
mauricius
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 22 srp. 2009, 14:50

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků