TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Mike Hill » 16 úno. 2009, 17:51

BATRACHOS píše:Miku, z toho dedukuji dvě věci:

1. Máš teď už snad výhradně noční . :roll:
2. Přece jen Jsi upír, i když to maskuješ tím mlékem! :P

Nočné som mal výnimočne len dva dni. Včera som si dal z chuti poriadne silné caffe večer a nejak som to nevedel ubrzdiť po pol noci tak som siahol po IFe.

S mytologických bytostí ma najlepšie charakterizuje faun. Dýmající faun...
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod vědec » 16 úno. 2009, 19:17

St. Bruno a Mogano...dobré to bylo
Uživatelský avatar
vědec
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1015
Věk: 56
Registrován: 26 lis. 2007, 20:57
Bydliště: Nymburk

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Hades » 16 úno. 2009, 21:31

Mike Hill píše:Tvoj nick je adekvátny ku Tvojej nikotínovej rezistencii. Nech si chutnat. :smoke6:


nevím jak můj Nick, ale jsem nikotinový závislák :P

basa333 píše:rádo se stalo. já dám SGNF asi taky vlastní dýmku, už o tom delší dobu přemýšlím. ten tabák je výborný, snesu ho ve větším kotli i bez alkoholu, opravdu mi hodně chutná a už se k němu delší dobu vracím, takže jsou vlastně všechny předpoklady splněny.


BATRACHOS píše:A dobře děláš - pro mne jeden z tabáků, u kterého to je opravdu strašně znát. Neboli nutně musí mít vlastní dýmku.


Tome, jak píše BATRACHOS, SGNF je také jeden z mých oblíbených a přece si nebudu jeho chuť přebíjet něčím jiným. BTW, kdybys chtěl "mustr" na tu faju, tak ti ji klidně půjčím na ukázku :mrgreen:
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 66
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Nevill » 17 úno. 2009, 00:38

Dnes to zas byl příjemný sraz Prasklé muňky, nejdřív jsem si nacpal Black Frigate do Dunhillky, posléze malý kotlík Condora do Petersonky 03, následovala soutěžní Rattrayova sedmička s petrohradské soutěžky a na závěr jsem si nacpal ještě vzorek od Jakuba do pěnovky, měl to snad být Synjeco's Balkan, ale nějak nám to všem přišlo jako něco úplně jiného, budem to ještě muset podrobit dalšímu zkoumání... :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod tad » 17 úno. 2009, 00:58

Nevill píše:Dnes to zas byl příjemný sraz Prasklé muňky, nejdřív jsem si nacpal Black Frigate do Dunhillky, posléze malý kotlík Condora do Petersonky 03, následovala soutěžní Rattrayova sedmička s petrohradské soutěžky a na závěr jsem si nacpal ještě vzorek od Jakuba do pěnovky, měl to snad být Synjeco's Balkan, ale nějak nám to všem přišlo jako něco úplně jiného, budem to ještě muset podrobit dalšímu zkoumání... :puffy:


Tichá závist! Celej den v procesu, kterej se snad už blíží ku konci. Tak skrz něj alespoň drobně Old Gowrie a Hala a nynčko dokuřuju kotlík St James Flake od SG. Je to takovej noční favorit :D a na úplnej zavěr plánuju MB Solent do zakuřované "whitky" od Jeana u které jsem si řekl, že jiný tabák neokusí :P
tad
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 200
Věk: 53
Registrován: 24 říj. 2008, 21:36
Bydliště: praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Mike Hill » 17 úno. 2009, 04:14

Dnes som mal v pláne FVF, ale keď som zistil, že som ho zabudol doma, tak som napchal plný kotol kalabašky Conistonom. Nikotín ma nezrovnal ani trošku a slinu som mal stále, tak som za chvíľu napchl opäť plný kotol kalabašky, tentokrát Erinmore mix. Nechcem nikomu kaziť chuť, ale ako zisťujem, tak tento tabak mi vôbec nesadne a nejak ma prešla chuť s ním ďalej experimentovať. Dám ešte šancu v budúcnosti Erinfláku, ale moc si od toho nesľubujem. :smoke3:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod tifik » 17 úno. 2009, 07:42

Včera jen testovací vložkovka GH Exclusive black cherry, není ani tak sladký, ale oproti SG tam chybí taková ta čerstvá složka ve vůni i chuti, je kulatější, jako by podbarvená karamelem nebo čím, asi jako třešně v sirupu. Nic pro mě, finde ich :wink: Vzhledově je téměř stejný jako jeho varianta od SG.
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod basa333 » 17 úno. 2009, 08:15

já měl včera hnědého condora (nějak mi moc nejel, asi byl moc suchý), potom nightcap, soutěžního 7 reserve (díky, neville, i přes soutěž jsem si pošmákl) a nakonec bxx, který byl jako obvykle fantastický.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Copatej » 17 úno. 2009, 09:33

Jj včera byl nějaký kondoří slet. Já zažehnul s chutí zeleného Condor original RR, potom St Bruno, následovala soutěž Rattrays 7 reserve a posléze už nezbýval čas, tak doutníček. (za soutěžní "chutný" tabák a doutníček patří mé veliké díky Nevillovi)
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Drnda » 17 úno. 2009, 10:30

Já včerejší příjemné posezení na muňce vyplnil s Davidoff Flake Medailons z Hardyovky- každým kotlíkem lepší, ta P složka je excelentní, následovala stálice repertoáru SH z Donegalu a na závěr latakiový dojezd ve formě soutěžní sedmičky (samozřejmě Petrohradka) - díky Nevile a mlsacího SGNF ze Stanislavky. Večer s dýmkou jak má být.
Uživatelský avatar
Drnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1468
Věk: 48
Registrován: 22 led. 2008, 21:07
Bydliště: Praha, ČM

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod kovářskej » 17 úno. 2009, 10:41

Včera navečer změna plánu, nacpal jsem Artisans do buldočka od Hoduly a čadil tři hodiny u kamen :puffy:
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2920
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod BATRACHOS » 17 úno. 2009, 12:27

tifik píše:Včera jen testovací vložkovka GH Exclusive black cherry, není ani tak sladký, ale oproti SG tam chybí taková ta čerstvá složka ve vůni i chuti, je kulatější, jako by podbarvená karamelem nebo čím, asi jako třešně v sirupu. Nic pro mě, finde ich :wink: Vzhledově je téměř stejný jako jeho varianta od SG.


Daniel?
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod tifik » 17 úno. 2009, 13:03

BATRACHOS píše:
Daniel?


Yes boy :wink:
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Juri » 17 úno. 2009, 23:24

Nějak mě zlobí poslední dny nachlazení, tak ani není moc chuti na dýmku :( Dnes k večeru jsem ale neodolal a nacpal St. Bruno flák.....celkem to ušlo, ale není to stále "ono" :( Uvidíme zítra :roll:
Juri
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1540
Registrován: 26 kvě. 2008, 22:33

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Sobpeta » 18 úno. 2009, 00:29

V tuto pozdní hodinu jsem si zapálil GH Balkan Mixture. Těšil jsem se na něj v práci celé odpoledne a konečně jsem se dočkal. Parádní latakie. :puffy:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků