TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Victorius » 18 úno. 2009, 01:13

Pěkné pozdravení, je to trochu OT, ale příjde mi menší zlo napsat to sem, než kvůli tomu zakládat nový thread. Pokuřuju si Mac Baren Mixture Scottish Blend, ale moc mi nešmakuje, nemám tuhle firmu rád, neumím nikdy dobře nacpat. Nevzal by si ji nějaký Pražák dobrovolně do opatrovnictví? Mám před dvěma týdny načatou tobolku, ze které jsem si nacpal třikrát. Jako protinaturálii bych rád ochutnal trochu tabáku od jiné firmy. Nemám totiž páru, co si pořídit za tabák. Chutnaly mi aromatiky od Alsba, ale chtěl bych zkusit něco jiného. Jsem dost začátečník, takže přehled v tabácích nemám. Tak co, chcete ho? :)
Uživatelský avatar
Victorius
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 13
Věk: 35
Registrován: 14 srp. 2008, 15:37
Bydliště: Bruntál/Praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod tad » 18 úno. 2009, 02:16

Krom MB Dark Twist z Basovi hukovky/kůrovky :D /a to bylo věru: lahoda, pohoda, ňamka a ňamina převeliká :ok: díky Baso opětovně a nikoli ne naposled; tak jsem si následně drobně dopřál sladkosti Larsena výročního - takováta "bronzová" krabička připomínající tabák ... prý ... :lol: . Následoval Bull Eye - aby nevyschnul :D - a nynčko noční SG čokoláda, jen tak jeden a půl plátku před spaním. Byl to věru dobrý den! Dík za každej takovej další :D
tad
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 200
Věk: 53
Registrován: 24 říj. 2008, 21:36
Bydliště: praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod basa333 » 18 úno. 2009, 07:44

Victorius píše: Mac Baren Mixture Scottish Blend ... Chutnaly mi aromatiky od Alsba, ale chtěl bych zkusit něco jiného. Jsem dost začátečník, takže přehled v tabácích nemám. Tak co, chcete ho? :)


ahoj, určitě ho bez problémů za něco vyměníš - jestli chceš, mohu ti za něj sám nabídnout třeba borkum riff genuine tobacco. pro tyto účely je ale vyhrazeno speciální vlákno. mysli na to prosím příště

viewforum.php?f=5

jo a abych nebyl jen úřední :wink: , tak včera jsem měl večer cob plug. byla to směska odřezků od krájení ze dna krabičky, takže trochu proschlá a hořelo to suprově.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Jtt » 18 úno. 2009, 08:07

:arrow: Victorius: Jak už ti psal basa333. Existuje speciální vlákno pro výměny tabáků apod. Je to kulový blesk. Už ti ale nenapsal, že musíš být člen pipE-clubu. Jinak se tam nedostaneš. Proto jsi nejspíše o existenci něčeho takového ani nevěděl.
Jtt
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1001
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2006, 13:32
Bydliště: Ostrava

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod basa333 » 18 úno. 2009, 08:08

to jtt: díky, po ránu jsem ještě poloslepý :oops:

to victorius: napiš si fénixovi o udělení členství v pipE-clubu, pak se dostaneš i do kuloblesku
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod bigdragon » 18 úno. 2009, 08:36

Jtt píše::arrow: Victorius: Jak už ti psal basa333. Existuje speciální vlákno pro výměny tabáků apod. Je to kulový blesk. Už ti ale nenapsal, že musíš být člen pipE-clubu. Jinak se tam nedostaneš. Proto jsi nejspíše o existenci něčeho takového ani nevěděl.

no jo jenže existuje i "reklamátor" tedy vlákno nabídka a poptávka kam se dostane :wink:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod beda » 18 úno. 2009, 11:18

Dnes brzy ráno, když už odtelené kravky byly podojené, odrostlá telata nakrmená, boudičky vykydané a čerstrvě podestlané, tak jsem zapálil kotel MB Dark Twist a k tomu popíjel černej čaj s mlékem. Jen tak jsem se brouzdal kravínem, nikdo mne nebuzeroval a byla fakt pohoda.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Victorius » 18 úno. 2009, 13:40

basa333 píše:jestli chceš, mohu ti za něj sám nabídnout třeba borkum riff genuine tobacco

Účastníte se pražských klubových hospůdek? Zastavil bych se na chvilku, stačí mi na ochutnávku, ať si nekoupím zase něco, co neumím ani nacpat :-)
bigdragon: když tam nebyl žádný načatý topic o tabáku, ale jsem poučen, příště tam, omlouvám se. Nebo možná už příště budu v PipeClubu :-)
Uživatelský avatar
Victorius
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 13
Věk: 35
Registrován: 14 srp. 2008, 15:37
Bydliště: Bruntál/Praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Nevill » 18 úno. 2009, 13:52

Victorius píše:Účastníte se pražských klubových hospůdek? Zastavil bych se na chvilku, stačí mi na ochutnávku, ať si nekoupím zase něco, co neumím ani nacpat :-)
bigdragon: když tam nebyl žádný načatý topic o tabáku, ale jsem poučen, příště tam, omlouvám se. Nebo možná už příště budu v PipeClubu :-)


jistě, až budeš členem pipE-clubu, podívej se sem... viewtopic.php?f=7&t=1863&start=675 :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod pepson » 18 úno. 2009, 13:55

Včera jeden a pol hodiny boží SG BF z Hodulovky :smoke5: a dnes Hal z Petersonky.Ten Hal mi dosť hicuje,fajka je horúca a pritom ťahám pomaly-k bublaniu nedochádza :shock: Možno je moc suchý :think: Vrátim sa ku starému Gowriemu.
Uživatelský avatar
pepson
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2239
Věk: 49
Registrován: 13 pro. 2008, 19:06
Bydliště: Prievidza

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Faethor » 18 úno. 2009, 15:39

Dnes po ránu Stonehaven, po obědě hezky vyškrábat zbytky Balkan Sobranie z humidoru....yum yum:)
Uživatelský avatar
Faethor
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 408
Věk: 41
Registrován: 26 říj. 2006, 21:20
Bydliště: Praha- Řepy

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Doktor » 18 úno. 2009, 19:52

Dnes jsem si po delší době zapálil UF. A musím říct, že jsem si proti očekávání náramě pochutnal. Skvělá delikátní plná chuť s lehkým nádechem oříšků a čokolády. V určitých fázích jsem cítil i onu proklamovanou lékořici... U tohoto tabáku určitě velmi záleží na jeho správné vlhkosti a obzvláště pomalém kouření. Jinak je jeho kouření spíš boj. A myslím, že právě nízká vlhkost byla příčinou mých nepříliš pozitivních zkušeností z dřívějška. Stačilo dovlhčit a paráda! :puffy:
Uživatelský avatar
Doktor
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 20
Věk: 39
Registrován: 06 úno. 2009, 21:12
Bydliště: Praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Nevill » 18 úno. 2009, 20:30

Včera mi nějak nebylo dobře a da jsem sil s kouřením dýmky pauzu, ale dnes v podvečer už bylo lépe, tak jsem si skočil k nám do hospody na pivo a dal jsem si nejdřív kotel Hala z SJ Leonardo a posléze ještě Royal Yacht z Dunhillky, obojí báječné... :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Juri » 18 úno. 2009, 21:06

Choroba nějak neustupuje dle mých představ.....právě jsme zažehnul Key Largo a k tomu káva....celkem to ujde, ale není to ještě ono....uvidíme další den :smoke5:
Juri
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1540
Registrován: 26 kvě. 2008, 22:33

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod jorgos » 18 úno. 2009, 21:16

Dnes večer jsem si pochutnal na MB Mix.k tomu černý čaj s kapkou rumu.Pohodička,která na chvíli zastaví čas. :ok:
Uživatelský avatar
jorgos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2647
Věk: 53
Registrován: 28 zář. 2008, 18:37
Bydliště: Znojmo

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků