TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Juri » 13 kvě. 2009, 20:46

Poslední dny ve znamení SG Perfection....velmi chutný to tabáček :-) Ovšem nemůžu si pomoci, ale koupený tady mi v porovnání s tím od Daniela připadá nějaký mdlý a málo výrazný. No jinak si právě pochutnávám dnes již na druhém kotlíku této dobroty - k tomu sklenka vynikající skotské Glenmorangie :smoke5: parádní to kombinace...
Juri
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1540
Registrován: 26 kvě. 2008, 22:33

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Hades » 13 kvě. 2009, 21:04

po obědě FVF, po sportovním odpoledni UF, a teď si pochutnávám na "lolití směsce" (trocha V No.1, trocha BXX a špetka Perique (už se rozležela a začíná být chutná...)). K tomu plnotučný Budvar.
Docela pěkný den :ok:
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 65
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod basa333 » 13 kvě. 2009, 21:08

já měl v dílně 2 kotle brackena. dneska mi to nějak nešlo od ruky, jestli je to tím 13. :think:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod beda » 13 kvě. 2009, 21:52

Buď v poho Tome, mě to taky nešlo. Telila se kráva a to tele mi chcíplo před očima. Napůl tady a napůl tam a ta kráva netlačila, jen ho tou svou kundou skřípla tak, že párkrát zabečelo, zamrkalo a ven se dostalo až bezvládný, bez života. Jsem celej namoženej a nataženej, jak jsem to rval, ale zbytečně. Aspoň ten Staškůw London byl jakžtakž a teď si jdu dát Stařenu bez :twisted:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod jossi » 13 kvě. 2009, 22:09

Dnes som skusil Old Dublin, a jelikoz zachutnal, dal som aj druhy kotlik, ten uz aj v spojeni s tulamorkou... pekne som si posedel a pocital ebook z PDAcka.
Uživatelský avatar
jossi
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 176
Věk: 47
Registrován: 01 bře. 2008, 00:25
Bydliště: Trenčín, Slovensko

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod basa333 » 14 kvě. 2009, 05:00

beda píše:Buď v poho Tome, mě to taky nešlo. Telila se kráva a to tele mi chcíplo před očima. Napůl tady a napůl tam a ta kráva netlačila, jen ho tou svou kundou skřípla tak, že párkrát zabečelo, zamrkalo a ven se dostalo až bezvládný, bez života.


ty jo... :( tohle bych špatně vydejchával, jsem na zvířata strašnej měkota a asi bych to obrečel nebo tak něco (já vím, v kravíně je to jiná). já dělal nové fajky a nejdřív jsem zničil jeden náustek a pak jsem zase v novém při práci na soustruhu utrhl čep. aspoň ten bracken že byl vynikající :wink:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod beda » 14 kvě. 2009, 10:04

Sice jsem nebrečel, ale nasranej jsem byl dost. Byla to taky moje chyba, kdybych mu převázal rychle pásma od kotníků nad kolena, tak bych ho tou pákou vytáhl, ale docvaklo mi to až dnes. Ono to bylo veliký hovado a ty jsou potom stejně často k ničemu, nemaj se moc k životu, blbě pijou a hned se na ně chytaj nemoci, ale když se povedou, tak jsou nádherný. Prostě plyšáci. Odpoledne chystám Squadrona a večer Commonwealth, včera jsem se ožral, dneska ráno zaspal a tak jsem trochu nestíhal.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod šnek » 14 kvě. 2009, 12:44

Úplně si vzpomínám na časy když jsem zootechničil, porodník jsem byl dobrý, když bylo třeba srovnat tele v krávě volal si mě i doktor, protože jsem měl ty správné "gynekologické" ruce a ne medvědí pracky jako on... ale taky se to někdy nepovedlo a bylo to vzteku.... Já si včera večer po práci krátil čekání na noční autobus Budvarem a Brackenem z Bejčkovky . Dnes mám nacpaného Sama a večer nacpu Marlina do jednoho Basova macíka. Z té fajfky ten tabák chutná jako nikdy...
Uživatelský avatar
šnek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1757
Věk: 51
Registrován: 29 dub. 2008, 16:24
Bydliště: České Budějovice/Veselí n. Luž.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod basa333 » 14 kvě. 2009, 13:28

šnek píše:... a večer nacpu Marlina do jednoho Basova macíka. Z té fajfky ten tabák chutná jako nikdy...


to bude tou velikostí komory... ale hezky se to čte :wink:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod tad » 14 kvě. 2009, 21:45

Inu "basovka" je dýmka vskutku báječná! Spolu se všema "kloučkovkama" a jedním z Ser Jacopo patří k mým favoritům každého dne. Ale myslím, že hodně to bude i tím, že tu nejlepší Basovu dýmku mám zrovna - jako náhodou - právě JÁ :D :D :D a to nejni žádný si košile žvanění a trička cintání :wink:
Nějak jsem si oblíbil Telegraph Hill a dneska už zpracovávám 3 kotlík a na čtvrtý se chystám. Pro mě zvláštní tabák, protože vůně z pixle .... no co říci ... :lol:
A jak již je tradicí, tak se omlouvám, že se ještě mě nepodařilo doputovat na muňku ... :( nějak je toho pořád čím dál víc ... ale 6 červen, o kterém mě říkal Jean je jasná věc :D s dary se jednoznačně je třeba účastnit :D
tad
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 200
Věk: 52
Registrován: 24 říj. 2008, 21:36
Bydliště: praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Jtt » 14 kvě. 2009, 21:52

Za posledních pár dní jsem byl několikrát s kolegy z práce na pivku. Dýmka samozřejmě nemohla chybět. Zatím jsem kolegy otrkávával aromatikama (MB VF, Cube). Včera jsem si řekl přitvrdím a dal jim čichnout k SG NF. Po té co mi plechovku vrátili se slovy "smrdí to jak zapařené ponožky", jsem se rozhodl zůstat u aromatiků. Tabáky s příchutí latakie si nechám na procházky a na srazy. Tam mi nehrozí žádné nemístné poznámky.
Jtt
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1001
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2006, 13:32
Bydliště: Ostrava

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod jossi » 14 kvě. 2009, 22:13

Dnes len zlahka kotlik Perfection, a svagor IF, pokecali sme, rozobrali bezne veci. Hodina paradneho bafkania :smoke1:
Uživatelský avatar
jossi
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 176
Věk: 47
Registrován: 01 bře. 2008, 00:25
Bydliště: Trenčín, Slovensko

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod jorgos » 14 kvě. 2009, 22:14

Večer ve společnosti červené Amphory a černého čaje.I když celý den pršelo,večer s dýmkou byl fajn :puffy:
Uživatelský avatar
jorgos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2647
Věk: 53
Registrován: 28 zář. 2008, 18:37
Bydliště: Znojmo

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod matesek » 15 kvě. 2009, 16:43

tad píše:......Nějak jsem si oblíbil Telegraph Hill a dneska už zpracovávám 3 kotlík a na čtvrtý se chystám. Pro mě zvláštní tabák, protože vůně z pixle .... no co říci ... :lol:


Dá se tabák Telegraph Hill koupit u nás v Česku nebo ho kupuješ v cizině :think: :?:

Jinak jsem si právě nacpal Old Gowrie :puffy: , ten mě zatím nezklamal :ok:
Uživatelský avatar
matesek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1001
Věk: 56
Registrován: 04 kvě. 2007, 18:28
Bydliště: Slavičín

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod beda » 15 kvě. 2009, 18:57

Právě bafám Brackena a popíjím k tomu černé pivko. Po dlouhý době mi zas sedl na 100%, prostě se na něj musí hodně pomalu a já mám dneska klídek.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků