TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod tifik » 17 kvě. 2009, 07:26

K ranní kávě odleželý archivní samík, neuvěřitelně mu to prospělo, krásně hoří, zvýraznily se orientály a ta samíkovská navinulost, velmi příjemné. Kendal cream je proti němu jaksi chlapštější, cítím v něm dosti burley. Chtěl jsem je porovnat a pak jeden vyřadit, ale to nejde, každý je jiný a pro jinou příležitost. Společně s St.James je to moje top gawithovská flaková trojka :wink:
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod basa333 » 17 kvě. 2009, 08:07

v tom s tebou absolutně souhlasím, chtít vybírat mezi samem a kendalem je imho nesmysl - oba jsou úplně jiné. já tedy st.james nemusím, ale přidávám do téhle trojice ještě fvf. nekouřím ho často, ale když, tak si na něm moc pochutnám. včera jsem měl po čase gh čoko a docela jsem si pošmákl. dnes dám konkurenci od SG, aby věděli, že jsem na ně nezanevřel a nějak se mi stýská po britovi, asi ho odpoledne dám v dílně ke kávě
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Scalex » 17 kvě. 2009, 12:23

V posledních dnech jsem kouřil hlavně Bentley Orange Oriental (V+O), MB Vanilla Cream Flake (spíš z povinnosti, když jsem šel do společnosti, moc mi nejede, je málo vanilkový a moc MB-omáčkový), GH Bobs Flake Chocolate, GH Kentucky Nougat, Schürch Tarek Robusto, SG Perfection a GH Mellow Magohany (překvapilo mě, že nemá ani jednu recenzi, nejen na tabácích.cz ale i na tobaccoreviews.com). Ale mám teď nějaké takové útlumové období, že mi ta fajfka ani moc nejede, kouřil jsem tak nějak ze setrvačnosti, ale nějak žádné potěšení. Vůbec tomu nerozumím... ale co, asi jsem podle biorytmů už dvacet minut v mínusu. 8^) Tak počkám, až se to přehoupne a zas to začne šmakovat.
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Nevill » 17 kvě. 2009, 12:40

Pro velký počet stránek to tu zamykám, pokračujte prosím zde:

viewtopic.php?f=10&t=2007

- Nevill
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků