NOVÝ TABÁK STANISLAW

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

NOVÝ TABÁK STANISLAW

Příspěvekod Milos Cerman » 09 lis. 2004, 21:02

Mostex vyskakuje s devíti novými tabáky.
Výrobce : Dan Tobacco Manufacturing Ltd., Dánsko.
Všechno kapsičky po 50 gramech.

LONDON MIXRURE klasická anglická směs přírodního virginského tabáku, orientálního tabáku z Imizu, Basmy a Latákie z Kypru. Přírodní tabákové aroma, jemná směs střední síly. ( modrý obal s bílou)

BALKAN LATAKIA Vybraný virginský tabák smíchaný s orientálním tabákem, 10% tmavým Kentucky, se 40% syrskou Latakií a trochou amerického Perique z Luisiany. Středně silný, plné lahodné a smolné chuti. (černý obal)

BLACK CAVENDISH sladký Black Cavendish, smíchaný s lisovaným virginským tabákem, má aroma exotického ovoce. Středně silná směs příjemné chuti. ( modrý obal s červeným písmem)

DANISH BLEND Typická dánská směs světlých, široce řezaných virginských tabáků, černého Cavendishe a hnědého Burley dává vyváženou směs . Přírodní tabákové aroma. Celkový charakter je jemný.
( zelený obal)

BLACK BERRY hrubě nařezaný Black Cavendish a Burley, s plným ovocným aroma, ve kterém převažuje vůně ostružin. Středně silná směs. (fialový obal)

CHERRY BLEND Jemná směs zlaté Virginie, hladkého Burley a extra jemného Black cavendishe. Jsou smíchány v harmonickém poměru tak, aby vznikla vyvážená směs jemného charakteru. Aroma divokých třešní dodává směsi lahodnou chuť. ( červenofialový obal se žlutým písmem)

SWEET SECRET Vyvážená směs vyzrálého Black Cavendishe a prvotřídní zlaté Virginie - flake. Její sladká vůně přechází v plnou přírodní chuť tabáku. (cihlově červený obal )

VANILLA BLEND Směs extra jemného Black Cavendishe se široce řezaným, sladkým Virginshým tabákem. Aroma je obohaceno americkým burbonem a vanilkou z Madagaskaru. ( žlutý obal)

ORANGE BLEND Směs vyzrálých tabáků burley, Black Cavendishe a dvou typů americké Virginie, s jemným pomerančovým aroma. Přírodní sladká chuť. ( oranžový obal)
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod dix » 09 lis. 2004, 21:15

to je co :?: castle collection konci :?: alebo je to subezna produkcia :?:

tak tuto filozofiu ja teda nepochopím :shock:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Fénix » 09 lis. 2004, 21:48

dix píše:to je co :?: castle collection konci :?: alebo je to subezna produkcia :?:

tak tuto filozofiu ja teda nepochopím :shock:


připojuji se k dotazu, moc to teda nechápu (ale jsem rád :) )
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Milos Cerman » 09 lis. 2004, 22:06

Jó přátelé, nevím, co má Mostex v plánu, ale to si myslíte, že když vyskočí novej tabák, tak musí jinej skončit ?
Tyhle tabáky budou -- pokud je trafikanti objednají -- do 14ti dnů k mání.
Já jsem spokojenej a vděčnej za kažej novej tabák, kterej se objeví.
Je to lepší, nežli brečet nad každou značkou, která zmizí z trhu !
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Simon » 09 lis. 2004, 22:17

Milos Cerman píše:Jó přátelé, nevím, co má Mostex v plánu, ale to si myslíte, že když vyskočí novej tabák, tak musí jinej skončit ?
Tyhle tabáky budou -- pokud je trafikanti objednají -- do 14ti dnů k mání.
Já jsem spokojenej a vděčnej za kažej novej tabák, kterej se objeví.
Je to lepší, nežli brečet nad každou značkou, která zmizí z trhu !


neni ... kdyz jeden kvalitni tabak nahradi 10x sracka, pak jakoby ten jeden zmizel bez nahrady ... kazdopadne to podorbim objektivni kritice, minimalne cichem....kazdopadne orange blend sem cichal, k zapaleni to nebylo ... cimz zdravim dr. stanislava s bojovym pokrikem "dost bylo aromatiku" :lol:
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod bromden » 10 lis. 2004, 08:45

To Simon: JO! Aromatiku je jak nas...o, a zbytek se ruší :cry: .

Co zkusím 100% jsou ty nove latakie... jakakoli latakiová směs levnější než 270 za 50g pikslu alespoň za zkoušku stojí... :lol:

To Mostex: Co nějaký neutrálek? He? (...ale to je asi výkřik do tmy :cry: )
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Graveir » 10 lis. 2004, 10:08

bromden píše:To Simon: JO! Aromatiku je jak nas...o, a zbytek se ruší :cry: .

Co zkusím 100% jsou ty nove latakie... jakakoli latakiová směs levnější než 270 za 50g pikslu alespoň za zkoušku stojí... :lol:

To Mostex: Co nějaký neutrálek? He? (...ale to je asi výkřik do tmy :cry: )


mluvis mi ze srdce...hadam ze nove aromatiky se tem osvedcenym moc nepriblizi...ale nejaka nahrada za nightcap by bodla...kdyby byla levnejc, tak to jedine potesi...
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod piter » 10 lis. 2004, 13:24

No zvedavy jsem na latakie, hlavne tedy toho Londona. Zbytek me moc nezaujal :?
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod dix » 10 lis. 2004, 21:26

m.cerman:
Já jsem spokojenej a vděčnej za kažej novej tabák, kterej se objeví.
Je to lepší, nežli brečet nad každou značkou, která zmizí z trhu !

:shock:

paani...pane prominte ale toto je uplne--AUTOCENZURA--ne toto nemozem dopisat
:cry: dix :cry:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod dix » 10 lis. 2004, 21:34

Ano mas pravdu fenixi lebo te tabaky mozu chutit milion dymkarom...ale mne ne...len skoda ze su zase jednostranne orientovane...zadna priroda zadna V zadna V+P...ale vsak neva.
len taky blby skromny nazor..
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Fénix » 10 lis. 2004, 21:42

dix píše:zadna priroda zadna V zadna V+P...ale vsak neva.
len taky blby skromny nazor..


Musíš to brát pozitivně, teď přišla latakie, třeba dorazí i něco přímo z plantáže (Trenčín je vlaštovka, ne :D )
Nechal bych to ale u ledu dokud to nebudeme moct ochutnat (že by Michal něco dotáhl na sraz :?: :?: :?: )
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: NOVÝ TABÁK STANISLAW

Příspěvekod bromden » 12 lis. 2004, 16:00

Milos Cerman píše:Mostex vyskakuje s devíti novými tabáky.
Výrobce : Dan Tobacco Manufacturing Ltd., Dánsko.
Všechno kapsičky po 50 gramech.

LONDON MIXRURE klasická anglická směs přírodního virginského tabáku, orientálního tabáku z Imizu, Basmy a Latákie z Kypru. Přírodní tabákové aroma, jemná směs střední síly. ( modrý obal s bílou)

BALKAN LATAKIA Vybraný virginský tabák smíchaný s orientálním tabákem, 10% tmavým Kentucky, se 40% syrskou Latakií a trochou amerického Perique z Luisiany. Středně silný, plné lahodné a smolné chuti. (černý obal)

BLACK CAVENDISH sladký Black Cavendish, smíchaný s lisovaným virginským tabákem, má aroma exotického ovoce. Středně silná směs příjemné chuti. ( modrý obal s červeným písmem)

DANISH BLEND Typická dánská směs světlých, široce řezaných virginských tabáků, černého Cavendishe a hnědého Burley dává vyváženou směs . Přírodní tabákové aroma. Celkový charakter je jemný.
( zelený obal)

BLACK BERRY hrubě nařezaný Black Cavendish a Burley, s plným ovocným aroma, ve kterém převažuje vůně ostružin. Středně silná směs. (fialový obal)

CHERRY BLEND Jemná směs zlaté Virginie, hladkého Burley a extra jemného Black cavendishe. Jsou smíchány v harmonickém poměru tak, aby vznikla vyvážená směs jemného charakteru. Aroma divokých třešní dodává směsi lahodnou chuť. ( červenofialový obal se žlutým písmem)

SWEET SECRET Vyvážená směs vyzrálého Black Cavendishe a prvotřídní zlaté Virginie - flake. Její sladká vůně přechází v plnou přírodní chuť tabáku. (cihlově červený obal )

VANILLA BLEND Směs extra jemného Black Cavendishe se široce řezaným, sladkým Virginshým tabákem. Aroma je obohaceno americkým burbonem a vanilkou z Madagaskaru. ( žlutý obal)

ORANGE BLEND Směs vyzrálých tabáků burley, Black Cavendishe a dvou typů americké Virginie, s jemným pomerančovým aroma. Přírodní sladká chuť. ( oranžový obal)


Když jsem si to znovu přečetl, tak mám dojem že by za hřích stál možná i ten Sweet secret (pokud teda nebude moc sweet) a teoreticky i Danish Blend...

A hodně se těším na vzorek toho balkánu... V+L okořeněný Perique... mňam

Btw, 40% Latakie, není to nějak moc velká palba? Nějak se mi motá že NightCap má kolem 35...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod drinker » 30 lis. 2004, 21:35

jak vam chutna orange blend? dostal jsem ho k narozeninam (no, jak se rozkriklo ze budu mit dymecku, dostaval jsem povetsinou tabak, ale samy aromaticky, takze si budu muset poridit jeste dymecku :) ), od kamaradky otec mi ho poslal, zna se primo se stanislavem... pak jsem taky dostal od petersonu Old Dublin (takove silne aroma je u latakii bezne? :shock: kdyz jsem krabicku otevrel, myslel jsem ze padnu), pak jeste docela drahy a luxusne vypadajici tabacek Belle Roque (nebo tak nejak).. povedene narozeniny :D
Uživatelský avatar
drinker
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 7
Registrován: 20 lis. 2004, 14:51
Bydliště: Brno

Příspěvekod pohodář » 01 pro. 2004, 10:37

Chce to všechno vyzkoušet, Sweet secret sice voní po malinách, ale není aromatocké kouření, ani sladké.
Uživatelský avatar
pohodář
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 54
Registrován: 12 srp. 2004, 15:27
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jana » 01 pro. 2004, 14:03

pohodář píše:Chce to všechno vyzkoušet, Sweet secret sice voní po malinách, ale není aromatocké kouření, ani sladké.


A chuťově je to co? Já že když už je to flake, že bych tomu dala důvěru, když mám teď flakově průzkumový období :twisted:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň


Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků