Switch to full style
Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Téma uzamknuto

Vtipy 5 - vstup na vlastní nebezpečí !

03 kvě. 2009, 09:00

Už tu máme páté pokračování vtipů, tak jeden na začátek... :P

Obrázek

Re: Vtipy 5 - vstup na vlastní nebezpečí !

03 kvě. 2009, 10:09

na fb to někdo okomentoval: "zřejmě slušnej oddíl" :))

http://rozzlobenimuzi.com/index.php?lin ... ble_ko.htm

Re: Vtipy 5 - vstup na vlastní nebezpečí !

03 kvě. 2009, 13:44

Nová technologie škodovky - neviditelnost.
http://www.dailymail.co.uk/news/article ... e-car.html

Re: Vtipy 5 - vstup na vlastní nebezpečí !

04 kvě. 2009, 15:29

Teda jak vy to na tom Slovensku děláte, to je skoro jak měnit vodu ve víno nebo tak něco... :lol:

Obrázek

Re: Vtipy 5 - vstup na vlastní nebezpečí !

04 kvě. 2009, 15:48

Možná tu zprávu psal někdo na LSD - vytvořit z 200 gramů sušené rostliny 2000 dávek čehokoliv je skoro na nobelovku za perpetum mobile. Ukažte mi někoho kdo 50g pakl cigaretovýho tabáku ubalí do 500 cigaret a odvolám co jsem řekl :D

Re: Vtipy 5 - vstup na vlastní nebezpečí !

04 kvě. 2009, 16:53

midloch píše:Ukažte mi někoho kdo 50g pakl cigaretovýho tabáku ubalí do 500 cigaret a odvolám co jsem řekl :D

nevíš co je nouze :twisted:

Re: Vtipy 5 - vstup na vlastní nebezpečí !

05 kvě. 2009, 17:03

midloch píše:Možná tu zprávu psal někdo na LSD - vytvořit z 200 gramů sušené rostliny 2000 dávek čehokoliv je skoro na nobelovku za perpetum mobile. Ukažte mi někoho kdo 50g pakl cigaretovýho tabáku ubalí do 500 cigaret a odvolám co jsem řekl :D

Ty jsi neslyšel pověst o třech rybách a pěti bochnících chleba?

Re: Vtipy 5 - vstup na vlastní nebezpečí !

05 kvě. 2009, 18:22

Když pán Bůch dá i motyka vystřelí :To je to samé jako udělat dvě porce zmrzliny do tří kornoutů!

Re: Vtipy 5 - vstup na vlastní nebezpečí !

05 kvě. 2009, 19:48

Nevill píše:Teda jak vy to na tom Slovensku děláte, to je skoro jak měnit vodu ve víno nebo tak něco... :lol:

No, ako by som to...
vy ste tu nikdy nepočuli o pokusoch preniesť námel z obilia na cannabis? A ako vidím, podarilo sa. :puffy:

Re: Vtipy 5 - vstup na vlastní nebezpečí !

08 kvě. 2009, 14:09

Chuck

Re: Vtipy 5 - vstup na vlastní nebezpečí !

08 kvě. 2009, 22:19

Obrázek

Re: Vtipy 5 - vstup na vlastní nebezpečí !

09 kvě. 2009, 14:16

http://halbot.haluze.sk/images/2009-05/ ... g_area.jpg

Re: Vtipy 5 - vstup na vlastní nebezpečí !

12 kvě. 2009, 17:46

ER komisař Špidla nás nabádá raději chodit za milenkami než obtěžovat vlastní manželku.

Re: Vtipy 5 - vstup na vlastní nebezpečí !

12 kvě. 2009, 21:30

Fanýs píše:ER komisař Špidla nás nabádá raději chodit za milenkami než obtěžovat vlastní manželku.


copak, to že Špidla resp. EU pošlou svými legračními směrnicemi institut manželství pod kytky, to by mě zas tak netížilo...mně přijde spíš nebezpečná tahle věta: Umožní také nájemníkům žalovat majitele nemovitostí, pokud někomu odmítnou pronajmout byt - ještě chvíli a aby snad majitel nemovitosti musel povinně hlásit úřadům kdy se mu uvolní nějaký byt a pak vyhlašoval veřejné výběrové řízení...nebo ještě líp že by mu tam rovnou z obce přidělili rodinku nepřizpůsobivých občanů za regulované nájemné a pokud by odmítl, tak by ho rovnou žalovali... :twisted:

Re: Vtipy 5 - vstup na vlastní nebezpečí !

12 kvě. 2009, 21:32

Nevill píše:
copak, to že Špidla resp. EU pošlou svými legračními směrnicemi institut manželství pod kytky, to by mě zas tak netížilo...mně přijde spíš nebezpečná tahle věta: Umožní také nájemníkům žalovat majitele nemovitostí, pokud někomu odmítnou pronajmout byt - ještě chvíli a aby snad majitel nemovitosti musel povinně hlásit úřadům kdy se mu uvolní nějaký byt a pak vyhlašoval veřejné výběrové řízení... :twisted:

Proč výběrové řízení. Národní výbor Ti nájemníka přidělí a určí nájemné. Ty se snad nepamatuješ? :roll:
Téma uzamknuto