Dýmky v médiích a umění

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod meduard » 04 led. 2005, 22:29

dunhill
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod POGO » 04 led. 2005, 22:38

meduard píše:dunhill


Kde na to vzal :?: Uzurpátor jeden. :twisted: :twisted: :twisted:
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

stalin a dunhill

Příspěvekod LUBO » 05 led. 2005, 07:52

stalin dostal dunhill darom od anglickej KS. v jednom z prvych cisiel casopisu Briar je o tom zmienka, myslim, ze v rozhovore so Schwarzenberg-om.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod gandalfino » 05 led. 2005, 22:48

Fénix píše:
gandalfino píše:Ve filmu "Deliverance" (Vysvobození, 1972) kouřil bentku Jon Voight. Dost hustej film - nejen kvůli tomu, že mu ji vyrazili z huby... jinak ho doporučuji všem milovníkům sjíždění peřejí na kánoi :wink: .


Dobrej úlet, asi v osm hodin jsem se kvůli něčemu úplně jinému prvně dozvěděl, že nějaký Voight existuje a hledaje jeho fotku na netu našel jeho filmografii, a oko mi padlo zrovna na Deliverance (o čemž jsem taky slyšel poprvé). A teď přijdu sem a gandalfino tu o tom píše :shock:


Proč úlet? Normální princip synchronicity :wink: . - Jon Voight natočil pár kvalitních filmů - což se o jeho dcerce (Angelině Jolie) zrovna říct nedá. Mimochodem, dobrá stránka pro info o filmech je v ENG www.imdb.com, v CZE www.csfd.cz.
Uživatelský avatar
gandalfino
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 37
Registrován: 11 srp. 2004, 13:10
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Fénix » 05 led. 2005, 23:14

gandalfino píše:
Fénix píše:
gandalfino píše:Ve filmu "Deliverance" (Vysvobození, 1972) kouřil bentku Jon Voight. Dost hustej film - nejen kvůli tomu, že mu ji vyrazili z huby... jinak ho doporučuji všem milovníkům sjíždění peřejí na kánoi :wink: .


Dobrej úlet, asi v osm hodin jsem se kvůli něčemu úplně jinému prvně dozvěděl, že nějaký Voight existuje a hledaje jeho fotku na netu našel jeho filmografii, a oko mi padlo zrovna na Deliverance (o čemž jsem taky slyšel poprvé). A teď přijdu sem a gandalfino tu o tom píše :shock:


Proč úlet? Normální princip synchronicity :wink: . - Jon Voight natočil pár kvalitních filmů - což se o jeho dcerce (Angelině Jolie) zrovna říct nedá. Mimochodem, dobrá stránka pro info o filmech je v ENG www.imdb.com, v CZE www.csfd.cz.


Právě kvůli rozhovoru o Angelině jsem se o něm dozvěděl :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Qido » 06 led. 2005, 15:09

V jednom z těch Vinetouů, co teď běželi na Nově, dostane jeden cowboy s dýmkou pěstí až udělá kotoul pozadu (ještě k tomu asi přes dva schody ze saloonu), načež dopadne na záda, zůstane ležet - a bafá dál. To bych teda chtěl umět.
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod Simon » 06 led. 2005, 15:39

Qido píše:V jednom z těch Vinetouů, co teď běželi na Nově, dostane jeden cowboy s dýmkou pěstí až udělá kotoul pozadu (ještě k tomu asi přes dva schody ze saloonu), načež dopadne na záda, zůstane ležet - a bafá dál. To bych teda chtěl umět.

to je ciste o treninku, skoc si 2x tydne potrenovat do box klubu zizkov :lol:
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod bromden » 06 led. 2005, 15:51

Simon píše:
Qido píše:V jednom z těch Vinetouů, co teď běželi na Nově, dostane jeden cowboy s dýmkou pěstí až udělá kotoul pozadu (ještě k tomu asi přes dva schody ze saloonu), načež dopadne na záda, zůstane ležet - a bafá dál. To bych teda chtěl umět.

to je ciste o treninku, skoc si 2x tydne potrenovat do box klubu zizkov :lol:


Nebo do hospody, jež slove "u ču..ka", tam se to prý semele co chvíli... :wink:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod millhi » 08 led. 2005, 19:25

Ted jsem si vzpomnel na dalsi dymku v TV - asi pred 14 dny v Hercul Poirot - jeden z podezrelych v jednom kuse bafal... :)
Mimochodem - Hercul - velmi zdarily serial - atmosfera stare anglie + gentlemanska fancouzstina... ale to sem nepatri :wink:
Uživatelský avatar
millhi
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 45
Věk: 39
Registrován: 08 pro. 2004, 19:05
Bydliště: Beroun

Příspěvekod piter » 08 led. 2005, 21:51

millhi píše:Ted jsem si vzpomnel na dalsi dymku v TV - asi pred 14 dny v Hercul Poirot - jeden z podezrelych v jednom kuse bafal... :)
Mimochodem - Hercul - velmi zdarily serial - atmosfera stare anglie + gentlemanska fancouzstina... ale to sem nepatri :wink:


jo Poirot je mily serial, navic Suchet se mi zda, ze se do role skvele hodi
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 08 led. 2005, 23:02

piter píše:
millhi píše:Ted jsem si vzpomnel na dalsi dymku v TV - asi pred 14 dny v Hercul Poirot - jeden z podezrelych v jednom kuse bafal... :)
Mimochodem - Hercul - velmi zdarily serial - atmosfera stare anglie + gentlemanska fancouzstina... ale to sem nepatri :wink:


jo Poirot je mily serial, navic Suchet se mi zda, ze se do role skvele hodi



...i když preferuji starší díly, teď jak furt cajdá po venkově je to trochu vše na jedno brdo. A taky žádný Hastings, žádná Lemmonová, samý Suchet :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod tuton » 09 led. 2005, 19:18

Fénix píše:...i když preferuji starší díly, teď jak furt cajdá po venkově je to trochu vše na jedno brdo. A taky žádný Hastings, žádná Lemmonová, samý Suchet :)


Hastings a Lemonova mi taky schazeji. Halt sila zvyku.
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Twineryy » 10 led. 2005, 08:34

Včera jsem viděl zajímavou dýmku v profesionálech. Briarovou měla jenom hlavičku, jinak troubel byla celá kovová a tenčí (taková trubka) a zasazovala se DO pokoveného náústku. Vlastně takový opačný spigot. Ne že by se mi to nějak extra líbilo, ale rozhodně zajímavá věc :wink: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod bromden » 10 led. 2005, 08:54

A ve filmu Prohnilí kouřil docela pěkný černý rustik apple jeden extrémně nesympatický "hlavní agent" :)
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Fénix » 10 led. 2005, 10:24

V téměř parodii Vinetou a míšenka Apanači kouřil dýmku Old Shatterhand 8)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků