Aromatické Dunhilly...

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Aromatické Dunhilly...

Příspěvekod bromden » 24 lis. 2004, 10:29

Nemáte zkušenosti s aromatickými dunhilly? Dočasně ještě jsou ještě dosažitelné v některých (tajných :lol: ) trafikách, tak jsem se chtěl zeptat, jestli o nich lze něco říct... Napadlo mě při hledání dobrého aromatiku zamířit k prazdroji...
Viděl jsem, černej, zelenej, krémovej...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Re: Aromatické Dunhilly...

Příspěvekod Twineryy » 24 lis. 2004, 10:35

bromden píše:Nemáte zkušenosti s aromatickými dunhilly? Dočasně ještě jsou ještě dosažitelné v některých (tajných :lol: ) trafikách, tak jsem se chtěl zeptat, jestli o nich lze něco říct... Napadlo mě při hledání dobrého aromatiku zamířit k prazdroji...
Viděl jsem, černej, zelenej, krémovej...


Jak nesnáším Dunhilly, tak uznávám, že třeba DLNR, nebo Elizabethan mixture jsou rozhodně kvalitní tabáky (ačkoli mi nechutnají). Ale aromatiky od Dunhillu jsou jedna velká tragédie. Měl by se držet svého neutrálního kopyta :twisted: .

Už tady dlouho nebyla žádná přestřelka :twisted: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Re: Aromatické Dunhilly...

Příspěvekod Simon » 24 lis. 2004, 10:43

bromden píše:Nemáte zkušenosti s aromatickými dunhilly? Dočasně ještě jsou ještě dosažitelné v některých (tajných :lol: ) trafikách, tak jsem se chtěl zeptat, jestli o nich lze něco říct... Napadlo mě při hledání dobrého aromatiku zamířit k prazdroji...
Viděl jsem, černej, zelenej, krémovej...

cernej je super, svestky, mydlova prichut a hlavne neni to trapne jednoducha chut, taky bych ho jeste koupil....mmch slovo aromatik pro neho neni uplne vhodne(viz hodnoceni aromatizace na http://www.tobaccoreviews.com/blend_det ... =B&TID=451 ), takhle si osobne predstavuju klasickej aristokratickej aromatik, kterej je na hony vzdalenej tomu, co si dneska kazdej predstavi pod pojmem aromatik :)
...to ze Twineryymu nechutnal je IMHO zaruka neoddiskutovatelne kvality :twisted:

....jo ten black aromatic vyzaduje vhodnou dymku, musel sem jich par prostridat nez se chytl
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Re: Aromatické Dunhilly...

Příspěvekod bromden » 24 lis. 2004, 11:32

Simon píše:
bromden píše:Nemáte zkušenosti s aromatickými dunhilly? Dočasně ještě jsou ještě dosažitelné v některých (tajných :lol: ) trafikách, tak jsem se chtěl zeptat, jestli o nich lze něco říct... Napadlo mě při hledání dobrého aromatiku zamířit k prazdroji...
Viděl jsem, černej, zelenej, krémovej...

cernej je super, svestky, mydlova prichut a hlavne neni to trapne jednoducha chut, taky bych ho jeste koupil....mmch slovo aromatik pro neho neni uplne vhodne(viz hodnoceni aromatizace na http://www.tobaccoreviews.com/blend_det ... =B&TID=451 ), takhle si osobne predstavuju klasickej aristokratickej aromatik, kterej je na hony vzdalenej tomu, co si dneska kazdej predstavi pod pojmem aromatik :)
...to ze Twineryymu nechutnal je IMHO zaruka neoddiskutovatelne kvality :twisted:

....jo ten black aromatic vyzaduje vhodnou dymku, musel sem jich par prostridat nez se chytl


No, podle tobaccoreviews ho mírou aromatizace srovnávají s Royal Yach... kterej mi zatím docela dost hodně chutná... možná si tam pro jeden dva dneska zajdu, ačkoli pouštět se teď v době jejich konce do dunhillů :?

Btw, vhodná dýmka???? :shock: Jako v jakym smyslu?
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod bromden » 24 lis. 2004, 11:33

I když, mimochodem, tvrdit že v Royal Yachtu je nevýrazná aromatizace která splývá s tabákem je IMHO dost mimo...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod imagoo » 24 lis. 2004, 12:13

Já měl dunhill black aromatic na jaře a ty švestky za studena - nirvána. Po zapálení jsem ale nesnesl tu mýdlovou vůni, tak jsem se ho zbavil. Teď jsem si ho pořídíl znovu a možná je to opravdu jinou dýmkou nebo tím, že ho bafám pomaleji - to mýdlo je výrazně slabší a někdy se vytratí zcela, takže si teď užívám po předlouhém období latakií a V+P své období aromatiků. Žlutej je taky super, i když je posunutej trochu jinam a toho mýdla tam je o fous víc.
Co je ale nejdůležitější, že to aroma je pevně vázáno s plnou chutí a to vše je jakoby uvnitř toho tabáku. Mám teď srovnání se Stanwellem classic, který by měl být obdoba toho černýho dunhilla a tam je ten flavoring i casing jaksi jen na povrchu, chuť chybí (sláma postříkaná voňavkou).
Dunhill aromatici za syrova voní méně a rozvíjí se po zapálení, to ostatní, co jsem poznal naopak.
Můžeme to testnout na srazu (doufám že budu), docela rád bych v těchhle souvislostech zkusil MB plumcake, který si ale netroufnu koupit celý.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod imagoo » 24 lis. 2004, 12:14

bromden píše:I když, mimochodem, tvrdit že v Royal Yachtu je nevýrazná aromatizace která splývá s tabákem je IMHO dost mimo...


Royal Yacht bych já přesně definoval jako nevýrazná aromatizace která splývá s tabákem.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod dix » 24 lis. 2004, 13:40

suhlas imagoo...to neni casing je to nevyrazny toping splyvajuci s tabakom.Toping slabne casom...je mozne ze sa nekomu zda vyrazny ked ma cersvo otvorenu pixlu..
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Re: Aromatické Dunhilly...

Příspěvekod Todík » 01 led. 2005, 01:04

bromden píše:Nemáte zkušenosti s aromatickými dunhilly? Dočasně ještě jsou ještě dosažitelné v některých (tajných :lol: ) trafikách, tak jsem se chtěl zeptat, jestli o nich lze něco říct... Napadlo mě při hledání dobrého aromatiku zamířit k prazdroji...
Viděl jsem, černej, zelenej, krémovej...


Dunhilly nemají s Aromatiky v pravým slova smyslu moc společnýho, ačkoliv nesou název "Aromatic". Snad jen po otevření balení, ale ani to ne. Taky technologie jejich výroby se diametrálně liší od ostatních vyráběných aromatiků.
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvekod GtW » 05 led. 2005, 16:10

ja mam ted krabicku black aromatiku v archivu, ale jeste jsem ji neotevrel.. zkusim se pak ozvat
Uživatelský avatar
GtW
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 168
Registrován: 21 črc. 2004, 15:02
Bydliště: Val. Mezirici

Re: Aromatické Dunhilly...

Příspěvekod imagoo » 06 led. 2005, 08:20

Todík píše:Dunhilly nemají s Aromatiky v pravým slova smyslu moc společnýho, ačkoliv nesou název "Aromatic". Snad jen po otevření balení, ale ani to ne. Taky technologie jejich výroby se diametrálně liší od ostatních vyráběných aromatiků.

Souhlas, o rozdílné technologii sice nic nevím, ale podle výsledné kvality jsem si jistý, že to tak bude.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno


Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 návštevníků


cron