Třešňové tabáky

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Re: CUBE

Příspěvekod Qido » 06 pro. 2004, 13:20

bromden píše:byl jsem žádán (stran mé lepší polovičky...) o třešňový tabák (sunset jí není dost nóbl...)...
Nechtěl jsem jít znovu do HD Cherry mild, tak jsem vzal od MB.


A nezkoušels ten třešňovej Borkum Riff? Já si ho z doby svých mladistvých experimentů pamatuju jako šílenej aromatik se slabou příchutí tabáku, ale třeba mě paměť klame a bylo by to snesitelný pro oba???
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Re: CUBE

Příspěvekod bromden » 06 pro. 2004, 13:44

Qido píše:
bromden píše:byl jsem žádán (stran mé lepší polovičky...) o třešňový tabák (sunset jí není dost nóbl...)...
Nechtěl jsem jít znovu do HD Cherry mild, tak jsem vzal od MB.


A nezkoušels ten třešňovej Borkum Riff? Já si ho z doby svých mladistvých experimentů pamatuju jako šílenej aromatik se slabou příchutí tabáku, ale třeba mě paměť klame a bylo by to snesitelný pro oba???


No, ano a ne...
BorkumRiff Cherry jsem zkoušel asi před osmi devíti lety... ve svém dýmkovém proto-období... (tehdy jsem vykouřil tři balení tabáku a pak na dýmku několit let nešáhl) ... byl to můj první "normální" tabák... pamatuju si jen že příšerně štípal v puse, leč vzhledem ke způsobu užívání a také s přihlédnutím k tomu, že se jednalo o skutečně ranný zážitek, to nepovažuji za příliš relevantní informaci... :lol: (jedno z těch tří balení byl PremierCru a taky mi tehdy nechutnal, zato BlackLuxury ano :shock: )

Ale podle vůně, kamarád ho nedávno měl, bych řekl nic moc... zastudena dost chemická aromatizace... zapálen pro okolí docela puch (spálený nylon)...

Jediný třešňový tabák který jsem jakž-takž snesl byl cherry mild...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod piter » 06 pro. 2004, 16:09

A co rikate na Alsbo Cherry? Mam ho v planu nekdy v daleke budoucnosti koupit abych vyzkousel nejake ty tresne, a tento ve mne predbezne vyvolava asi ze vsech nejlepsi pocity.
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 06 pro. 2004, 16:20

piter píše:A co rikate na Alsbo Cherry? Mam ho v planu nekdy v daleke budoucnosti koupit abych vyzkousel nejake ty tresne, a tento ve mne predbezne vyvolava asi ze vsech nejlepsi pocity.


Relativně dávno jsem měl vzorek a přišlo mi strašně hnusný :-) ale mohlo jít o "vadný vzorek" nebo spíš "vadného kuřáka"
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Grandpapa » 06 pro. 2004, 22:03

[quote="piter"]A co rikate na Alsbo Cherry? Mam ho v planu nekdy v daleke budoucnosti koupit abych vyzkousel nejake ty tresne, a tento ve mne predbezne vyvolava asi ze vsech nejlepsi pocity.[/quote]
Nejsem sice žádný zasloužilý kuřák ale nedávno jsem si balíček koupil a pro mne žádná sláva, připadal jsem si jako když sedím na záchodcích na nádraží a zrovna vytřeli s tou chenií na podlahu co si tam přidávají a z baráku jsem to taky dlouho větral. Tabák jsem žádný necítil ale sladko až moc. Pravdu má recenze, že na ulici se skoro každý ohlédne.
Uživatelský avatar
Grandpapa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 64
Věk: 70
Registrován: 22 lis. 2004, 22:23
Bydliště: Žihle

Příspěvekod dix » 06 pro. 2004, 22:06

od takych fasa tabakov ako alsbo nic ine ani necakaj...nech alsbo pro svedske bezdomovce :twisted:

kua...maju vo svedsku vobec homelesakov :?:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Re: CUBE

Příspěvekod meduard » 06 pro. 2004, 22:09

No, ano a ne...
BorkumRiff Cherry jsem zkoušel asi před osmi devíti lety... ve svém dýmkovém proto-období... (tehdy jsem vykouřil tři balení tabáku a pak na dýmku několit let nešáhl) ... byl to můj první "normální" tabák... pamatuju si jen že příšerně štípal v puse, leč vzhledem ke způsobu užívání a také s přihlédnutím k tomu, že se jednalo o skutečně ranný zážitek, to nepovažuji za příliš relevantní informaci... :lol: (jedno z těch


to je sranda ale môj kontakt s čerešňovým borkumom bol úplne rovbnaký, nejakých 5-6 rokov dozadu jeden z prvých tabakov, potom pár rokov bez fajky, a dnes už len matná spomienka, ale vtedy sa mi zdal vynikajúci, kedže som nemal potuchy o iných tabakoch a nemal možnosť porovnať....je pravda že sa mi skoro prejedol, ale to je asi údel všetkých aromatikov...
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod piter » 06 pro. 2004, 22:17

Grandpapa píše:Tabák jsem žádný necítil ale sladko až moc. Pravdu má recenze, že na ulici se skoro každý ohlédne.


No ja osobne ani vic od aromatiku necekam, na prirodni cistou chut mam jine tabaky :) Ale diky, jen se mi potvrzuje co jsem si myslel :)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod dix » 06 pro. 2004, 22:22

podla mna jediny ceresnak co by sa ako tak dal bol pre mna ked si dobre pamatam cerveny holger.Je strednej sily virga a oriental.No pravdou je ze to neni cistokrvny ceresnak.Pisu ze je aromatizovany Red Kirsberry Wine.

v nudzi poznas...holgera
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod dix » 06 pro. 2004, 22:30

graveir si celkom pochutnal/som mu posielal /..a on neni tak vyhradeni odporca aromatikov ako ja.Tusim ma aj recenziu spichnutu...
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Alferi » 09 pro. 2004, 11:56

Já jse taktéž neodolal a koupil si nejprve HD Kirsberry Wine, který nebyl špatný. Možná jenom trochu výrazná aromatizace, která mi celkem nadlouho "vyasfaltovala klapačku". Druhý a zatím poslední byl Danske Clum Cherry Mild - zajímavá jemnější aromatizace. Bohužel ani z jedné jsem necítil vyloženš třešně, ale spíš něco jako ovocnou marmeládu. ... Nevím, možná všechny třešňové aromatiky takhle chutnají.
Mimochodmem co je ten HD Cherry Mild? Na etrafice jsem to neviděl. Je to vůbec Holger Danske?
Ale zahlédl jsem novou řadu Stanislaw. Cheryy je tam taktéž.
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod bromden » 09 pro. 2004, 12:08

Já mám Cherry mild zafixovaný jako DanskeClub, patří tam ještě WhiteLuxury a BlackLuxury, ale Holger, to nevím...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Chemie, chemie

Příspěvekod rour » 09 pro. 2004, 12:29

Jestliže u latakie či "barikovaných" tabáků lze doufat v přírodní vznik chuti a aroma, u třešňového tabáku si troufám tvrdit, že je to čistě chemický flawouring. Něco jako tuzemský rum...
Uživatelský avatar
rour
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 375
Věk: 62
Registrován: 29 črc. 2004, 12:43
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Fénix » 09 pro. 2004, 13:05

bromden píše:Já mám Cherry mild zafixovaný jako DanskeClub, patří tam ještě WhiteLuxury a BlackLuxury, ale Holger, to nevím...


máš pravdu (btw jeden z těch lepších cherry tabáků). HD má zase cherry vanilla, bylo to ve Vzorcích tabáku.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Chemie, chemie

Příspěvekod piter » 09 pro. 2004, 13:28

rour píše:Jestliže u latakie či "barikovaných" tabáků lze doufat v přírodní vznik chuti a aroma, u třešňového tabáku si troufám tvrdit, že je to čistě chemický flawouring. Něco jako tuzemský rum...


To se asi tyka vsech aromatiku (no minimalne vsech od Planty :? ). Ale co cloveku zbyva kdyz dostane chut na sladke?
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava


Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 návštevníků