KOUPE POUZITE DYMKY?

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Fénix » 12 pro. 2004, 00:39

archduke píše::lol: :lol: :lol: s vama je sranda, takze by vam vadila duse dymky? Podivna energie poletujici kolem dymky, karmicke deni? A co treba, kdyby JANA prodavala sve pouzite dymky?

A nebo nekourenou, jako tahle
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 72881&rd=1


jejejej, doufej že tohle Jana číst nebude, ona je občas taková citlivá :twisted:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Simon » 12 pro. 2004, 08:20

dix píše:tu nejde o to ze preparacia je alebo neni dokonala,to fluidum cudzosti v nej zostava...teda aspon u mna/a v podvedomi dost silne/..jednoducho by som nemohol.Ked iny mozu nech mozu mne je to jedno je to len jeden/moj/ nazor.


souhlasim....a u me nejde ani tak o predsudky a pocity, proste kdyz vim, ze dymka je to, co me s nejvetsi pravdepodobnosti prezije = ma nadcasovou hodnotu, tak mne prijde divny koupit si uz pouzitou dymku, je to pul radosti z nove a je to stejny jako po nekom dojidat obed, muze to bejt dobry jidlo, muze to dobre vonet a vypadat, ale uz to clovek proste nedostane vse .... a na svych radostech by clovek setrit nemel, co muze bejt horsi nez kdyz clovek sidi/okrada sam sebe

...a pokud to delaji americani tak je to o duvod vic proc bych to nemel delat ja :lol:
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod tuton » 12 pro. 2004, 12:27

Ja jsem par dymek zdedil. Ty jsem si zrenovoval (nechal zrenovovat) a kourim je. Vylozene cizi bych si nekoupil. Mozna ze sberatelskych duvodu, ale ja nejsem sberatel.
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Jana » 12 pro. 2004, 18:06

archduke píše:A co treba, kdyby JANA prodavala sve pouzite dymky?


Proč zrovna já? Nemám v tom chápat něco, na co budu "citlivě" reagovat :evil: ??

Jinak k tématu, už se to tu řešilo, ale já bych to nemohla. Je něco jinýho když toho dotyčnýho budu znát a bude to třeba někdo z rodiny, tam v tom nevidím problém, ale jít do úplně cizí estate po neznámým člověku si jednak osobně ošklivím a jednak, pokud to byl aromatic-Planta-positive, co s tím?
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod archduke » 12 pro. 2004, 20:36

"Simon"
...a pokud to delaji americani tak je to o duvod vic proc bych to nemel delat ja

a nejenom ti (jedni), v zapadni Evrope to take funguje. Jiny kraj jiny mrav. Ja to nedelam, ale nic proti tomu nemam. Radeji si koupim levnejsi, ale novou.
Uživatelský avatar
archduke
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 678
Věk: 68
Registrován: 26 lis. 2004, 01:23
Bydliště: Hajovna u Lesa

Příspěvekod Simon » 12 pro. 2004, 20:54

archduke píše:"Simon"
...a pokud to delaji americani tak je to o duvod vic proc bych to nemel delat ja

a nejenom ti (jedni), v zapadni Evrope to take funguje. Jiny kraj jiny mrav. Ja to nedelam, ale nic proti tomu nemam. Radeji si koupim levnejsi, ale novou.


taky proti tomu nic nemam, kazdej at dela co uzna za vhodny .... no a ja sem naznal, ze tohle pro me vhodne neni :lol:
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Twineryy » 12 pro. 2004, 22:29

Tohle už se tady řešilo. Asi jsem výjimka, ale mě by to nevadilo 8) . Možná bych ty použitý dýmky kouřil méně často, ale nebránim se tomu.

BTW: ta lebka je skvělá, bezvadně do detailu zpracovaná.
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Jana » 13 pro. 2004, 09:30

archduke píše:protoze predpokladam, ze jsi zena a dymky od tebe by treba mely lepsi karmu, nez od stareho choleryka. :lol:


50 % splňuju, ale jinak já jsem cholerik taky, sice snad vyššího středního věku než stará, ale záleží jen na úhlu pohledu :roll: Podle mýho dýmka karmu nemá, briar by neměl mít život po životě a život před životem. Pokud není využit k woodoo účelům.
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod Todík » 14 pro. 2004, 01:44

meduard píše:už sme to tu preberali, a presne sme sa dostali k téme fajky po niekom kto zomrel, a nebodaj práve bafal, ked zomrel..............ale to sú morbídne špekulácie ja osobne by som zatial v tom nešiel, predsa by mi len vadil pocit, že to nie je moja fajka, z fajkou naväzujem citový vzťah a je to dlhodobá záležitosť, použité faje už majú svoje vzťahy ktorým ja nerozumiem a nie som ich súčasťou a ani nemám velkú chuť ich meniť :wink:


Vidím, že jsi optimista, který si myslí, že každá ženská na kterou vlezeš je pana... :lol:
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Re: KOUPE POUZITE DYMKY?

Příspěvekod Todík » 14 pro. 2004, 01:52

archduke píše:Jaky mate nazor na koupi Estate/pouzite dymky na E-bay :?:

http://collectibles.listings.ebay.com/T ... overrideZ1

velice popularni na mezinarodnim foru, jak ziskat dalsi kousek do sve sbirky. Ja osobne jsem to nikdy nezkousel, ale kdyz se tak divam na ten ohromny vyber a mnohdy za babku, tak se z toho muze stat kazdodenni konicek pro duchodce/kazdeho.


Když by se mi hoooodně líbila, tak bych do toho šel. Asi bych si ji nejdříve zrenovoval. Hlavně přeleštil "munštik".... potom může vypadat jako nová. Do nějakého humusu bych ale nešel.
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvekod vicomt » 23 kvě. 2005, 17:06

Už jsme trochu mimo téma... Co např. kouřená dýmka po dědovi? Na tom přece není nic špatného.
Uživatelský avatar
vicomt
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 78
Věk: 49
Registrován: 23 kvě. 2005, 09:19
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků


cron