Jaky tabak na zakoureni + skladovani tabaku...

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Simon » 15 pro. 2004, 09:04

piter píše:
bromden píše:No, já zase jo, protože Dark Twist satčí roztrhat napůl kolečka a rozemnout, což jde samo a za deset vteřin, a hoří dokonale a suše, a Virginia No.1 zase, i když o něco hůř, nicméně oproti Scottish podstatně míň močkují, navíc jde o čistší chutě, MB Mix Scottish už nemusí každému sednout.


No kazdemu naopak nemusi sednout ciste prirodni chut Dark Twistu, prijde mi spis jako tabak pro zkusenejsi dymkare, kteri dokazi tuto chut poradne vychutnat a ocenit.

No ale vsechno co tady jmenujeme je urcite lepsi nez takovy Kentucky Bird, na kterem jsem ja (a asi jeste velke mnozstvi dalsich dymkaru) zacinal. Fuj to bylo seno :lol:


kamos zacinal nedavno, premier cru ani nedokouri pac plynule presel pri druhem koureni na de luxe navy rolls, marlin flake, mm965 apod :)

to ze by mel clovek zacinat na lehkym tabaku typu vonavy vanek je IMHO blbost, silnejsi tabak ho nauci kourit lip a rychleji ... a jeste si to uzije :)

k ciste prirodnimu a dark twistu se vyjadrovat nebudu :lol:
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Fénix » 15 pro. 2004, 11:12

Simon píše:kamos zacinal nedavno, premier cru ani nedokouri pac plynule presel pri druhem koureni na de luxe navy rolls, marlin flake, mm965 apod :)

to ze by mel clovek zacinat na lehkym tabaku typu vonavy vanek je IMHO blbost, silnejsi tabak ho nauci kourit lip a rychleji ... a jeste si to uzije :)

k ciste prirodnimu a dark twistu se vyjadrovat nebudu :lol:


ad kámoš - já fakt nevím, podle mě to je spíš exot (v dobrém slova smyslu) který se prostě narodil pro tabák, jinak učit se na DLNR tak jsem v životě s dýmkou nezačal

jsem pro voňavý vánek :D popř Premier Cru apod.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Simon » 15 pro. 2004, 11:54

Fénix píše:
Simon píše:kamos zacinal nedavno, premier cru ani nedokouri pac plynule presel pri druhem koureni na de luxe navy rolls, marlin flake, mm965 apod :)

to ze by mel clovek zacinat na lehkym tabaku typu vonavy vanek je IMHO blbost, silnejsi tabak ho nauci kourit lip a rychleji ... a jeste si to uzije :)

k ciste prirodnimu a dark twistu se vyjadrovat nebudu :lol:


ad kámoš - já fakt nevím, podle mě to je spíš exot (v dobrém slova smyslu) který se prostě narodil pro tabák, jinak učit se na DLNR tak jsem v životě s dýmkou nezačal

jsem pro voňavý vánek :D popř Premier Cru apod.


ja sem si jako druhej az sestej(odhadem) tabak kupoval jen macbareny a taky porad jeste kourim :lol:
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod dix » 15 pro. 2004, 19:43

no a ja jak som zacal tak som chcel aj skoncit pretoze som zacal na MB Black Ambrosia...az neskor som zistil ze existuju aj normalne tabaky ktore maju chut ako tabak.

Ozaj...chuti v ctenej spolocnosti nekomu Black Ambrozia??Este sa tu nepretriasal...
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod piter » 15 pro. 2004, 19:51

dix píše:Ozaj...chuti v ctenej spolocnosti nekomu Black Ambrozia??Este sa tu nepretriasal...


No ja ho zkousel v domneni, ze by se mohlo jednat o dalsi dobry "tabak" podobny cernym Plantam, ale hluboce jsem se mylil. Bylo to vazne hodne nedobre :? Takze mi urcite ne :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 15 pro. 2004, 22:07

dix píše:no a ja jak som zacal tak som chcel aj skoncit pretoze som zacal na MB Black Ambrosia...az neskor som zistil ze existuju aj normalne tabaky ktore maju chut ako tabak.

Ozaj...chuti v ctenej spolocnosti nekomu Black Ambrozia??Este sa tu nepretriasal...


Mě nechutnala ani jedna Ambrosie (zlatou jsem neměl)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Crash » 16 pro. 2004, 09:46

dix píše:no a ja jak som zacal tak som chcel aj skoncit pretoze som zacal na MB Black Ambrosia...az neskor som zistil ze existuju aj normalne tabaky ktore maju chut ako tabak.

Ozaj...chuti v ctenej spolocnosti nekomu Black Ambrozia??Este sa tu nepretriasal...




běs děs, okusil jsem (a hned mne pustily černý tabáky), zahodil jsem a týden na to dostal od známého k narozeninám další tobolku a s tou řeším to staré nerudovské.
Crash
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 112
Věk: 48
Registrován: 10 srp. 2004, 14:11
Bydliště: Praha

Ambrosie...

Příspěvekod bromden » 16 pro. 2004, 10:33

Já měl jen zlatou, a přes značné výhrady jsem tobolku dokouřil... vzhledem k tomu že jsem to kouřil z nový BPK tak jsem ani nehodnotil, páč mořidlo a tak...
Leč ani po deseti kouřeních to ve mně nevzbuzovalo nějakou extázi, takže vzhledem k názvu se asi kvůli MB musí v hrobě otáčet i starořečtí bohové...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod dix » 19 pro. 2004, 19:41

no vydim ze cerna ambrosia velky uspech nesklidila... :twisted: chcel som si pripomenout kuracke zacatky...
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Twineryy » 19 pro. 2004, 20:37

dix píše:no vydim ze cerna ambrosia velky uspech nesklidila... :twisted: chcel som si pripomenout kuracke zacatky...


Já jsem na černý ambrosii taky začínal. Není to zase tak špatnej tabák. Už ho ale nekouřim, jsou lepší.
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Qido » 20 pro. 2004, 12:36

Twineryy píše:Já jsem na černý ambrosii taky začínal. Není to zase tak špatnej tabák. Už ho ale nekouřim, jsou lepší.


Souhlasím. Mně nejvíc vadilo, jak zapatlává vnitřek dýmky.
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


cron