Switch to full style
Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Téma uzamknuto

Re: Vtipy 7 - vstup na vlastní nebezpečí !

12 čer. 2012, 14:15

sihanuk píše:http://www.srandaweb.com/bear-grylls-vs-ano-sefe-2012060080.html


osmahnutá na palmovým oleji - trochu soli a je to výborný :yum: .....syrový bych to asi nedal, ale za ty prachy.....

spousta domorodců v asii a pod to běžně konzumuje.... a pojídá se to jinak než předvádí ten jinoch..... larvě se ukousne hlavička (skutečně hlavička, ne Scalex) a obsah se vymáčkne do pusy třeba jako jitrnice nebo zubní pasta :D, jo a poslední 2 články se podrží tak aby se nevymáčkly už zpracovaný bobky.... ale proti gustu......

Re: Vtipy 7 - vstup na vlastní nebezpečí !

12 čer. 2012, 15:41

Jed jsem smažený larvy potemníka obalený v kokosu a bylo to dobrý. No a s tím yakem to docela vtipný je - mám k tomu 2 postřehy.
1. pokud ten yak byl čerstvě zabitej, tak oko nerozkousne, nejde ani rozříznout, musí se chytit do svorky a nastřihnout (postřehy mladého přírodovědce :twisted: )
2. pokud tam ten yak byl dýl tak musel bejt zmrzlej, a tudíž by z toho oka nevystíkla voda, tak jak je vidět.
Čili vtip je v tom, že je to sestřihaný tak aby BG vypadal jako borec a je to akorát show, ve který nic z toho vlastně nedělá. Jo a s očičkem bylo asi nejvtipnější, když na islandu vyhrabal ovci ze sněhu, vydloub jí oko, to přivázal na tkaničku od boty a vařil si ho v termálním pramenu :palm: :rofl:

Re: Vtipy 7 - vstup na vlastní nebezpečí !

12 čer. 2012, 21:36

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... uSCqQvV7s#

Re: Vtipy 7 - vstup na vlastní nebezpečí !

12 čer. 2012, 21:50

Citát dne:

"Jen počkej, Zajíci!"
-Jan Palach

Re: Vtipy 7 - vstup na vlastní nebezpečí !

12 čer. 2012, 21:59

:rofl: :rofl:

Re: Vtipy 7 - vstup na vlastní nebezpečí !

13 čer. 2012, 11:49

Re: Vtipy 7 - vstup na vlastní nebezpečí !

13 čer. 2012, 12:27

Ještě,že ty holky jsou normální :ok: :lol:

Re: Vtipy 7 - vstup na vlastní nebezpečí !

13 čer. 2012, 13:14

No ty vole .... :rofl: a koukali jste na kulohryz? to je reprv nářez :twisted:

Re: Vtipy 7 - vstup na vlastní nebezpečí !

13 čer. 2012, 16:17

Obrázek

Re: Vtipy 7 - vstup na vlastní nebezpečí !

13 čer. 2012, 21:19

Krasne, za 100 bodov :ok:

Re: Vtipy 7 - vstup na vlastní nebezpečí !

14 čer. 2012, 06:59

Alferi :palm: :clamp: :clamp:

Re: Vtipy 7 - vstup na vlastní nebezpečí !

14 čer. 2012, 20:23

Muž sa vráti domov z práce o dve hodiny skôr. Nájde svoju ženu v posteli, neodolá a hneď si priľahne k nej..
* Miláčik, tušila som, že dnes prídeš z roboty skôr, tak ťa už čakám, lebo veľmi ťa milujem..
** Kecá... ozve sa hlas zo skrine.


Po celý čas spoločného manželstva trval muž na intimite po tme, keď raz v noci žena zapla nočnú lampu a vidí v ruke manžela vibrátor:
* Ty neschopný úbožiak, vieš mi vysvetliť, ako si to dokázal ma 20 rokov klamať?
** Dobre. Ja vysvetlím vibrátor a ty vysvetlíš deti.


Dva starsie, ale dobre :-)

Re: Vtipy 7 - vstup na vlastní nebezpečí !

14 čer. 2012, 20:27

Dlouho jsem hledal kam s tím ....

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kGUtBBe2BX0&feature=related[/youtube]

sem to asi pasuje nejlépe .... :twisted:

Re: Vtipy 7 - vstup na vlastní nebezpečí !

14 čer. 2012, 20:55

Do banky vběhne ozbrojený lupič v masce a zařve: "Všichni na zem! A pokladní ke mě!" Přišla vystrašená pokladní, lupič si rozepnul zip, vytáhl ptáka a řekl: "Kuř!" Pokladní usilovně a dobře kouři .... V tom si lupič strhl masku a říká: "Ahá!! Tak přece to jde!! A doma my nemůžeme!! Doma nám je to protivný...!!"

Re: Vtipy 7 - vstup na vlastní nebezpečí !

15 čer. 2012, 08:58

Ve tři hodiny ráno zvoní telefon u Stalinova nejvyššího tajemníka. Když jej rozespalý zvedne, ozve se na druhém konci drátu sám Stalin: "Soudruhu Ivanoviči, mám k dispozici jisté informace, že spolupracujete s nepřítelem!"
"Ale to bude omyl," blekotá šílený strachy tajemník. "Já jsem věrný a přesvědčený komunista!"
"Dobrá," odpovídá Stalin. "My vše velmi pečlivě prošetříme, běžte zatím klidně spát."
Stalin zavěsí a zapátrá ve svém telefonním seznamu. "Tak, komu jsme ještě dnes nepopřáli dobrou noc?"
Téma uzamknuto