Pivo !

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Murphy » 17 pro. 2004, 20:28

bromden píše:
Jana píše:
Twineryy píše:
piter píše: ale hrozne rad bych nekdy zkusil nejake kvasnicove pivo :P, strasne by me zajimalo jake to je :)


Jedním slovem... STRAŠNÝ :roll: .


Pod to bych se podepsala. Já teda pivo skoro vůbec nepiju, můžu černý, tak 1 malý na rok, to mi snad skoro i chutná a na to kvasnicový se mě snažil nalákat bratr, ale po úplně nepatrným loku jsem z toho byla zhnusená na dost dlouho. Je to možná ještě hnusnější než strašný. Úplně vodpudivý, ble.


Teda ja pivko rad, zvykl jsem si teda na desitky a dobre cepnuty Gambacek je pro mne ta nejhezci predstava :) Kvasnicovych jsem par vyzkousel...hlavne na navsteve v Bavorsku.Tam v podstate nic jinyho nez vysokovoltazni kvasnicovy (weissbier) nepijou...pijou jen lahvace..do hospy chodi malokdy, je to dost drahy...no jeden vecer jsem si jich behem povidani dal asi 8...a jak by mi po tech nasich bylo zrejme nedobre, tak tam jsem ani rano necitil ze bych neco vypil
Uživatelský avatar
Murphy
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 341
Věk: 40
Registrován: 03 říj. 2004, 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvekod Simon » 17 pro. 2004, 23:51

Murphy píše:
bromden píše:
Jana píše:
Twineryy píše:
piter píše: ale hrozne rad bych nekdy zkusil nejake kvasnicove pivo :P, strasne by me zajimalo jake to je :)


Jedním slovem... STRAŠNÝ :roll: .


Pod to bych se podepsala. Já teda pivo skoro vůbec nepiju, můžu černý, tak 1 malý na rok, to mi snad skoro i chutná a na to kvasnicový se mě snažil nalákat bratr, ale po úplně nepatrným loku jsem z toho byla zhnusená na dost dlouho. Je to možná ještě hnusnější než strašný. Úplně vodpudivý, ble.


Teda ja pivko rad, zvykl jsem si teda na desitky a dobre cepnuty Gambacek je pro mne ta nejhezci predstava :) Kvasnicovych jsem par vyzkousel...hlavne na navsteve v Bavorsku.Tam v podstate nic jinyho nez vysokovoltazni kvasnicovy (weissbier) nepijou...pijou jen lahvace..do hospy chodi malokdy, je to dost drahy...no jeden vecer jsem si jich behem povidani dal asi 8...a jak by mi po tech nasich bylo zrejme nedobre, tak tam jsem ani rano necitil ze bych neco vypil


mnichov, bila klobaska a klasicka bavorska pivnice to je jedine trojkombinace kdy snesu nemecky piva :) .... a tu jejich bilou klobasku :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod meduard » 23 pro. 2004, 10:34

plzeň u zlatého tygra a niet čo riešiť, k tomu lubovolny počet fajok, tatársky biftek, pivný syr, poprípade veprové kare s rokforovym přelivem a nebesia zostúpili na zem
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Pampalini » 23 pro. 2004, 10:50

meduard píše:plzeň u zlatého tygra a niet čo riešiť, k tomu lubovolny počet fajok, tatársky biftek, pivný syr, poprípade veprové kare s rokforovym přelivem a nebesia zostúpili na zem


Asi tak nějak si představuju ráj. :D Jinak, nazvat plzeň tlamolepem může jen neznaboh. To není útok, to je fakt. :D
Uživatelský avatar
Pampalini
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 87
Registrován: 25 lis. 2004, 10:29
Bydliště: Praha

Příspěvekod piter » 23 pro. 2004, 10:54

Pampalini píše:
meduard píše:plzeň u zlatého tygra a niet čo riešiť, k tomu lubovolny počet fajok, tatársky biftek, pivný syr, poprípade veprové kare s rokforovym přelivem a nebesia zostúpili na zem


Asi tak nějak si představuju ráj. :D Jinak, nazvat plzeň tlamolepem může jen neznaboh. To není útok, to je fakt. :D


:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bromden » 23 pro. 2004, 12:07

Pampalini píše:
meduard píše:plzeň u zlatého tygra a niet čo riešiť, k tomu lubovolny počet fajok, tatársky biftek, pivný syr, poprípade veprové kare s rokforovym přelivem a nebesia zostúpili na zem


Asi tak nějak si představuju ráj. :D


...pokročilého věku...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod GtW » 24 pro. 2004, 12:31

Ja travil v Bavorsku docela dost casu a vcelku jsem si na jejich pivo zvykl. Celkove mi prijde ze nam jsou bavori hodne blizko - nejoblibenejsi jidlo tam maji pecene veprove koleno, kysele zeli a knedlik - k tomu 2x weissbier a jsem happy;-)
Uživatelský avatar
GtW
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 168
Registrován: 21 črc. 2004, 15:02
Bydliště: Val. Mezirici

Příspěvekod meduard » 25 pro. 2004, 00:15

bromden píše:
Pampalini píše:
meduard píše:plzeň u zlatého tygra a niet čo riešiť, k tomu lubovolny počet fajok, tatársky biftek, pivný syr, poprípade veprové kare s rokforovym přelivem a nebesia zostúpili na zem


Asi tak nějak si představuju ráj. :D


...pokročilého věku...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

však my sa u toho tygra ešte stretneme...stačí jedna podarená návšteva a si lapený....doživotný člen fanklubu zlatého tygra
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod archduke » 25 pro. 2004, 01:04

Hmm, pivo uz ani moc nepiji, ale kdyz, tak one & only
Obrázek
Uživatelský avatar
archduke
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 678
Věk: 68
Registrován: 26 lis. 2004, 01:23
Bydliště: Hajovna u Lesa

Příspěvekod johan » 28 pro. 2004, 11:47

meduard píše:plzeň u zlatého tygra a niet čo riešiť, k tomu lubovolny počet fajok, tatársky biftek, pivný syr, poprípade veprové kare s rokforovym přelivem a nebesia zostúpili na zem


:!: :) :D :lol: 8) :!:
johan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro. 2004, 13:13
Bydliště: Praha

Příspěvekod piter » 28 pro. 2004, 12:13

Tak ja jsem si po doporuceni Milose Cermana zakoupil a ochutnal kvasnicovy Svatecni Lezak Bernard a musim rict, ze je to opravdu vyborne pivo, vedle konzumejsiho Ostravaru 10 nejlepsi lahvove pivo co jsem kdy mel a urcite se stane mou domaci stalici k ruznym vyznamejsim a svatecnejsim chvilim, jsem opravdu nadsen! :D



Jinak soucasti multipacku Ostravar, jenz jsem si poridil pod stromecek i s novym krasnym pullitrem, byli krome osmi desitek take dva Ostravary Strong, pricemz na nich se mi zda nejlepsi asi jen jejich obal :zklamani:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Alferi » 28 pro. 2004, 13:08

archduke píše:Hmm, pivo uz ani moc nepiji, ale kdyz, tak one & only
Obrázek


Docela dobrý, ale ... :? Chudáci emigranti :lol:

Dá se tam vlastně něco od nás sehnat? (Budějovice asi ne :evil: )
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod bromden » 28 pro. 2004, 13:10

Alferi píše:Docela dobrý, ale ... :? Chudáci emigranti :lol:

Dá se tam vlastně něco od nás sehnat? (Budějovice asi ne :evil: )


Já tam koupil plzeň, a považte, staropramen a starobrno...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod piter » 28 pro. 2004, 14:44

Prave toho kvasnicoveho Bernarda popijim a uzivam si ho na 100% ! Btw kdyz jsem ho pil poprve v nedeli tak znami co ho zkouseli se mnou rikali, ze pry je jak vanocka. Tehdy se mi to ani tak nezdalo, ale nyni jim musim dat za pravdu, ma tu chut opravdu vanocckovou :D Jednim slovem lahoda, navic kdyz se clovek podiva proti svetlu a vidi ten kal a svinstvo co v tom plave :D
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod johan » 28 pro. 2004, 14:52

Jj, to je zvláštní věc. V zahraničí často mívají pestrý výběr rozličných českých a moravských lahváčů... kolikrát je to až neuvěřitelné. Takhle jsem v jedné (ne zas tak velké) samoobsluze v Helsinkách viděl vedle sebe Prazdroj, Budvar, Staroser, Litovel (!), Kozla, a já nevím co ještě dalšího. A kolikrát i několik piv od jedné značky - třeba i tmavé... A vzhledem k tomu, že v zahraničí se něco jako jsou naše výčepní desítky moc neprodává, tak jsem byl překvapen i tím, že tam kromě plnotučného běžně mají i desítky od uvedených pivovarů.
Ale stejně je to k ničemu, když není v širokém okolí hospoda s pořádným krouceným pivem!
johan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro. 2004, 13:13
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


cron